تاریخ
پنج شنبه 27 خرداد 1400

پهلوانی یعنی بخشش، ایمان، شجاعت

موضوع : لژیون سردار
اولین پهلوان شعبه خمین همسفر مهتاب گفت: بخشش و گذشت یک سکوی پرتاب است به عمق نور و حال خوشی دائمی، به‌واقع می‌توانم بگویم بخشش گوهر شب‌چراغ زندگی من است.
پهلوانی یعنی بخشش، ایمان، شجاعت
طبق اعلام آقای مهندس در کنگره 60 به هر کسی که مبلغ پانصد میلیون تومان در جهت اهداف کنگره شصت واریز کند، پهلوان گفته می‌شود اما شاید کمتر کسی فکرش را می‌کرد که تعداد پهلوانان در بخش همسفران روز به روز بیشتر شود که این مساله حاکی از دریافت آموزش‌ها و کاربردی کردن آنهاست. همسفر مهتاب یکی از کسانی است که به مقام پهلوانی نائل شده و نخستین پهلوان همسفران نمایندگی خمین است که از همین رو با وی به گفتگو می‌نشینیم.
 
 
لطفاً به‌رسم کنگره خودتان را معرفی کنید؟
سلام دوستان مهتاب هستم همسفر بهرام.
آخرین آنتی ایکس شیره و تریاک. مدت 15 ماه به راهنمایی آقای مرتضی به روش دی اس تی با داروی ot سفر کردند و به مدت یک سال و هشت ماه و پانزده روز است که آزاد و رها هستند. ورزش در کنگره والیبال و بدمینتون. من هم به راهنمایی خانم بهیه سفر می‌کنم، رشته ورزشی دارت.
 
نظرتان را در مورد گذشت و بخشش بفرمایید؟
من مفهوم گذشت و بخشش را در کنگره به شکل متفاوتی از سال‌های عمرم آموختم. آموختم برای این‌که چیزی به ما بخشیده شود باید از آن بگذریم و ببخشیم و طبق آموخته‌هایم در کنگره، ما ذره‌ای از وجود خداوند هستیم.
این جمله به عمق جانم نشست و همچون جرقه‌ای از نور درونم تابیده شد و سعی کردم ذره‌ای از صفات خداوند را در درونم پیدا کنم. بخشندگی برای من همراه با لذتی وصف‌ناپذیر است که هر مقدار از مالم می‌بخشم راه باز می‌شود برای مقداری بیشتر و گویی ظرفیت ایجاد می‌شود و دارای ظرف بزرگ‌تری می‌شوم. بخشش و گذشت یک سکوی پرتاب است به عمق نور و حال خوشی دائمی، به‌واقع می‌توانم بگویم بخشش گوهر شب‌چراغ زندگی من است.
 
 
 
مراحل خدمت مالی خود را بیان کنید؟
من در ابتدا برای اجرای قانون یازدهم ارزش و حرمت بسیار زیادی قائل هستم و همیشه سعی کرده‌ام یک پاکت پول‌های نو و دسته اول برای این منظور تهیه کنم و همان اسکناس نو که در سبد می‌اندازم انرژی زیادی به من منتقل می‌کند و ذره‌ذره عشق برداشت می‌کنم. هر ماه مبلغی را حامی زمین می‌شوم و این پرداخت هم‌حسی وصف‌ناشدنی است.
در ابتدای ورودم به کنگره بعد از گذشت سه ماه دنور شدم و این‌یک خواستِ بسیار قوی و توأم با شور و شوقی وصف‌ناپذیر بود و طعمی داشت که تابه‌حال نچشیده بودم و روح و روانم را به پرواز درآورد و دیدم که از زمین جدا شدم و افق دیدم تغییر کرد.
بعدازآن عضو لژیون سردار شعبه دیگری (گلپایگان) شدم و در نهایت امسال موفق شدم به‌عنوان دومین پهلوان ۱۴۰۰ خدمتگزار شوم.
اولین حق عضویت لژیون سردار در سال 1400 که مبلغ ۶ میلیون تومان است را پرداخت کردم که بتوانم  حمایت بیشتری از شعبه خودم داشته باشم.
 
چه انگیزه‌ای شما را به پهلوان شدن سوق داد؟
 الگوی من جناب مهندس هستند که هر دستوری بدهند من اطاعت می‌کنم. وقتی پهلوانی خودشان را اعلام کردند با تمام وجود از خداوند خواستم که قسمت من هم بشود و این خواسته‌ای بسیار قوی در من ایجاد کرد که هیچ‌چیز را بیش از این نمی‌خواستم.
خودم را به‌شدت نیازمند این خدمت می‌دانستم و حسی درونی به من می‌گفت؛ این خودتو هستی که نیازمند این بخش هستی، پس برای تحقق آن تلاش کن. به لطف خداوند امسال توانستم به آرزویم برسم و قدمی بسیار کوچک در تحقق آرزوی جناب مهندس بردارم.
 
چه برداشتی از خدمت‌های مالی در کنگره داشته‌اید؟
خدمت مالی باعث کامل شدن مثلث نیروی انسانی منابع مالی و علم می‌شود و می‌توان در جهت تکامل قدم برداشت و به قول استاد امین آن خیمه‌ای که ساخته‌ایم الم می‌کنیم.
این مثلث بدون ضلع مالی یک خط است.
من با همه وجودم این تغییرات را بعد از مشارکت مالی حس کردم و باعث دست یافتن به حس خوب و درمان گره‌های صور پنهانم شد و از سفره‌ای که کنگره برایم پهن کرده است نهایت استفاده را بردم و خداوند را بابت این نعمت بزرگ و اذن ورودم به کنگره سپاسگزارم.
خدمت مالی باعث ارتقاء نفس می‌شود و تغییرات و تبدیلات محسوسی در وجود انسان رقم می‌زند که باارزش‌ترین آن‌ها حال خوش و آرامشی است که تا به‌حال در زندگی‌ام تجربه نکرده‌ام.
راهگشای خیلی از مشکلات در زندگی‌ام و در طول مسیر درمانم بوده است.
 
در آخر تشکر می‌کنم از شما که برای انجام این مصاحبه وقت گذاشتید و زحمات زیادی را برای سایت همسفران می‌کشید. امیدوارم خیر خدمت‌هایتان به زندگی‌تان برگردد.
از ایجنت محترم شعبه که کمک راهنمای من هستند و در مدت این‌یک سال زحمات زیادی را برای من کشیدند تا به این مرحله رسیدم، نهایت تشکر و قدردانی را دارم.  همچنین از بنیان کنگره سپاسگزارم که این بستر را برای آموزش و خدمت برای ما مهیا کردند.
از مسافرم که در همه سال‌های زندگیم باعث رشد و ارتقاء من بودند صمیمانه سپاسگزارم و از اینکه به خواسته من احترام گذاشتند و شرایط را برای تحقق آرزویم فراهم کردند نهایت تشکر را دارم.
امیدوارم که رسیدن به این جایگاه با مرام پهلوانی که ایمان، پاکدامنی، مردم‌داری، وطن دوستی، وفا، تواضع و گذشت است همراه باشد.
 
 
 
 
همسفران نمایندگی خمین
تعداد بازدید از این مطلب : 1594
ادامه مطالب در آرشیو لژیون سردار
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
46 نظر  
 • همسفر مهتاب شعبه شهرری
زمان ارسال
1400/04/02 18:43:31
تبریک فراوان خدمت شما خانم مهتاب چه لذت شیرینی است بخشندگی مستدام پایداروشادباشید🌹🌹امیدوارم این حس و حال خوب نصیب ما هم بشه
 • همسفر الهام لژیون ۵ شهرری
زمان ارسال
1400/04/02 13:13:44
عرض تبریک خدمت خانم مهتاب عزیز،انشاالله برکات این کار خیر در زندگی شما جاری باشد
 • همسفر منصوره کمک راهنما لژیون ۵ شهرری
زمان ارسال
1400/04/02 13:10:30
چه زیبا عشق را با قرار گرفتن در جایگاه پهلوانی معنا کردید انشالله همیشه در مسیر آموزش و خدمت موفق باشید
 • همسفرمهری
زمان ارسال
1400/03/29 14:48:9
سلام خداقوت خانم مهتاب تبریک میگم موفق باشید
 • همسفر امیرحسین
زمان ارسال
1400/03/29 11:46:43
از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن. باعرض سلام خدمت مامان مهتاب عزیزم، جایگاه پهلوانی را به شما تبریک می گویم و ازخداوند بهترین ها را برایتان آرزو مندم ان شاء الله که همیشه پایدار و مستدام باشید.
 • مسافر بهرام
زمان ارسال
1400/03/28 10:39:52
همسفرم مهتاب عزیز، شما مظهر عشق و بخشندگی هستید و لایق این جایگاه... بسیار خوشحالم که به آرزوی خودتان رسیدید... و خوشحال تر هستم که با ورودتان به کنگره بسرعت پیرو تفکر و آموزش های کنگره شدید...
 • همسفر مژده شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1400/03/27 23:6:32
سلام و خداقوت خانم مهتاب تبریک میگم
 • همسفر سهیلا
زمان ارسال
1400/03/27 17:54:9
"می رسند آنانی که مشتاق رسیدن باشند."با سلام و عرض ادب خدمت کمک راهنمای محترم خانم مهتاب عزیز،خداوند را هزاران بار سپاس که شما توانستید به آرزوی قلبیتان برسید،از روز اولی که شما رو دیدم حس زیباتون رو دریافت کردم ، به حقیقت که شایسته ی چنین جایگاهی هستید،گوارای وجود نازنین خودتان و مسافر محترمتان،عشقتان پاینده و استوار باد.🌺🌺🌺
 • سمیه کمک راهنمای لژیون دوم شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1400/03/27 17:2:50
خانم مهتاب عزیزتبریک برای این خدمت بزرگتان امیدوارم خداوندهرچه زودتراین لیاقت رابه من هم عنایت کنه
 • همسفر هایده(شعبه ابوریحان)
زمان ارسال
1400/03/27 16:41:29
خانم مهتاب عزیز ، کسب جایگاه پهلوانی را به شماومسافرتان وشعبه خمین تبریک عرض می کنم . ان شاء الله سالیان متمادی دراین جایگاه بدرخشید.
 • اعظم هستم همسفرشعبه ابوريحان
زمان ارسال
1400/03/27 16:32:24
خانم مهتاب يا على گفتيد و آغاز كرديد در پناه حق سربلند باشيد
 • همسفر رویا لژیون یکم شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1400/03/27 15:27:35
خانم مهتاب عزیز رسیدن به خواسته ی قلبیتان مبارک باشد و قرار گرفتن در جایگاه پهلوانی کنگره گوارای وجودتان انشاء الله خیر و برکت این خدمت بزرگ همیشه در زندگیتان جاری باشد.خداقوت به همه خدمتگزاران عزیز
 • همسفر معصومه شعبه ابوریحان لژیون یکم
زمان ارسال
1400/03/27 15:14:25
خانم مهتاب عزیز تبریک میگم بابت اینکه دل بزرگی داشتید که پهلوان شدید ان شالله ماهم لیاقت این جایگاه رو داشته باشیم وممنون از مسئولین سایت
 • همسفر شهناز سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/03/27 15:4:16
بسیار حس زیبایی دارد من نیز امیدوارم گره های مالی ام حل شوند واین حس زیبا را تجربه کنم♥️♥️♥️
 • همسفر لیلا نمایندگی ابوریحان
زمان ارسال
1400/03/27 14:52:19
خانم مهتاب عزیزم از صمیم قلبم بهتون تبریک میگم و از خداوند مهربون برای قلب مهربونتون عشق ،عشق و عشق رو خواستارم ،جایگاه پهلوانی و قبولی در آزمون کمک راهنمایی گوارای وجود نازنینتون ،انشالله در جایگاه کمک راهنمایی رهجوهایی عاشق و خدمتگزار پرورش بدید 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹شما در عمل وادی عشق رو معنا کردید ،خوشا به سعادتتون♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
 • فرزانه لژیون ۲ بنیان
زمان ارسال
1400/03/27 14:30:27
از صمیم قلب تبریک میگم‌انشالله بازتابشو در زند گیتون ببینید
 • همسفر جمیله دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/03/27 14:26:27
درود وسپاس فراوان به شمااااا خانم مهتاب عزیز،،باتمام وجود به شما و مسافر محترمتان تبریک عرض میکنم ،،خدا قوت عزیز دلل
 • همسفر اعظم شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1400/03/27 14:23:13
خانم مهتاب عزیز نشان باارزش پهلوانی را به شما تبریک عرض می کنم.خوشا به حال دلتون که انقدر بزرگ و بخشنده است.باشد که ما هم توفیق خدمت در این جایگاه را به دست آوریم.واقعا به خودم می‌بالم که در کنار عزیزانی چون شما آموزش می‌گیرم
 • همسفر خدیجه ل ۸ نمایندگی کاسپین
زمان ارسال
1400/03/27 14:15:54
خانم مهتاب عزیز انشاالله خیر و برکت این بخشش بزرگتون همیشه در زندگیتون جاری و ساری باشه خداقوت
 • همسفر اکرم ف گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/27 11:55:34
باسلام و تبریک ویژه به خانم مهتاب عزیز رسیدن به جایگاه پهلوانی را به شما و مسافرتون و خانم بهیه عزیزم تبریک میگم خوشا به سعادتتان که چشمه جوشان عشق و محبت و گذشت شده اید 🌹🌹🌹🌹
 • همسفر خندان، لویی پاستور
زمان ارسال
1400/03/27 6:56:5
خانم مهتاب عزیز! تبریک تبریک تبریک و باز هم تبریک🌹🌹🌹خیلی خوشحالم که به خواسته قلبی تون رسیدین. امیدوارم خداوند مرا هم لایق رسیدن به خواسته قلبی ام بداند🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 • همسفر معصومه لژیون اول
زمان ارسال
1400/03/27 0:59:1
سلام خانم مهتاب عزیز جایگاه پهلوانی رو بهتون تبریک میگم واقعا در وجودتون حس سالم وعقل سالم وعشق سالم ایجاد شده که تونستید چشمه جوشان شوید وببخشید امیدوارم که این جهش واثر گذاری آن که سرشار از انرژی ونشاط است نسیب من هم بشود
 • احمد اسدی لژیون ۶
زمان ارسال
1400/03/26 22:41:54
همسفر محترم سرکار خانم کریمیان رسیدن به جایگاه پهلوانی گوارای وجودتان . تبریک به بهرام عزیز
 • زهرا خرمی از لژیون اول
زمان ارسال
1400/03/26 11:45:40
خانم مهتاب عزیز جایگاه پهلوانی برازنده شماست تبریک میگم هم به راهنمایی عزیزتون هم به مسافرتون مبارکتون باشه
 • همسفر زهرا نمایندگی خمین
زمان ارسال
1400/03/26 10:41:35
با سلام خانم مهتاب عزیزم بسیار به شما تبریک میگم شایسته چنین جایگاهی بودید خدا رو شکر که در کنار بزرگانی چون شما هستم🌹🌹🌹
 • همسفرمیترا لژیون دوم
زمان ارسال
1400/03/26 10:25:14
باسلام .منم صمیمانه خدمت خانم مهتاب عزیز تبریک میگم
 • همسفر زهرا کمک راهنما تازه واردین
زمان ارسال
1400/03/26 10:0:9
خانم مهتاب عزیز تبریک میگم این جایگاه رو به شما انشااله خیر خدماتی که انجام دادید به زندگیتون برگرده💖💖💖🌷🌷🌷
 • همسفر الهام
زمان ارسال
1400/03/20 2:12:47
سلام وتبریک و هزاران تبریک به شعبه خمین که چنین پهلوانان ارزشمندی می درخشند و انشالا خانم مهتاب عزیز به تمام خواسته های قلبی خود برسند .
 • همسفرشیما
زمان ارسال
1400/03/12 14:46:18
سلام خدمت خانم مهتاب عزیزم شکرشکرکه به چنین جایگاهی رسیدیدخیلی تبریک میم عزیزم به شما وخانم بهیه عزیزم
 • همسفربهیه
زمان ارسال
1400/03/12 4:8:40
آنچه باوراست محبت است وآنچه نیست ظروف تهیست 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷☘️☘️☘️☘️☘️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 دروازه وکلید ورود به قلب خداوند وقلب انسانهاوموجودات کل هستی عشق ومحبت وبخشش است. تمام موجودات در عشق شناورند زیرا هستی درعشق شناوره،حتی عشق در دل انسانهای سنگدل هم روزنه ای دارد و دنبال فرصت می گردد برای آشکارشدن تاطعم عشق رابه فرد بچشاند وبداند که عشق چقدر شیرین وگواراست وقدرت مطلق برای ابراز عشق خود جهان وحیات را خلق کرده تاحیات وبقا در زیباترین شکل ممکن خود به مسیر تکامل خود ادامه بده وامواج عشق ونور در تمامی ذرات هستی متبلور می باشد. ❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹♥♥♥♥♥♥♥ مقام والاو رفیع پهلوانی خانم مهتاب عزیز تبریک وشادباش عرض میکنم.افتخار میکنم به وجودتون ماشالاه به این دل بزرگ و بخشنده 🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🌷🍃🌷🍃🌷 ارامش زلال خوشبختی برایتان ارزومندم راهتان پرنور
 • مسافر بهرام
زمان ارسال
1400/03/10 21:56:10
عشق را توصیفی نیست. عشق؛ گذشتن و رفتن و رفتن و بازگشتن و پیوستن به او، که از او هستیم. امواج عشق و محبت در کائنات، یکدیگر را جذب می کنند؛ یعنی انسان هایی که دارای این خصوصیات هستند، همدیگر را می یابند و با جمع شدن و جذب شدن به هم، یک خطی درست می کنند و خود و دیگرانی که همسو با آنها هستند را می یابند و هر روز ازدیاد می یابند. همسفر عزیزم مهتاب، جایگاه پهلوانی که نشان عشق سرشار شماست را تبریک عرض می کنم. 🌹🌹🌹
 • همسفرعاطفه
زمان ارسال
1400/03/10 21:34:25
شکر شکر شکر بابت چنین عمل عظیمی خانم مهتاب جان شما افتخار شعبه اید
 • هسفر فاطمه از گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/10 10:20:41
سلام عرض تبریک به خانم مهتاب عزیز به خاطر این عمل عظیم خیلی خوشحالم که به این جایگاه رسیدید این حس ناب گواری وجودتان پایدار باشید 👏👏👏👏👏👏
 • همسفر هما
زمان ارسال
1400/03/09 21:35:13
خانم مهتاب جان این جایگاه عظیم گوارای وجودتان باد.امیدوارم خیر برکات این خدمتتان به زندگی شما برگرده👏👏👏
 • مسافر مرتضی لژیون سوم
زمان ارسال
1400/03/09 21:21:23
با سلام و عرض تبریک. جایگاه اولین پهلوان نمایندگی خمین، همسفر مهتاب را به خودشان و مسافر عزیز آقا بهرام به خاطر اجرای این عمل عظیم که باورش کار هرکس نیست مگر انسان هایی که لذت این بخشش را که برای رهایی دیگران است چشیده و حس کرده باشند تبریک عرض می کنم. امید است در این مسیر با اولین قدم که شما برداشتید انسان‌های عاشق دیگری به این کاروان عشق بپیوندند که حتما همین خواهد شد. زندگیتان پر برکت و شاد و سلامت باشید.🌹
 • همسفر امیره
زمان ارسال
1400/03/09 16:1:59
سلام و تبریک به چنین بزرگواران ودریا دلان بامحبت ،خانم مهتاب عزیزم دست مریزاد و تبریک به راهنمای گرامی خانم بهیه عزیز که بذرعشقی این چنین در دل ما رهجوهاکاشته اند .
 • همسفر فرخنده لژیون 1گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/09 14:37:43
سلام وخداقوت خدمت خانم مهتاب وخانم بهیه عزیز جایگاه پهلوانی را خدمت خانم مهتاب تبریک می گم و انشاالله تمامی خدمتگزاران کنگره 60این جایگاه را تجربه کنند .🌹🌹🌹🌹
 • همسفرزهرا ی از گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/09 14:18:29
من هم جایگاه پهلوانی را به خانم مهتاب عزیز تبریک میگویم❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️❤️🌹🌹🌹،
 • همسفر زهرام گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/09 13:28:4
سلام وعرض تبریک به خانم مهتاب عزیز جایگاه پهلوانی گوارای وجودتان
 • همسفر منصوره
زمان ارسال
1400/03/09 13:27:54
با سلام و تبریک به خانم مهتاب عزیز بابت دستیابی به چنین جایگاه باارزش و مقدسی .امیدوارم که روز به روز دراین جایگاهای با ارزش بدرخشین و خیر کارتون به زندگی و خانواده محترم تون برسد. اندک اندک جمع مستان می رسند اندک اندک می پرستان می رسند دل نوازان نازنازان در ره اند گلعذاران از گلستان می رسند 🌹🌹🌹🌸🌸🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹🎉🎉🎉🎉🎉🎉
 • همسفر سمیه آهنگران گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/09 13:20:59
من هم جایگاه پهلوانی را خدمت خانم مهتاب عزیز ومسافرشان خیلی خیلی تبریک عرض میکنم وهمچنین خدمت خانم بهیه جان انشاالاه که همه ی عزیزان این جایگاه را تجربه کنند واقعا خانم مهتاب عزیز لایق این جایگاه بودند خوش به سعادتشون
 • همسفر خندان
زمان ارسال
1400/03/09 13:9:37
آنچه به درستی ساخته بشود؛ پس از تخریب در هر دو‌ حیات،طی طریق می‌کند به خصوص این مورد که، در حیات مادی از خویش اثر می گذارید و چون از آن بهره‌برداری نمایید؛ به همه جا خواهد رفت و علم خواهد شد؛ می‌شود بیکران. در بعد دیگر هم سیر می کند و ارزش آن پس از انتقال حفظ می‌شود». دوست خوبم، خانم مهتاب عزیز! هیچ خبری امروز به این اندازه نمی‌توانست خوشحالم کند. حقا که پهلوانی برازنده تفکر بلند و اندیشه زیبای شماست. قرار گرفتن در این جایگاه جدید خدمتی را از صمیم قلب خدمت شما دوست عزیز و‌ کمک راهنمای محترمتان سرکار خانم بهبه، تبریک و شادباش عرض می‌کنم و از خداوند بهترینها را در تمام جهان ها و‌ دوران ها برایتان، طلب می کنم🌹♥️🙏🏻خیلیییی دوست دارم روزی که نشان پهلوانی را از دستان جناب مهندس دریافت می کنید من هم در آکادمی حضور داشته باشم و شاهد این صحنه زیبا و‌ روی زیبایتان باشم🙏🏻♥️🌹
 • سلام دوستان اکرم صفاری هستم یک همسفر گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/09 12:56:49
سلام و عرض تبریک به خانم مهتاب عزیز جایگاه را تبریک میگویم امیدوارم همه ومن که آرزوی قلبی مان است در جایگاه شما قرار بگیریم
 • همسفرسمیه از گلپایگان
زمان ارسال
1400/03/09 12:50:45
سلام وتبریک به خانم مهتاب عزیز جایگاه پهلوانی مبارکتان باشد واقعا شما لایق بهترینها هستید انشالله جایگاه بالاتروتبریک راهنمای خوبم خانم بهیه جان که شاگردانی با عشق ومحبت مثل خودشان راتوانستد پرورش بدهندپایدار باشید
 • همسفر زهرا ع
زمان ارسال
1400/03/09 12:26:4
سلام وعرض تبریک به خانم مهتاب عزیز در جایگاه های بالاتر ببینمتون
 • همسفر شیرین
زمان ارسال
1400/03/09 12:24:29
سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان وعرض تبریک به خانوم مهتاب عزیز خدا قوت و سپاس از شما 🙏🙏🌹🌹💐💐💞💞
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب