تاریخ
شنبه 18 ارديبهشت 1400

استاد امین: مصلح، تحمل و قدرت دیدن خرابی را دارد

موضوع : گفت و گو
دیده‌بان جهان‌بینی کنگره شصت در مصاحبه با سایت همسفران در مورد دیدگاه مصلح برای همسفران در مواجهه با اعتیاد گفت: مصلح یعنی کسی که اصلاح می‌کند و کسی می‌تواند چیزی را اصلاح کند که تحمل و قدرت دیدن خرابی را داشته باشد و چنین کسی، انسانی است که ازخودگذشتگی، صبر، حوصله و بخشندگی دارد.
استاد امین: مصلح، تحمل و قدرت دیدن خرابی را دارد

نخستین باری که کتاب 60 درجه زیر صفر را ورق زدم و بر پیشانی دفتر را خواندم؛ آرامشی در قلبم جاری و جای خشمی که سالیان سال با خود همراه داشتم را گرفت و اشک‌هایم سرازیر شد. به انتهای مطلب که رسیدم نوشته شده بود «امین» فرزند ارشد نویسنده، دانشجوی کارشناسی فیزیک و همین کافی بود که نامش در ذهنم حک شود و هرجایی به دنبال اطلاعات جدیدی از او باشم چراکه او به عنوان یک همسفر همدرد من بود با این تفاوت که از پس مهار آتش ویرانگر اعتیاد برآمده و از ترکش‌هایش در امان بود.

اوایل تنها فکر می‌کردم که چقدر نگاه نافذی در مورد مسائل و زندگی دارد اما بعدها که کنگره‌ای‌تر شدم، دانستم که آنچه وی در عمل و کلام به انجام می‌رساند نامش جهان‌بینی است و اعضای کنگره او را به نام «استاد امین»، استاد جهان‌بینی می‌شناسند.

متولد دهم شهریورماه سال 1357 و فرزند ارشد مهندس حسین دژاکام و زهرا عادل زاده یا به قول اعضای کنگره، خانم آنی بزرگ است. او دانش‌آموخته کارشناسی فیزیک کاربردی، کارشناسی ارشد فیزیک هسته‌ای و دانشجوی دکترای کیهان‌شناسی است. چهره‌ای آرام و بشاش دارد که حکایت از آرامش دنیای درونش دارد و تواضع، متفکر بودن، محبت و آرامش نخستین خصیصه‌هایی است که در برخورد اول با وی کاملاً مشهود است.

باور اینکه روزی اسیر تاریکی‌ها بوده باشد؛ کار ساده‌ای نیست اما خودش حتی در مصاحبه‌ای گفته که در 16 سالگی به واسطه مسائل و سختی‌ها تبدیل به آدمی عقده‌ای شده بودم! و بارها در سی‌دی‌های آموزشی به بیان تجربیاتش و نحوه عبور از تاریکی‌های درونش می‌پردازد و حتی او را می‌توان ‌همسفری دانست که مسافر شده و سفر ایکس انجام داده است و امروز با صبر و محبت بی‌مثالی که ویژگی منحصربه‌فرد و موروثی خانواده دژاکام است؛ صحبت‌های اعضا را گوش می‌دهد و در مورد آن تفکر می‌کند و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهد و این دقیقاً همان چیزی است که باعث شده مثل سایر اعضای خانواده مهندس دژاکام، مورد احترام و محبت همه اعضای کنگره باشد.

همه این‌ها و هزاران نکته دیگر باعث شد تا دنبال فرصت مناسبی باشیم برای مصاحبه با استاد امین، جانشین بنیان، دیده‌بان و استاد جهان‌بینی کنگره شصت و چه فرصتی بهتر از دستور جلسه «جهان‌بینی 1 و 2» که نوشته وی است.

آنچه در ادامه می‌خوانید بخش نخست گفتگوی صمیمانه با استاد امین است:


در مصاحبه‌ای رشد جهان‌بینی در کنگره را به نهالی تشبیه نمودید که از باغ بیرون زده، اکنون وضعیت آن نهال را چگونه می‌بینید؟
واقعیت این است که بخشی از دانش جهان‌بینی را خود آقای مهندس انجام می‌دهند و در آموزش‌های هفتگی مطالب جامع و گسترده را در اختیار بچه‌های کنگره قرار می‌دهند و شاید از سال‌های اول دهه هشتاد این اتفاق رخ داده است چون آن موقع کاست بود و ضبط می‌شد و پس از آن سی دی آمد و بعد هم اپلیکیشن شد و البته سی دی هم هنوز هست. در این سال‌ها اگر نگاه کنید متوجه می‌شوید که چه تغییری کرده است چون ابتدا تصورمان بر این بود که جهان‌بینی تنها تفکر، اندیشه، حس و این موارد است اما امروز به روش‌های درمان، ساختار جسم، کاهش وزن و درمان‌های مختلف و قوانین زندگی کردن، آداب معاشرت و مسائل مختلفی که ما در زندگی با آن مواجه هستیم؛ تبدیل به دیدگاه و موضوعات جهان‌بینی شده و آقای مهندس درس می‌دهند و یا من صحبت می‌کنم. بنابراین جهان‌بینی یک نگاه و علمی است که آمده و در مسیر خودش موضوعات دیگری را نیز وارد بحث کرده و آن‌ها را از زاویه جهان‌بینی مورد بحث قرار می‌دهد.


چه زمانی می‌توان گفت که جهان‌بینی را یاد گرفته‌ایم؟ و شاه‌کلید یادگیری جهان‌بینی چیست؟
صرفاً حفظ کردن و خواندن مطالب شرط لازم است و کافی نیست و اینکه ما از اتفاقات خوب برای دیگران خوشحال شویم، نشان دهنده این است که جهان‌بینی را یاد گرفته‌ایم، اما اینکه بگوییم برای یادگیری جهان‌بینی چه چیزی شاه‌کلید است، من فکر می‌کنم که مثل هر دانشی انسان باید ظرفش را خالی کند و بایستی آن تواضع و حرف‌شنوی داشته باشیم و منیت و اینکه آره من خودم همه‌چیز را می‌دانم را بگذاریم کنار و بی‌طرف شویم یعنی آن ظرف را خالی کنیم و بعد گوش شنوا داشته باشیم و مطالب را گوش کنیم و بدون پیش‌داوری و قضاوت، سعی کنیم روی مطالب فکر و مطالعه کنیم و به کار ببریم و این شاه‌کلید یاد گرفتن است که نخواهم بگویم من می‌دانم و این در تمام علوم هست.
حالا یک‌چیز دیگری هم هست، شاه‌کلید جهان‌بینی یا قسمت اصلی جهان‌بینی چه هست؟ همان چیزی است که آقای مهندس می‌گویند؛ یعنی تزکیه و پالایش.

 


در تدریس‌ها، بخشی از مثال‌هایتان مربوط به زندگی شخصی و تجربیات خودتان است، از چه منابع دیگری در تولید علم جهان‌بینی استفاده می‌کنید؟
بخش اعظم مطالب و آموزش‌های آقای مهندس و خود کنگره و روند کنگره است. در کنگره بودن و آن چیزهایی که در کنگره اتفاق می‌افتد و من مشاهده می‌کنم در دوستان و بچه‌ها و مسائلی که درگیرش هستند را می‌بینم. خود کلام الله، قرآن یکی از منابع عظیم بوده به غیر از تجربیات شخصی مسائل درونی. یک مقداری هم چیزهایی که من یاد گرفتم مثلاً رشته تحصیلی یا درس‌هایی که یاد گرفتم در طول زندگی که همه این‌ها به من کمک می‌کند و تجربیات شخصی خیلی محوریت داشته و گره‌هایی که خود ما درگیرش بودیم، یک موضوع و محور حسی است چون یک‌چیزی را آدم وقتی با تمام احساسات و عواطف تجربه کند و این تجربه حسی، یک شرط خیلی خیلی مهم است در مورد جهان‌بینی.


چه ضرورتی دارد که یک همسفر جهان‌بینی کار کند؟
همسفران مصرف مواد و سفر DST ندارند و اگر جهان‌بینی را از آن‌ها بگیریم عملاً می‌شوند صفر، یعنی همسفری که جهان‌بینی کار نمی‌کند کنگره برایش مثل یک پیک نیک، تفریح، دورهمی و شب‌ شعر است و کنگره برایش در این حد معنا پیدا می‌کند و من نمی‌گویم این‌ها بد است و خیلی هم خوب است، اما شما مثلاً در شب‌ شعر به دنبال گره‌هایتان نیستید. همسفر گاهی از مسافر حالش بدتر است و آن‌قدر در سختی و دشواری بوده که یک سری گره‌ها درونش هست و این‌ها را با آموزش‌های جهان‌بینی می‌تواند درمان کند. بله آدم وقتی در یکجای پر از انرژی بیاید حالش خوب می‌شود و روحیه می‌گیرد اما این تا یک مدتی جواب می‌دهد مثلاً 6 ماه یا 3 ماه و روحیه‌اش باز می‌شود و آدم‌های مثبت می‌بیند و انگیزه پیدا می‌کند اما این حس خوب و انگیزه اگر من نتوانم گره‌ها را پیدا و باز کنم، تمام می‌شود یعنی به یکجایی می‌رسم، ببینید مشک ما سوراخ است و این مشک سوراخ را وقتی درون آب فرو می‌کنیم، پر می‌شود اما وقتی بیرون می‌آوریم دوباره خالی می‌شود؛ کنگره آن آب است و همسفران آن مشک‌های سوراخ هستند و این مشک را می‌بریم داخل آب و پر می‌شود و خوشحال می‌شود اما اگر جهان‌بینی یاد نگیرد، یکی سوراخ‌هایش ریز است و چهار ساعت طول می‌کشد خالی شود، یکی کمتر است و تا چند روز حالش خوب است و یکی سوراخ‌‌هایش زیاد است و به محض اینکه از کنگره بیرون می‌رود، حالش خراب می‌شود. اگر جهان‌بینی کار نکند مثل این است که هر روز مشک سوراخ را آب می‌کند و می‌برد خانه و یک ساعت و دو ساعت یا یک روز و دو روز بعد مشک خالی می‌شود و آب تا یک مدتی می‌ماند اما بایستی جهان‌بینی یاد بگیریم که آن سوراخ را بدوزد و اگر یاد نگیرد این روند همچنان ادامه دارد.

 


قبلاً از جزوه جهان‌بینی 3 به عنوان ناگفتنی‌ها و دفتر نانوشته یاد کردید، آیا خبر خوشی در این مورد دارید؟
جزوه جهان‌بینی 3 را نوشتم و آقای مهندس هم خواندند اما یک حسی بود که این آن نیست و ادامه داستان نیست و ادامه داستان باید در ادامه جزوه 1 و 2 می‌بود چون پیوستگی در ارائه مطلب مهم است اما آن پیوستگی وجود نداشت بنابراین این قضیه را متوقف کردم تا ببینم که چه می‌شود و شاید بتوان آن را جداگانه منتشر کرد.


دیدگاه مصلح برای یک همسفر در مواجهه با رنج و غم اعتیاد عزیزانش باید چگونه باشد؟
بعضی آدم‌ها خود به خود از گذشتگی و بخشندگی در وجودشان هست و برخی هم نیست. یک همسفر اگر بخواهد همسفر باشد باید این صفات را در خودش به وجود بیاورد و شما اگر این ویژگی گذشت و بخشش را نداشته باشی، وقتی با یک سری مصائب و تلخ‌کامی‌ها مواجه می‌شوی، زیاد نمی‌ایستی و می‌گویی به من چه! عمرم را برای چه تلف کنم؟! سرم را می‌اندازم به کار خودم و به فکر زندگی و پیشرفت خودم هستم و خیلی‌ها جدا می‌شوند و خیلی‌ها بی‌تفاوت می‌شوند اما یک همسفر این‌گونه نمی‌شود و باید این ویژگی‌ها را اگر نیست در خودش بکارد و بسازد.

بعد شما می‌گویید: دیدگاه مصلح، مصلح یعنی کسی که اصلاح می‌کند. چه کسی قادر است که اصلاح کند؟ کسی می‌تواند چیزی را اصلاح کند که تحمل خرابی را داشته باشد و اگر کسی تحمل خرابی و قدرت دیدن خرابی را داشته باشد، قدرت اصلاح کردن را دارد و چنین کسی انسانی است که ازخودگذشتگی، صبر، حوصله و بخشندگی دارد.

ممکن است اول هم این ویژگی‌ها را نداشته باشد و اشکالی هم ندارد، همه که ندارند اما با آموزش و یادگیری می‌توانید این‌ها را به مرور در خودتان بکارید و به وجود بیاورید ولی نتیجه و پاداش این‌گونه عمل کردن، مثلاً آمده و مسافر است و در حال درمان است و کمبودها و مشکلات هست اما همسفر سعی می‌کند مدیریت کند و قانع باشد تا مسافرش سلامتی‌اش را به دست بیاورد و وارد فاز جدید زندگی شود و پاداش این عمل این است که گره‌های خودش باز می‌شود و باز شدن گره‌ها می‌تواند این چیزها (صفات) را در خودش به وجود بیاورد و تقویت کند. ظاهراً به نفع مسافر است ولی در واقع خیلی خود همسفر از این آموزش استفاده می‌کند و تغییر می‌کند و مصلح را هرکسی نمی‌تواند انجام دهد و کسی انجام می‌دهد که تحمل خرابی را داشته باشد.


چگونه یک انسان می‌تواند آتش‌هایی همچون خشم، کینه و ... را در قلب خودش نگه دارد اما خودش کم‌ترین آسیب را ببیند؟
باید اقدام و حرکتی نکند. ببینید بعضی چیزها را ما بازنشر می‌دهیم و خودش خرابی را تشدید می‌کند، یعنی مثلاً یک ناراحتی دارید و می‌خواهید ناراحتی را سبک کنید و می‌روید و برای یک نفر تعریف می‌کنید و یا او شما را تائید می‌کند و با شما هم داستان می‌شود که تو چقدر حق داری و سختی کشیدی و آدم سبک می‌شود و یا می‌آید و با شما هم‌نوا می‌شود و دق‌ودلی‌های شما را جواب می‌دهد که آره تو چقدر سختی کشیدی و گیر آدم بدی افتادی اما بعد ممکن است بچرخد قضیه و این کار بازگو کردن، موقتاً آدم را آرام می‌کند اما بعداً انگار که آتش چند برابر و قوی‌تر می‌شود و آنجا که شما را تائید می‌کند در ظاهر آرام می‌شوید اما بعداً کینه و نفرتت بیشتر می‌شود.

یک‌چیز دیگر هم می‌شود و ممکن است همه آن حرف‌ها را یکجایی همان کسی که به او گفتی و حالا رابطه‌تان باهم خراب‌شده -حالا جاری، خواهر، دوست یا هرکسی باشد-، یکجا که یک موضوع را بازنشر کردی در بزنگاه علیه تو استفاده کند و آن‌وقت دلتان می‌شکند و قضیه برایتان سنگین تمام می‌شود پس بهترین کار این است که مسائلی که برای انسان به وجود می‌آورد را بازگو نکند و هرجایی سفره دلش را باز کند چون این‌ها به مسئله قدرت می‌دهد، همان‌طور که می‌گویند وصف العیش، نصف العیش؛ این هم همان است و وقتی خرابی را بازگو می‌کنید؛ قدرتمند می‌شود و تا جایی که می‌توانید باید این را نگه داشت ولی برای مشورت انسان می‌تواند از آدم‌های خردمند استفاده کند و وارد جزئیات نمی‌شود و نمی‌آید سیر تا پیاز قضیه را تعریف کند بلکه مسئله را بیان می‌کند و راهکار می‌گیرد.

بنابراین اگر بخواهد کینه و مسئله حل شود و آن خرابی به حداقل ممکن برسد، این است که بازگو نکند، به آن انرژی و بها ندهد و به آن توجه نکند و در مقابل شروع کند به انجام کار درست و عمل سالم تا زور خوبی‌اش بیشتر می‌شود و آن‌وقت فشار ناراحتی‌ها و تخریبشان کمتر می‌شود مثلاً آقای مهندس می‌گویند طالبان و گروه‌های منفی را همین چیزها قدرت می‌دهد و تلویزیون و رسانه مطلب می‌سازد و پخش می‌کند و شما نبایستی این‌ها را نگاه کنید یا لایک کنید یا باز کنید. مثلاً یک نفر را سر بریده‌اند وقتی کسی آن سر بریدن را نگاه نکرد، آقای مهندس درس دادن این را که قدرت تاریکی کم می‌شود چون سر بریدن که بقیه ببیند و بترسانند و وقتی کسی نگاه نکند کسی را سر نمی‌برند دیگر.

 


 بر اساس سی‌دی «خواسته درون»، انسان چطور می‌تواند خواسته درون و چیزی که به خاطرش پا به این دنیا گذاشته را پیدا کند؟
خواسته درون را در سفر دوم می‌توان پیدا کرد یعنی اول باید آدم کمی حالش جا بیاید و به تعادل برسد و یک سری گره‌ها را باز کند و اگر اعتیاد است؛ درمان شود و بعد خواسته درون، خودش مثل یک قطب‌نما می‌ماند و البته چیز پیچیده‌ای نیست مثلاً ممکن است خواسته درون شما این باشد که یک لباس خوب بدوزید برای مردم.

مرحله دوم، من فکر می‌کنم بعد از رسیدن به تعادل و آموزش‌های مقدماتی و سلامتی که برگشت، آن موقع زمان مناسبی است که به خواسته درون بپردازیم و بفهمیم که چه‌کاری از ما برمی‌آید و در چه مسیری باید حرکت کنیم که احساس بهتری داشته باشیم و آن نقش خودمان را پیدا کنیم و برای اینکه به خواسته درون برسید، بایستی از خواسته‌های اضافه و علف‌های هرز چشم‌پوشی کنید یعنی همان بیداری باید باشد. این‌طور بگویم که اگر از یک سری خواسته نامعقول چشم‌پوشی کنید به بیداری و خواسته درون نزدیک می‌شوید.

 

در سی دی «خواب بودن»، فرمودید: انسانی که خواسته ندارد نباید وارد آن کار شود، اما به تجربه می‌بینیم که با انجام کاری بعداً خواسته ایجاد می‌شود، چگونه می‌توان خواسته‌ای را ایجاد کرد؟
خواسته‌ها دو بخش هستند، آشکار و پنهان و خواسته‌ای که پنهان است را شما نمی‌بیند اما وجود دارد. وقتی شما به یک‌چیزی کشش ندارید، موضوع این است که خواسته‌ها در نفس وجود دارند و این‌ها فقط فعال و غیرفعال می‌شوند و تبدیل می‌شوند و این یک پروسه‌ای است که در نفس اتفاق می‌افتد و به مسیر و چیزهای دیگر بستگی دارد.

توجه نکردن به خواسته‌های اضافه شرایط این را فراهم می‌کند که خواسته‌ها بیرون بیاید. اینکه بخواهیم خواسته را به وجود آوریم یک مسئله است چون شاید یکی واقعاً دوست ندارد راهنما شود و یک موقع فقط نسبت به راهنما شدن حس و رغبت چندانی ندارد و این دو موضوع متفاوت است. آنکه درونش خواسته راهنما شدن نیست در جزوه جهان‌بینی 1 هم گفته‌شده که نمی‌توانیم آن خواسته را به وجود بیاوریم و ممکن است 30 یا 50 سال طول بکشد که به وجود بیاید. ما زمانی می‌توانیم این کار را انجام بدهیم که این خواسته پنهان است و مهارت استاد است که بتواند خواسته پنهان را ببیند. برای اینکه خواسته پنهان را بتوانیم بهتر ببینیم باید بزنیمش کنار، خواسته کجا پنهان شده؟ زیر خواسته نامعقول و بایست آن‌ها را بزنیم کنار و به آن‌ها توجه نکنیم و در جهتشان حرکت نکنیم و آن موقع خواسته‌های پنهان فعال می‌شوند.

یک‌چیز دیگر هم هست، بستر را باید فراهم کنید یعنی خواسته الآن آشکار شد ولی بستر خوب نیست! پس بستر باید مناسب باشد. مثلاً شما الآن خواسته دارید که درس بخوانید و می‌روید در بدترین کلاس ثبت‌نام می‌کنید، خواسته به وجود آمده اما رفتید در بستر بدی آن را کاشتید و خواسته از بین می‌رود و ضعیف می‌شود.


بر اساس سی دی «فلز وجودی و انرژی»، چطور یک انسان می‌تواند بفهمد که بندش با تاریکی قطع‌شده تا دوباره در جایگاه بالاتر اسیر آن تاریکی نشود؟
جواب این سؤال یک مقداری در سی دی گره مسئولیت داده شده که آنجا در آرواره حرص و کبر را می‌گوید و می‌گوید زمانی شما کارت یکجا تمام شده که اگر نباشید هم کار به خوبی انجام شود و این ملاک بیرونی قضیه است. ملاک درونی‌اش می‌شود سؤال شما البته این دو هم‌زمان اتفاق می‌افتد که شما به یک احساس رضایت از کار دست پیدا می‌کنید و احساس می‌کنید که طلبی از آن کار ندارید.

بند با تاریکی در یک مرحله‌ای قطع می‌شود یعنی از هر مرحله‌ای که عبور می‌کنیم، بندمان در آن مرحله قطع می‌شود و تا بند جدیدی به خودمان نزنیم؛ آزاد هستیم و این زمانی اتفاق می‌افتد که -پاسخش در وادی ششم است- بتوانیم مسائل بعد خودمان را انجام بدهیم و فرامین عقل را در زندگی جاری به اجرا دربیاوریم و از یک تعادل خوبی برخوردار باشیم و این‌ها نشانه‌هایش است.

یک نشانه دیگر این است که در جایگاهی که هستیم دچار حس‌هایی مثل منیت، تکبر، کینه و حسادت نمی‌شویم. مثلاً من در جایگاه معلمی هستم، چه زمانی به پختگی می‌رسم؟ زمانی که از رهجوهای خودم کینه و انتقام نمی‌گیرم و تلافی سرشان در نمی‌آورم و خودم را خیلی برتر و بالاتر نمی‌بینم و این‌ها نشانه‌هایی هست که بند تاریکی نداریم و برعکسش هم هست دیگر. پس در آن جایگاه مسائل جاری زندگی را با فرمان عقل انجام بدهیم و تعادل داشته باشیم و این حس‌های منفی در ما پایدار نباشد، ممکن است یک لحظه بیاید و برود مثل اینکه از آقای مهندس می‌پرسند که آیا فکر مواد می‌آید تو ذهنت؟ می‌گوید جواب سؤالت رو می‌دهم، بله می‌آید و سریع از بین می‌رود اما اگر بپرسی که مواد استفاده می‌کنی؟ میگویم نه! من از این مرحله عبور کرده‌ام.
برای مطالعه بخش دوم این مصاحبه اینجا کلیک کنید.

مصاحبه: همسفر زهرا. م نماینده اسیستانت سایت همسفران
عکس: همسفر سارا مسئول سایت ورزش همسفران و عکاس پارک طالقانی
گروه سایت همسفران کنگره 60

تعداد بازدید از این مطلب : 10890
ادامه مطالب در آرشیو گفت و گو
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
331 نظر  
 • همسفر زهرا لژیون نهم نمایندگی دهخدا
زمان ارسال
1400/03/31 9:15:18
خدا قوت مصاحبه بسیار کامل و جامع و آموزنده ای بود و با خواندن این مصاحبه زیبا جواب بسیاری از سوالاتم را گرفتم، موفق و پاینده باشید. 🌹
 • معصومه همسفر امیر ل ۳ شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/03/30 16:45:58
سلام و خداقوت خدمت استاد امین.مصاحبه عالی و آموزنده ای بود سپاس خداقوت به اعضای سایت
 • مسافر محمد
زمان ارسال
1400/03/02 13:40:41
سلام و خداقوت به استاد امین عزیز و همسفران محترم بابت گردآوری این مقاله آموزنده. ممنون
 • همسفر زهرا..م
زمان ارسال
1400/02/30 15:58:29
سلام وخداقوت به همه عزیزان واستا امین..مثل همیشه بسیارعالی بود..سپاس
 • اتنا،همسفر حمید رضا،شعبه چالوس
زمان ارسال
1400/02/25 12:22:36
سلام خدا قوت به جناب استاد امین گرامی
 • مسافرامیرازنمایندگی کرمانشاه لژیون اول
زمان ارسال
1400/02/24 18:14:20
ممنون وتشکرمیکنم ازدوستانی که درسایت نمایندگی کرمانشاه زحمت میکشن.
 • همسفر مهسا نمایندگی پرستار
زمان ارسال
1400/02/23 9:7:7
باسلام و خداقوت به استاد امین.سپاسگزارم از آموزشهای خوبتون. خداقوت به مسئولین سایت همسفران.
 • همسفر شهربانو لژیون پنجم کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/22 15:38:0
خدا قوت به استاد آمین استاد به حق جهانبینی و سپاس از شما و مصاحبه ی خیلی خوبتون .همیشه صحبتهاتون برای من بسیار تاثیر گذار و اموزنده است ..پایدار باشید
 • زهرا مسافر نیکوتین از رباط کریم شعبه ابن سینا
زمان ارسال
1400/02/22 12:55:37
با سلام خدمت استاد جهان بینی استاد امین خیلی لذت بخش بود سخنانتان و از مثال های جالبی استفاده می کنید و همیشه بهترین ها از آن شما و خانواده ی محترمتان باشد.
 • همسفر مهدیه لژیون پنجم اراک
زمان ارسال
1400/02/22 5:39:42
با سلام و خدا قوت خدمت استاد امین عزیز.امیدوارم بتونیم با اموزش های کنگره برسیم به شناخت خودمون و از تاریکی ها بیرون بیایم .
 • هدی لژیون دوم آکادمی
زمان ارسال
1400/02/21 22:9:35
سلام بر استا امین عزیز من همیشه از شما بسیار آموختم و با اشتیاق فراوان به سی دی های شما گوش می دهم چون همیشه مسائلی رو مطرح می فرمایین که در زندگی روزمره شدیدا با آن روبه رو هستم خداوند عمر طولانی به شما بدهد 🙏🌺 و عرض خداقوت دارم به خانم زهرای عزیز که با عشق خدمت می کنند💕
 • یگانه لژیون ۲۵
زمان ارسال
1400/02/21 19:21:41
واقعا مطلب عالی بود متشکرم از استاد امین
 • همسفر اعظم لژیون هشتم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/21 16:52:13
خدا قوت خدمت استاد بزرگوار،بسبار عالی و آموزنده بود و تشکر از خانم زهرا و خانم سارا.
 • همسفر الهام در لژیون دوم ایمان
زمان ارسال
1400/02/21 15:40:27
خدا قوت استاد گرامی و محترم بسیار آموختم از تجربهاتون در این مصاحبه ممنون و سپاسگزارم از شما و خانواده عزیزتان و همه زحمتکشهای کنگره شصت
 • همسفر ستاره لژیون هفتم نمایندگی سهروردی
زمان ارسال
1400/02/21 15:19:28
تشکر و سپاس وخدا قوت خدمت استاد گرامی آقای امین بسیار عالی و آموزنده و تشکر از عزیزانی که براز تهیه این مصاحبه زحمت کشیدند.
 • همسفر اشرف لژیون8 شعبه سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/21 14:52:42
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد جهان بینی اقای امین دژاکام مصاحبه بسیار اموزنده بود با سپاس فراوان از شما وخدمتگزاران سایت
 • همسفر اشرف لژیون8 شعبه سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/21 14:52:35
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد جهان بینی اقای امین دژاکام مصاحبه بسیار اموزنده بود با سپاس فراوان از شما وخدمتگزاران سایت
 • همسفرطاهره نمایندگی حسنانی
زمان ارسال
1400/02/21 6:12:6
خداقوت میگم خدمت آقای امین مثل همیشه صحبت هایتان پربارودلنشین بود خداوند به علمتان برکت بدهدوتشکر میکنم ازخادمین سایت
 • حسن طاوسی
زمان ارسال
1400/02/21 0:8:2
خدا قوت بسیار عالی
 • مسافر مرتضی
زمان ارسال
1400/02/20 23:41:53
خیلی زیبا بود لذت بردم مخصوصا شروع صحبتها
 • مسافرحسین لژیون ۱۶شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/20 20:27:8
سلام ودرود به اقا امین.استاد عزیز.خداقووت
 • مسافر نیکی یاس اصفهان
زمان ارسال
1400/02/20 16:30:43
با سلام و. درود فراوان. سپاس از همسفر عزیز برای این مصاحبه ی عالی. و تشکر و قدر دانی از استاد امین که همیشه در جهت رشد اعضا کنگره سراپا آماده و در خدمت هستند
 • مسافر محمد لژیون 3 صائب تبریزی
زمان ارسال
1400/02/20 15:34:17
درود خدا بر بنیان و جانشین بنیان کنگره
 • همسفر مهتاب ازشعبه رودهن
زمان ارسال
1400/02/20 13:12:47
سلام و خداقوت خدمت آقای استادامین عزیزو با آرزوی موفقیت خیییلی بیشتر برای شما و خانواده محترمتان. مصاحبه ی بسیار عالی بود و استفاده کردم ممنون از همه ی شما عزیزان.
 • همسفر محمدحسین، نمایندگی آکادمی
زمان ارسال
1400/02/20 12:46:34
سلام و خداقوت خدمت استاد عزیز و گرامی، استاد امین ژاکام
 • محمدرضا لژیون یکم شعبه دانیال اهواز لژیون یکم
زمان ارسال
1400/02/20 10:53:1
باسپاس فراوان
 • حمید رضاقربانی
زمان ارسال
1400/02/20 9:55:4
درود و سلام خداوند بر جانشین برحق بنیانگذار کنگره و استاد بی بدیل جهان بینی در کنگره شصت آقای امین دژاکام . که اگر نبود نوشتارها و آموزشهای جهانبینی شما // من مسافر همچون دوره اعتیاد مانند چرخی دورانی به دور خود بی هدف می چرخیدم ... زنده باشید استاد
 • همسفرزهره لژیون ششم شمس
زمان ارسال
1400/02/20 9:42:34
عرض خداقوت خدمت استاد عزیز از شما آموختم . سپاسگزارم بابت تهیه گزارش عالی شما عزیزان.
 • رضاحقگورابط لژیون یکم کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/20 7:39:34
سلام وخداقوت خدمت استاد ودیدبان عزیز آقای آمین دژاکام،ممنون از شما بابت زحماتی که برای من مسافر متحمل میشوید
 • مریم همسفر مهدی لژیون ۴شهر ری
زمان ارسال
1400/02/20 2:43:54
ممنون سپاسگزارم از استاد جهان‌بینی آقای امین و عزیزانی که در تهیه این مصاحبه زحمت کشیده اند واقعا عالی بود و خییییلی چیزها از این مصاحبه آموختم
 • همسفرطاهره ازلژیون هشتم شعبه سمنان
زمان ارسال
1400/02/20 2:0:28
باسلام وخداقوت به استادامین دژاکام استادجهان بینی پرسش وپاسخ شمابسیارجامع وآموزنده بودبسیارلذت بردم 👌👏🏻🌹ازخانم های محترم خانم زهراوخانم سارابابت این عمل زیبایشان صمیمانه تشکرمیکنم 🌹🌹💖👏🏻به اعضای گزوه سایت هم خداقوت عرضزمیکنم 💐
 • رضوان همسفر علی - شعبه ی رودهن
زمان ارسال
1400/02/20 1:50:34
سلام و خدا قوت به استاد امین گرامی بسیار عالی و آموزنده بود
 • امیرحسین لژیون ۱۸ کاسپین
زمان ارسال
1400/02/20 1:35:43
سلام خدمت همه دوستان کنگره به خصوص استاد امین و مهندس دژاکام و خانم آنی من مطلب رو کامل نخوندم ولی خیلی اموزنده بود خیلی صحبت های زیبایی درمورد سفر DST و کتاب ۶۰ درجه زیر صفر واقعا از خدا میخام خیلی میخام که منو به بهترین حال خوب برسونه و از خدا میخام که به خانواده مهندس فقط سلامتی بده و نور و انرژی بده خیلی مچکرم از دوستانی که تو سایت و در هر جایگاه خدمت میکنند مچکرم
 • زهرا همسفرسعید شعبه حر
زمان ارسال
1400/02/20 1:16:14
خداقوت به تمام عزیران واستادامین
 • همسفر سلیمه شعبه گنجعلیخان
زمان ارسال
1400/02/20 0:41:39
خدا قوت خدمت استاد امین بسیار آموختم.
 • محسن طهانی لژیون کاشمر لژوین 2
زمان ارسال
1400/02/20 0:36:9
سلام معلم جهان بینی یک کلام مثل همیشه کامل وقشنگ همگی خسته نباشید
 • سیده فاطمه ل7 نیمایوشیج
زمان ارسال
1400/02/19 23:47:17
سلام خداقوت خدمت استاد بزرگوار مطالب عالی بود،ممنون از عزیزان سایت
 • همسفرmahdieh لژیون6 صائب تبریزی
زمان ارسال
1400/02/19 22:12:52
خداقوت بسیارعالی❤🌹❤
 • همسفر اعظم شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1400/02/19 21:48:56
ممنون و سپاس گزارم از دیده‌بان جهان بینی آقای امین عزیز مصاحبه بسیار دلنشین و آموزنده‌ای بود خدا قوت به خانم زهرا وخانم سارای عزیز برای تهیه و ثبت این گزارش
 • همسفر عاطفه لژیون ۱۵ حر
زمان ارسال
1400/02/19 21:46:8
با سلام و عرض احترام،مصاحبه ارزشمندی بود و مطابق همیشه استاد امین مطالبی رو بیان کردند که انسان رو به تفکر و تعمق در خود هدایت کردند🌹 با سپاس فراوان از استاد وخدمتگذاران سایت در پناه ولطف خداوندمتعال پاینده باشید🌹🌹
 • مسافرجمشید لژیون ۱۷ شغبه شهرری
زمان ارسال
1400/02/19 20:57:36
با سلام ضمن عرض دورود و سپاس و خداقوت و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار آقای امین و با آرزوی توفیق روز افزون برای شما را دارم مرید تشکر
 • مسافر جواد ل ۱۸
زمان ارسال
1400/02/19 20:41:15
وجود شما یک نعمت ارزشمند هست ، خدا رو شکر میکنم به خاطر وجودتون
 • مسافرحمید_ل۱۸/کاسپین
زمان ارسال
1400/02/19 20:26:37
با عرض سلام و خسته نباشید به شما همسفر محترم و استا امین دانا. مصاحبه زیبایی بود انشالله موفق باشید
 • همسفر زینب لژیون پنجم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/19 19:16:55
بسیار عالی وپرمحتواو پراز آموزش. خداقوت به خدمتگزاران سایت .قسمتی که آقای امین مثال مشک سوراخ را زدند بسیار آموزش داشت برای من .❤❤❤
 • همسفر نیلوفر لژیون ۱۷ شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/19 18:57:48
سلام و خداقوت خدمت شما اقای امین بسیار عالی مثل همیشه مچکرم از صحبتاتون
 • همسفر فاطمه (ف)شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/19 17:17:44
خداقوت و سپاس خدمت استاد امین گرامی 🌹 هر وقت مطالب کنگره ۶۰ رو میخوانم یا گوش میکنم اشکم سرازیر میشود ، چقدر زیبا و دلنشین است صحبتهای شما 🌸 خداروهزاران بار شکر که در کنگره درس عشق و محبت می آموزم 🌹 سپاس و تشکر از خدمتگزاران گرامی 😘
 • سلام روياهستم همسفر ازلژيون ٤
زمان ارسال
1400/02/19 17:5:52
خداقوت ميگم به شما عزيزان مصاحبه كننده ممنون بابت مطالب بسيار عاليتون 🙏آرزوى سلامتى براى جناب مهندس امين وخانواده محترمشان راازخداوند منان دارم 🌺🌺
 • سلماز مراویان ازشعبه شاد آباد
زمان ارسال
1400/02/19 16:57:27
خدا قوت به آقای امین معلم جهان بینی وبه خانم زهرای عزیز ؛سپاسکذارم بابت مصاحبه مفید وآموزده وبرای من یک درس بزرگی بود سپاس سپاس از شما عزیزان
 • کوروش‌ل۱۸فردوسی‌مشهد
زمان ارسال
1400/02/19 16:29:0
باسلام سپاس و سپاس، به امید آن مهربان همیشه با حال‌خوش شاد و تندرست باشید.🙏🙏
 • همسفر مصطفی شعبه ستارخان
زمان ارسال
1400/02/19 15:34:35
با عرض سلام و خداقوت و آرزوی سلامتی برای جناب مهندس و خانواده محترمشان و همچنین خانواده بزرگ کنگره ۶۰ خیلی ممنون که همچین مطالب گوهر باری رو تو سایت گذاشتید
 • مهدیه لژیون ۴شعبه شاداباد
زمان ارسال
1400/02/19 15:7:51
خداقوت به استاد جهان بینی اقای امین عالی بود ممنون از شما وخداقوت به گروه مصاحبه کننده
 • همسفر المیرا لژیون دوم شعبه رودهن
زمان ارسال
1400/02/19 14:41:55
درود برشما استاد عزیز سخنانتان مثل همیشه عالی و آموزنده بود ، خدا قوت به خدمتگزاران سایت🌹🌹
 • همسفر نسیم لژیون دوم شعبه رودهن
زمان ارسال
1400/02/19 14:6:39
استاد عزیز پایدارو برقرار باشید.تشکر از عزیزانی که در تهیه این مصاحبه خدمت کردند.🌼🌻🌺
 • همسفر زهرا لژیون چهارم
زمان ارسال
1400/02/19 13:57:35
بسیار عالی بود و استفاده بردم بسیار سپاسگذارم از جناب آقای استاد امین و خانم زهرا و همه ی کسانی که زحمت کشیدند
 • همسفر المیرا لژیون دوم
زمان ارسال
1400/02/19 12:49:13
سپاس از مصاحبه مفید و عالی . خداقوت خدمت همه شما عزیزان . خداروشکر که استاد بزرگواری همچون شما داریم🌹
 • همسفر مرضیه لژیون سوم تخت جمشید
زمان ارسال
1400/02/19 11:41:25
سپاسگزارم از همه عزیزان که خدمت می کنند،از استاد عزیز و خانواده محترمشان تشکر میکنم.امیدوارم که توفیق خدمتگزاری پیدا کنم.آمین
 • همسفر معصومه لژیون ۱ کاشمر
زمان ارسال
1400/02/19 11:30:13
عرض سلام وخداقوت حضور تمامی خدمت گزاران کنگره ۶۰،بویژه آقای مهندس و خانواده ی ایشان واستاد امین بزرگوار. شما که چراغ راه مسافران وهمسفرانی شدید که در تاریکیها غوطه ور بودند. مطالبتون بسیار عالی وآموزنده بود . مانا باشید.
 • همسفر لیلا( پروین اعتصامی)
زمان ارسال
1400/02/19 11:24:43
سپاس از استاد امین عزیز ،، صحبتهای شما مثل همیشه خیلی عالی و آموزنده 🌹🌹🌹تشکر از همه خدمتگزاران بخش سایت
 • مسافر امید
زمان ارسال
1400/02/19 10:54:59
خدا قوت به خانواده محترم دژاکام و همه خدمت گزاران کنگره
 • مسافر محسن ل ۴ شعبه شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/19 10:41:29
آرزوی صحت و سلامت برای استاد امین خدا قوت به گروه سایت
 • مسافر محمد پ لژیون سوم نمایندگی گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/19 10:33:47
سلام. خدا قوت بسیار عالی بود . تشکر از استاد امین بابت صحبت های خوب و عالیشون.
 • همسفر شکوفه لژیون ۵نمایندی ارتش
زمان ارسال
1400/02/19 10:30:28
باعرض سلام خدمت استاد امین عزیزوخداقوت خدمت خانم زهرای عزیز .استاد امین عزیز صحبتهاتون مثل همیشه بسیار آموزنده و راهگشا بود .بسیار لذت بردم .مستدام باشید
 • همسفر مریم از رشت
زمان ارسال
1400/02/19 10:27:22
با سلام و درود به استاد امین گرامی فوق العاده بود استاد از آموزشهای بی نظیرتون بی نهایت سپاسگزارم🙏🙏🙏
 • همسفر فاطمه الف سهروردی اصفهان لژیون ۵
زمان ارسال
1400/02/19 10:15:31
خدا قوت و خسته نباشید خدمت استا عزیز آقای امین.مصاحبه عال بود آموزش گرفتم ممنون و عرض خدا قوت هم خدمت مصاحبه کنندگان عزیز
 • شارود
زمان ارسال
1400/02/19 9:51:51
بسیار عالی. خداقوت به استاد امین بزرگوار. تشکر و دست مریزاد به همسفران گرامی، چه مقدمه زیبای و عجب سوالات کلیدی. بسیار ممنونیم از شما.
 • همسفر معصومه نمایندگی سهروردی
زمان ارسال
1400/02/19 9:47:58
سلام و تشکر از دیده بان محترم استاد امین و خداقوت خدمت همسفران زهرا و سارا عزیز، مصاحبه ی بسیار خوب و آموزنده ای بود.
 • همسفر زهره از شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/19 9:43:53
مرسی از عزیزانی که چنین مصاحبه هایی را طراحی می کنند ، ما که از ایشان دور هستیم و خیلی از سوالات در ذهنمان می چرخند و بدون پاسخ می مانند ، از میان گفته های شماست که ما هم به نتایجی می رسیم. مرسی از استاد که وقت می گذارند و پاسخ می دهند
 • مسافر علی ل 3 شفا
زمان ارسال
1400/02/19 9:41:16
خداقوت به همسفران گرامی و پرتلاش و دستمریزاد به استاد امین عزیز و عاشق.
 • همسفر مهین لژیون ٢٢
زمان ارسال
1400/02/19 9:40:9
ممنون وخداقوت به جناب آقای امین بسیاراموزنده بودوتشکرفراوان ازعزیزان سلیت
 • مریم همسفر مرتضی ( ملاصدرا )
زمان ارسال
1400/02/19 9:20:19
گفت و گوی خوبی بود بسیار استفاده کردم سپاس بابت تهیه و انتقال این مصاحبه و خداقوت خدمت استاد جهانبینی آقای امین
 • شبنم
زمان ارسال
1400/02/19 9:10:51
خدا قوت مثل همیشه عالی و هزار راز و نکته
 • همسفر طاهره لژیون چهارم شعبه صالحی
زمان ارسال
1400/02/19 8:47:39
سلام و خدا قوت خدمت استاد امین، تشکر می کنم از مطالب بسیار عالی و آموزنده ی شما
 • همسفر شکوفه لژیون یکم نمایندگی رودهن
زمان ارسال
1400/02/19 7:32:40
سلام و خدا قوت به استاد عزیز عالی بود ممنونم
 • همسفر لیلا خ
زمان ارسال
1400/02/19 7:19:42
درود و صد درود بر استاد آقای امین، که همیشه و همیشه از سخنانش لذت میبرم و آموزش میگیرم، خداوند یار و نگهدارتان باد. تشکر از گروه سایت و عزیزان گزارشگر
 • همسفر منیژه لژیون 16شعبه حر
زمان ارسال
1400/02/19 7:13:40
باسلام خدمت همه بزرگواران. بسیار عالی بود.سوالات خیلی عالی بود. شاید خیلی ازاین سوالات در ذهن من همسفر وجود داشت .استفاده بردیم و آموزش گرفتم. ممنون و سپاس از همه عزیزان خدمتگزار
 • همسفر اکرم، شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/19 5:46:3
سلام و عرض خداقوت خدمت استاد بزرگوار آقای امین، مصاحبه ی بسیار عالی و بسیار آموزنده ای برای من همسفر اولی بود و جواب سوالاتی که به تازگی ذهنم را درگیر نموده بود با صحبت های شما بزرگوار دریافت نمودم، از خداوند متعال برای شما و خدمت گزاران در امر مصاحبه بهترین ها را خواهانم.
 • همسفر از شعبه بوشهر
زمان ارسال
1400/02/19 5:32:9
درود بر شما استاد عزیز فقط در مقابل این همه عظمت بزرگی سر تعظیم فرود می‌آورم
 • همسفرمحبوبه شعبه سمنان
زمان ارسال
1400/02/19 5:10:43
ممنون از استاد امین عزیز بابت آموزش های نابشان...وخداقوت به همسفران عزیزبابت تهیه این گزارش زیباوآموزند ه...
 • زهره همسفر مجتبی لژیون یک بنیان
زمان ارسال
1400/02/19 4:47:50
سلام و خدا قوت به استاد جهان بینی و همسفر زهرا و گروه سایت مثل همیشه بسیار اموزنده و عالی بود خدا وند کمک کند تا بتوانیم این مطالب که همانند گنجینه های با ارزشی است در زندگی کاربردی کنیم
 • مسافر حسین لژیون ۹ بنیان (مشهد)
زمان ارسال
1400/02/19 4:33:0
با درود بر بنیان کنگره و سلام بر استادجهان‌بینی، جناب استاد‌امینِ عزیز؛ تنتان سالم، وجودتان همچنان پُربرکت و عِلمتان جوشان، برای سیراب شدن تشنگان راهِ آزادی و رهایی از چنگال اعتیاد و تاریکی‌ها. مستدام باشید.
 • همسفر نرگس
زمان ارسال
1400/02/19 3:50:10
عرض سلام و خداقوت خدمت استاد جهان بینی، از بیانات ارزشمند و آموزنده شما آموختم سپاسگزارم.
 • ,همسفر سمیه لژیون 7 نمایندگی کرج
زمان ارسال
1400/02/19 3:49:13
سلام و خدا قوت به شما عزیزان و سپاس فروان از مصاحبه پر بار و عالیتون بسیار استفاده کردم و تشکر فراوان از استاد امین که این چنین مطالب آموزشی ارزشمندی را در اختیار ما قرار میدهند. موفق و پایدار باشید.
 • رضا ل سوم دهخدا
زمان ارسال
1400/02/19 2:49:45
ممنون،بابت مصاحبه و مطالب آموزنده
 • محمد رضا یک مسافر لژیون نهم
زمان ارسال
1400/02/19 2:17:15
عالی بود کلی چیز یاد گرفتیم. ممنون از زحمات همگی، تشکر
 • محمدرضا۱۹لژیون‌۹
زمان ارسال
1400/02/19 1:21:46
باعرض‌سلام‌خسته‌نباشید‌به‌استادامین‌بسیارعالی‌وآموزنده‌بود
 • همسفرمریم لژیون نهم قم
زمان ارسال
1400/02/19 1:16:6
خداقوت به استادگرانقدرچناب آقای امین صحبتهاتون بسیارزیبابودموفق وپایدارباشید
 • همسفر هاجر لژیون 4 بهشهر
زمان ارسال
1400/02/19 1:15:33
سلام و خواقوت ....بسیار عالی استفاده کردم
 • مسافر ناصر لژیون دوازدهم شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/19 0:58:29
سلام و ممنون از استاد امین بسیار زیبا و آموزنده بود وتشکر از گروه سایت همسفران
 • همسفر فریبا از لژیون ششم سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/19 0:44:59
باسلام وخدا قوت خدمت استاد جهان بینی آقای امین مثل همیشه از صحبتهای شما آموزش گرفتم آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما و خانواده محترمتان را از خداوند متعال خواستارم و تشکر از خانم زهرای عزیز و خانم سارای عزیز و همه خدمتگزاران سایت
 • علی۱۱ لژیون۱۶
زمان ارسال
1400/02/19 0:41:53
فقط میتونم بکم ازتون ممنونو مچکر چون که سفرااولیم بهتر است سفردومیها اظهارنظربکنندو ما فیض ببریم ازصحبتهاشون تشکر
 • نورالله ل ۲
زمان ارسال
1400/02/19 0:38:11
عالی بود لذت بردم مچکرم
 • حمید کریمی ، حسنانی
زمان ارسال
1400/02/19 0:35:29
سلام و درود خدا بر مجاهدین راه حق
 • همسفر اعظم
زمان ارسال
1400/02/19 0:31:32
با عرض سلام خدمت استاد جهان‌بینی، تلاش شما و بیانات رسا با تفهیم عمیق مطالب ستودنی است. 🌷
 • مسافر محرم شعبه آزادی
زمان ارسال
1400/02/19 0:22:8
خداقوت خدمت استاد عزیز سلامت وپایدارباشید.خداقوت به همسفرمحترم.خدا قوت به خدمتگذاران سایت
 • همسفر طاهره شیراز
زمان ارسال
1400/02/18 23:53:6
خداقوت خدمت استاد جهان بینی ،چقدر زیبا بیان نمودید. مننون ازبیانات زیبای شما.
 • آتنا شعبه ارتش
زمان ارسال
1400/02/18 23:52:8
خدا قوت به استاد امین بسیار عالي من واقعا خدا رو هزاران بار شکر می کنم که توانستم از این جهالت بیرون بیام
 • نرگس ل ۱تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/18 23:18:59
خدا قوت به استاد جهان بینی استاد امین
 • مریم لژیون 7کرج
زمان ارسال
1400/02/18 23:15:38
سلام و خداقوت به همه عزیزان انسان عالم انسانی است که هرچقدر می آموزد باز ظرف وجودی خودش را خالی می بیند وبه دنبال دانستن های بیشتر می باشد انشالله سالیان سال خداوند به شما و خانواده تان قوت ونیرودهد که نشان دهنده راه باشید به انسانهای در تاریکی
 • مسافرحیدرازلژیون15شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/18 23:15:18
خدا قوت خسته نباشید
 • مسافرجمشیدلژیون ۱۷شعبه شهرری
زمان ارسال
1400/02/18 22:53:48
با سلام ضمن عرض دورود و سپاس ‌وخداقوت و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار آقای امین و تشکر وقدر دانی از گروه سایت و با آرزوی توفیق روز افزون برای شما را دارم مرید تشکر
 • همسفر لیلا ( ملاصدرا)
زمان ارسال
1400/02/18 22:34:14
خدا قوت خدمت استاد گرامی مثل همیشه پر بار و پر از آموزش، بسیار عالی بود تشکر از همسفران عزیز بابت تهیه و ارسال مطالب
 • همسفر وجیهه لژیون ۸
زمان ارسال
1400/02/18 22:28:3
خدا قوت به استاد جهان بینی استاد امین شما بهترین هستید‌. ممنون از قسمت سایت.
 • همیشه مسافر
زمان ارسال
1400/02/18 21:57:45
بسیارهم عالی بود ممنون.
 • کامبیزِلژیون14
زمان ارسال
1400/02/18 21:51:55
سلام‌ خدا قوت به استاد امین بسیار زیبا بود
 • همسفر زینب نمایندگی ایمان
زمان ارسال
1400/02/18 21:44:37
گفتگویی آموزنده و بسیار عالی که پر از درس بود، ممنونم از خانم زهرای عزیز بابت این گفتگو
 • همسفر زهرا
زمان ارسال
1400/02/18 21:29:27
سلام و خدا قوت خدمت استاد گرانقدر عالی و بسیار آموزنده بود همسفر زهرا لژیون ۲ شعبه شفا
 • اکرم مسافر نیکوتین ستارخان
زمان ارسال
1400/02/18 21:12:12
عاااااالی بو عالی خدا قوت جناب استاد .. خدا قوت به زحمتکشان سایت بابت این گزارش ناب
 • همسفر فریبا لژیون اول شعبه تخت جمشید
زمان ارسال
1400/02/18 21:4:2
خداقوت استاد عزیز.بسیار بهره بردیم.پایدار باشید
 • مسافرعباس لژیون سوم شفا
زمان ارسال
1400/02/18 21:1:19
🌹 سلام وعرض ادب خدمت دیدبان محترم جهان‌بینی استادامین عزیز 💖 ممنون، عالی، وخداقوت 💖 همچنین یه خداقوت به گروه سایت همسفران جهت گزارش ممنون 🌺 پایدار سلامت باشید✋
 • کیومرث لژیون ۱۵کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 20:25:7
خدا قوت به استاد جهان بینی بسیار آموزنده بود
 • بهنام هستم ازون 113
زمان ارسال
1400/02/18 20:22:32
عالی بود ممنون
 • جلیل از لژیون ۱۴
زمان ارسال
1400/02/18 20:19:44
سلام به استاد جهان بینی خیلی عالی
 • مسافرنوید لژیون چهاردهم
زمان ارسال
1400/02/18 20:18:54
بسیار عالی وآموزنده بود خداقوت
 • همسفرمیترا
زمان ارسال
1400/02/18 20:17:45
بسیار عالی بود خدا
 • محمد رضا لژیون دوازدهم شعبه شفا
زمان ارسال
1400/02/18 20:0:16
با سلام خدمت استاد جهان بینی امين دژاکام سپاس فراوان از شما و خانواده محترم متان ،،ممنون از بچه‌ها سایت خسته نباشید
 • سلام مهدی ۱۳۲لژیون هشتم شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 19:58:14
استاد بسیار جامع آموزنده است
 • همسفر معصومه لژیون 6
زمان ارسال
1400/02/18 19:47:53
سلام وخدا قوت مثل همیشه عالی هستید استاد امین بزرگوار
 • مسافر مهدی لژیون ۱۵ شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 19:45:44
خدا قوت به استاد امین سپاس از شما
 • اسماعیل ل یکم شعبه عمان سامانی شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/18 19:41:2
خدا قوت
 • همسفرنرگس ازنیشابور
زمان ارسال
1400/02/18 19:39:1
سلام... و تشکر از استاد امین مثال مشک واقعا برای من رخ داده است‌
 • همسفر فاطمه لزیون ۳نجف اباد
زمان ارسال
1400/02/18 19:23:5
خداقوت خدمت دیده بان جهان بینی وهمسفران گرامی که زحمت تهیه این مصاحبه را کشیدند.بسیارعالی بود.متشکرم🌹🌹🌹
 • همسفرسحر شعبه پروین اعتصامی
زمان ارسال
1400/02/18 19:21:33
سلام وخداقوت خدمت جناب آقای استادامین معلم محترم وبزرگوهر جهانبینی وهمسفران محترم خانمها زهراوسارا سپاسگزارم از شمابرای انجام این مصاحبه جذاب وزیبا 🙏💖💖
 • همسفر سمانه لژیون مرزبانی(قم)
زمان ارسال
1400/02/18 19:11:17
خدا قوت ،درود برشما،خیلی عالی بود
 • حسن تمنانلو
زمان ارسال
1400/02/18 19:4:58
سلام و عرض ادب بر استاد جهانبینی وخدا قوت
 • مصطفی شعبه فردوسی
زمان ارسال
1400/02/18 19:2:15
بسیار عالی انشاالله در پناه خداوند روز به روز بیشتر بدرخشید. خداقوت به خدمتگزاران واحد سایت ممنونم
 • همسفر معصومه شعبه ابوریحان لژیون یکم
زمان ارسال
1400/02/18 18:46:44
خداقوت استادامین عزیز خسته نباشید مطالب مثل همیشه عالی واموزنده بود
 • همسفر سمیرا نمایندگی آبادان
زمان ارسال
1400/02/18 18:45:39
سلام خدا قوت به استاد جهان بینی استاد مثل همیشه بسیار عالی و آموزنده خدا رو شکر که چنین معلم و استادی را داریم که من همسفر بتوانم آموزش بگیرم و به خودم کمک کنم همیشه سلامت باشید و ممنون از خانم زهرا بابت مصاحبه و خدا قوت به گروه و بلاگ
 • مجید رضایی پور رهجوی امیرآقا لژیون ۱۴
زمان ارسال
1400/02/18 18:42:40
خبلی زیبا بود خیلی لذت بردم، خداوند سایه اساتیدی همچون آقای مهندس و استاد امین و کمک راهنمایان عزیز رو بالا سرمون حفظ کنه، ممنونم از خدمتگزاران سایت
 • همسفر زهرا لژیون 21سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/18 18:25:5
خداقوت به آقای امین. خیلی لذت بردم. و خداقوت به همه خدمتگذاران سایت
 • نجمه ساقی
خداقوت و خسته نباشید
 • همسفر اکرم لژیون 2شعبه نیما یوشیج بهشهر
زمان ارسال
1400/02/18 18:13:31
سلام و خدا قوت میگم به استاد جهان بینی کنگره 60و آرزوی سلامتی دارم برای همه عزیزانی که با جان و دل در کنگره خدمت میکنن پایدار باشید.
 • مسافر مسعود لژیون ۱۲ شفا
زمان ارسال
1400/02/18 18:5:33
خدا قوت بسیار عالی ❤️
 • مسافر داود از لژیون 3 شفا
زمان ارسال
1400/02/18 18:4:3
سلام وخسته نباشید هفته جهان بینی به استاد جهان‌بینی تبریک عرض میکنم
 • سيما لژیون سوم نجف آباد
زمان ارسال
1400/02/18 17:55:10
سلام وخداقوت خدمت استاد بزرك جهان بيني, بسيار .پربارومفید صحبت کردید .حال دلتون خوب وسایه تون مستدام
 • فاطمه مسافر نیکوتین از شعبه شفای مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 17:51:43
خداقوت میگم به بهترین فرزند و بهترین استاد و بهترین جانشین بنیان گذار کنگره انشاالله عمری با عزت وسلامتی و خوشحالی داشته باشید وهمیشه موفق و پاینده باشید
 • همسفر آذر
زمان ارسال
1400/02/18 17:51:43
خدا قوت بسار عالی و مر محتوا 🙏
 • رضا لژیون 12 شفا
زمان ارسال
1400/02/18 17:40:20
سلام و درود بر استاد علم ربودن دلها آقای امین دژاکام .. چندی بود که سوالات در ذهنم پرسه میزد و جواب درست و قانع کننده ای بهم نمی رسید .ناامید شدم و آرام گرفتم و گفتم هنوز وقتش نشده . اینک پس از چند روز تسلیم ، جواب سوالات را از شما گرفتم ... درود بر شما و خاندان شما که همواره در خواب و بیدار در ظاهر و پنهان پیامبر بودید و هستید....خدا را شکرو هزاران شکر به خانواده سایت یک خدا قوت ویژه عرض میکنم
 • عیسی ل ۱۵ کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 17:36:16
با سلام وخداقوت به استاد امین عزیز که بسیار عالی و زیبا و آموزنده مصاحبه مصاحبه نمودند همسفران گرامی خسته نباشید.
 • همسفر خدیجه نمایندگی کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 17:30:30
بسیار عالی و آموزنده بود خداقوت به استاد جهان بینی و عزیزان خدمتگزار در سایت
 • همسفر نرگس لژیون پنجم شفا
زمان ارسال
1400/02/18 17:29:16
خدا قوت ، بسیار عالی و اموزنده بود، با ارزوی سلامتی ، ممنون از استاد امین و واحد سایت
 • عقیل لژیون‌ ۱۱شعبه کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/18 17:27:29
عرض سلام وخداقوت خدمت استاد جهانبینی بسیار مصاحبه عالی وآموزنده ای بود
 • مسافررسول،لژیون پنجم فردوسی مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 17:25:19
سلام وعرض ادب خدمت جانشین بنیان کنگره،استاد امین عزیزکه باتمام مشکلات موجودازعرضه‌ی حال خوش وتدریس جهانبینی برای مامسافران دریغ نکردیدومطمئناًهستی چندبرابرحال خوش به شمابرخواهدگرداند؛ممنونم که هستیدوممنونم که ما رو یاری می‌کنید💖.وممنونم ازگرامیان واحدسایت که زحمت کشیده اندومصاحبهی زیبایی رو تهیه کردند👏🏻🌹.
 • مسافر سعید ل دوم شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 17:18:46
سلام و احترام به استاد جهان بینی. خداقوت .
 • مجتبی ع ل 16شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 17:16:42
خدا قوت به استاد مهربانی ها
 • همسفر شفیعه .شعبه شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 17:11:0
سلام و درود به استاد جهان بینی وعزیزان واحد سایت ،خدا قوت ،بسیار با محتوا و زیبا به نگارش در آمده و مملوء از آموزش ،
 • رهاهمسفرالیاس شعبه وحید
زمان ارسال
1400/02/18 17:6:16
واقعاحرفهایتان از جان و دل است و به عمق وجود انسان منشیند و قطعا فقط باامدن به کنگره نمیتوانیم به حال خوش برسیم باید اموزش هارا عملی کنیم تاهم مسافروهمسفرانرژی بگیرند
 • همسفر مرضیه یحیایی(نمایندگی سمنان)
زمان ارسال
1400/02/18 17:5:2
سلام درود بر استاد امین بزرگوار بسیاربسیار عالی بود ممنون از عزیزانی که این مصاحبه رو انحام دادند👏👏👏
 • همسفر نیلوفر لژیون ۱۷ شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/18 17:2:53
سلام خدا قوت خدمت شما استاد عزیز اقای امین بسیار عالی همیشه از صحبتهای شما فیض و ارامش میگیرم براتون ارزوی سلامتی دارم ❤🌹
 • همسفرطیبه
زمان ارسال
1400/02/18 16:58:55
مثل همیشه،رهنمودهای عالی وآموزنده،ممنون ازاستاد جهان بینی،استادامین
 • همسفرلیلاازآکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 16:57:56
خداقوت مثل همیشه پرمعنا وباانرژی کلمات شمابردل مینشیند💚 وباتشکرویژه ازگروه سایت همسفران خانواده⚘
 • مجتبی ل ۱۵کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 16:49:42
خداقوت وعرض ادب واحترام خدمت استادامین بزرگواربسیارزیباواموزنده بودسپاسگذارم
 • سهیلا لژیون ششم
زمان ارسال
1400/02/18 16:45:34
خدا قوت استاد عزیز. پر بار بود
 • زهراخسروی همسفر احمدلژویون چهارم
زمان ارسال
1400/02/18 16:39:19
سلام وخسته نباشی واقعا عالی بود
 • هادی لژیون مرزبانی شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 16:27:7
خدا قوت و خسته نباشید خدمت استاد امین عزیز و تمامی زحمت کشان سایت
 • مرتضی هستم مسافر نمایندگی کاشمرلژیون 3
زمان ارسال
1400/02/18 16:24:5
خداقوت به استادعزیزواقعالذت می برم ازصحبتهایشان وتمثیلهای قشنگی که می زنند پناه ایزدمنان
 • مهدی لژیون دوازدهم، آقا عطا، شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 16:21:53
باتشکر و سپاس فراوان از استاد امین عزیز بسیار عالی و آموزنده بود لذت بردم واستفاد میکنم، طاعات و عبادات تون مقبول درگاه الهی، بسیار مشتاق دیدارتون هستم .
 • عبداله لژیون ۱۴ کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 16:17:8
سلام وخسته نباشید خدمت همه زحمت کشان بی ادعا کنگره
 • مسافر مهدی لژیون ۱۶
زمان ارسال
1400/02/18 16:15:19
قدردان شما هستیم استاد بزرگ
 • علی اصغر لژیون اول اکادمی همسفر
زمان ارسال
1400/02/18 16:13:42
با سلام و ارادت به استاد امین دژاکام و دست اندرکاران تهیه این مصاحبه :: خیلی ممنون مثل همیشه با محبت ،شیرین ، ساده ، دلچسب ،کاربردی در زندگی در پناه خداوند تندرست و شاد باشید : انشاالا
 • مسافرحمیدرابط سایت لژیون۲ شعبه کاسپسن
زمان ارسال
1400/02/18 16:7:42
درود خدمت استاد امین عزیز؛ ممنون صحبت هاتون بسیار دلنشین و آموزنده بود. ممنون بابت این مصاحبه زیبا
 • مریم احمدی لژیون دهم شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/18 16:4:9
سلام وخداقوت برشما عزیزان،مصاحبه عالی بود ممنوم از تهیه گزارش
 • معصومه همسفر حسن لژیون یک
زمان ارسال
1400/02/18 15:54:36
با سلام و احترام وخدا قوت خدمت استاد امین عزیز وتمامی خدمتگزار آن کنگره مطالب بسیار دلنشین و آموزنده بودآرزوی سلامتی و سربلندی برای همه بزرگواران دارم خدا را شکر که عضو کنگره هستم
 • همسفر افشار
زمان ارسال
1400/02/18 15:53:51
خدا قوت عزیزم
 • مجید جوینده
زمان ارسال
1400/02/18 15:51:34
خداقوت بسیار مصاحبه آموزنده ولذت بخشی، درود براستاد جهان بيني آقا امین دژاکام. 🌹
 • شهلا
زمان ارسال
1400/02/18 15:51:17
با سلام وخداقوت خدمت استاد جهان بینی این مصاحبه جناب العالی بسیار نکته های ظریف وریزی دارد که برای همه همسفران راهگشا وباعث ارامش درون میشود خداوند خیر هر دوجهان را نصیب شما وپدر عزیزتون جناب مهتدس وخانواده گرامیتون بکنه واز اینکه تجربههای بسیار ناب وارزشمندتون را در اختیار مردم میزارید اجرتون با الله
 • مسافر حسین لژیون 14 شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 15:49:4
سلام درود به بنیان کنگره جناب مهندس و استاد امین و خانواده محترم و تشکر از این خانواده بزرگ و پرانرژی و سایشون مستدام
 • همسفر ژيلا از آكادمى
زمان ارسال
1400/02/18 15:47:47
استاد عزيزم وجودتان همچون الماسي درخشان در تمام لحظات تاريك بارقه ى اميد و رحمت خداوند را به من هديه ميكند. شاگرد هميشگي تان.
 • همسفر پری لژیون پنجم اصفهان
زمان ارسال
1400/02/18 15:47:46
سلام و خدا قوت خدمت استاد جهان ببینی بسیار عالی و آموزنده بود امیدوارم همیشه چراغ راه ما باشید و خدا قوت به خدمتگذاران سایت مصاحبه ای بسیار عالی وپر بار بود
 • مسافررسول ل۱۲اقاعطاکاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 15:46:41
سلام وخداقوت خدمت استادعزیزبسیارزیباوپرمحتوابود
 • امیرحسین لژیون ۱۸ کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 15:46:27
سلام و خدا قوت میگم به استاد امین عزیز بهترین معلم جهان بینی کنگره ۶۰ همین طور ی خدا قوت میگم به معلم بزرگ کنگره ۶۰ اقای استاد حسین دژاکام خدا به زندگیتون نور بباره
 • مریم همسفر لژیون۴
زمان ارسال
1400/02/18 15:45:17
خدا قوت دوستان عزیز و ممنونم. از استاد امین هم برای اینکه این آگاهی های عالی را با ما به اشتراک می گذارند ممنونم. به امید موفقیت های روزافزون کنگره و اعضاء آن
 • همسفر ملیحه سلمان فارسی لژیون مرزبانی
زمان ارسال
1400/02/18 15:30:55
با عرض سلام و خدا قوت خدمت دیده بان جهان بینی استاد امین عزیز، مصاحبه بسیار زیبا و آموزنده بود، با تشکر از همه خدمتگزاران کنگره شصت.
 • مرجان همسفر میثم
زمان ارسال
1400/02/18 15:30:24
ممنونم بسیار عالی خدا قوت
 • همسفر مینا شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/02/18 15:27:15
با سلام و درود خدمت آقای امین خداقوت و خسته نباشید واقعا خیلی عالی بود .شاد و پیروز و سربلند باشید.
 • همسفر زهره از مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 15:25:36
خداقوت به طراحان سوال ، بسیار آموزنده ، سایتون مستدام استاد جهانبینی ، منتظر گفت و شنودهای دل انگیز شما با استاد جهانبینی هستیم.
 • علی حسین قلیها لژیون 2 کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 15:22:38
خدا قوت به استاد عزیز اقا امین بسیار زیبا
 • احسان لژیون دوم حمید آقا شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 15:21:31
با سلام و تشکر از استاد امین بابت آموزشهای عالی که در اختیار ما قرار میدن.
 • همسفر معصومه پاکدشت
زمان ارسال
1400/02/18 15:19:56
خدا قوت بسیار عالی
 • کمک راهنما فاطمه شفامشهد
زمان ارسال
1400/02/18 15:16:50
سلام وخداقوت خدمت استادجهان بینی استادامین مطالب بسیار زیبا و آموزنده بود وامیدوارم همیشه سالم وسلامت باشید. خداقوت به عزیزان خدمتگزارسایت
 • مسافرامیدرابط سایت لژیون۸
زمان ارسال
1400/02/18 15:16:5
استادعزیزمخداقوت
 • همسفر الناز
زمان ارسال
1400/02/18 15:8:7
سپاسگزارم از استاد جهان بینی بابت مصاحبه بسیار عالی و آموزنده که این علم را در اختیار ما قرار می دهند و تشکر از عزیزانی که این مصاحبه رو انجام دادن
 • همسفر لیلا لژیون مبارکه
زمان ارسال
1400/02/18 15:7:23
سلام و خدا قوت خدمت استاد محترم آقای امین و خدا قوت خدمت گروه سایت همسفران کنگره ۶۰
 • طیبه
زمان ارسال
1400/02/18 15:3:25
من تا اینموقع نمیدانستم چقدرنقش من اهمیت دارد ممنونم جناب استاد امین موفق وپاینده باشید
 • همسفر فخرالسادات شعبه آزادی
زمان ارسال
1400/02/18 15:1:25
سلام و خدا قوت به استاد جهان بینی و خدمتگزاران سایت مصاحبه بسیار عالی وآموزنده بود و واقعا من به نوبه ی خودم تشنه ی این اآموزش ها هستم ‌بسیار لذت بردم
 • اکبر از ساوه
زمان ارسال
1400/02/18 14:56:46
عرض سلام و خدا قوت به مسئولینی که این گفتگو را انجام دادند.
 • حکیمه۲۵ شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/18 14:53:10
خدا قوت استاد امین عزیز ،مثل همیشه اموزنده وپر بار بود وچقدر ما همسفرها به آموزش های جهان بینی احتیاج داریم
 • همسفر سکینه لژیون 8شعبه شف
زمان ارسال
1400/02/18 14:50:24
باسلام ودرود وخدا قوت به همه عزیزان وتبریک ویژه به جناب استاد امین راهنما ومعلم بزرگوار جهان بینی که مثل خورشید به همه وما همسفران گرمای ارامش بخش زندگی هدیه می کنند سلامت وسربلند باشید در پناه خدا وتشکر وخدا قوت به اسیستانت محترم سایت همسفران وهمه عزیزان پرتلاش واحد سایت
 • همسفر مینا لژیون ششم شعبه صالحی
زمان ارسال
1400/02/18 14:49:50
خدا قوت به استاد گرامی 🙏
 • مریم همسفر احمد لژیون 3شفا
زمان ارسال
1400/02/18 14:45:0
سلام و خدا قوت به استاد.بسیار عالی و آموزنده.سپاس
 • علیرضا از بوئین میاندشت
زمان ارسال
1400/02/18 14:43:46
عرض سلام وادب و خداقوت دارم خدمت اقا امین عزیز استاد جهانبینی بسیار استفاده کردم، وخداقوت به عزیزان خدمتگذار در سایت
 • مسافر مجید لژیون سوم کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 14:40:27
بسیارعالی،شیوا ورسا،آموزنده وکاربردی ممنونم از استاد معظم ومعزز جهانبینی جناب استاد امین عزیز که واقعا با سخنان پرمغز وکاربردیشون حال ماروخوب میکنند ممنون وسپاسگذارم از همه دست اندرکاران وخدمت گذاران کنگره ۶۰
 • مسافرابراهیم لژیون نهم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/18 14:39:57
باسلام وعرض خداقوت خدمت استاد ونوبسنده محترم عالی بود اموزش گرفتم
 • ریحانه ستارخان
زمان ارسال
1400/02/18 14:39:20
بسیار عالی بود خدا قوت استاد،عزیز
 • همسفر ترانه لژیون ۷کرج .کمک راهنما خانم سعیده
زمان ارسال
1400/02/18 14:38:28
بسیار عالی وخداقوت به استاد بزرگ جهانبینی وگروه همسفران .بسیار آموزنده وپر بار سپاسگزارم
 • بیتا همسفر شعبه شاد آباد
زمان ارسال
1400/02/18 14:29:21
با درود خدمت استاد گرامی خدا قوت
 • مسافر باقر لژیون ۱۲ نمایندگی کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 14:26:6
خداقوت خدمت استادامین عزیز مطالب بسیارخوبی بود
 • زهرا بیگدلی. شادآباد
زمان ارسال
1400/02/18 14:21:20
عرض درود و خداقوت خدمت استاد جهان بینی، استاد امین عزیز و ممنون و سپاسگزار بابت مطالب آموزنده و عالی شما. خداوند را هزاران بار شکر که استادانی چون شما در کنار ما هستید و ما از شما می آموزیم. پاینده و برقرار باشید. سپاس از گروه وبلاگ
 • سهراب فتح الهی لژیون یکم عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/18 14:19:16
با سلام از همه دست اندرکاران وهمسفران واستاد جهان بینی تشکر میکنم استفاده کرد
 • شیدا مسافر نیکوتین
زمان ارسال
1400/02/18 14:18:22
ممنون از جناب استاد امین و عزیزانی که این مصاحبه با ارزش را تدارک دا ده اند.
 • همسفر اکرم لژیون 3 شعبه شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 14:15:39
مثل همیشه زیبا و دلنشین و آموزنده. تشکر از واحد سایت بابت این مصاحبه زیبا
 • همسفر عفت لژیون 1شفامشهد
زمان ارسال
1400/02/18 14:14:27
سلام و دست مریزاد به شمااستاد عزیز و گرامی،،، امیدوارم تمامی ما بتوانیم به جهان‌بینی وخود شناسی کافی دست پیدا کنیم، آمین.
 • سعیده همسفر لژیون دوم شعبه گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/18 14:12:5
مثل همیشه بسیار از سخنان استاد امین آموختم و لذت بردم از شما همسفران عزیز برای این مصاحبه متشکرم خداقوت
 • همسفر الهه لژیون دهم
زمان ارسال
1400/02/18 14:9:39
ممنونم بسیار عالی، از صحبت های آموزنده استاد امین استفاده بردیم خسته نباشید عزیزان سایت
 • همسعر نسرین از شعبه کرج
زمان ارسال
1400/02/18 14:1:57
خداقوت و سپاس از استاد امین ، استاد جهان بینی کنگره ۶۰ و سپاس از خدمتگزاران و تهیه کنندگان این گفتگو 🙏
 • مسافر جواد علیمحمدی لژیون کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 14:0:54
ممنون از دید ونگاه قشنگ شماومثالهای کاربردی
 • مهری مسافرنیکوتین ازنمایندگی کرج
زمان ارسال
1400/02/18 13:58:1
ضمن عرض سلام وخداقوت وآرزوی قبولی طاعات وعبادات،خدمت استادودوستانی که قبول زحمت کردن واین مصاحبه مفید راتهیه نمودندوباارزوی توفیق روزافزون وخدمات صادقانه درمسیرتعالی اهداف کنگره که همانا نجات انسانهاست ازتمام پلیدیها.
 • همسفرباران عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/18 13:56:37
سلام عرض ادب حضوراستابزرگوارآقای امین .خداروشکرمیکنم بابت اینکه منبعی ازآموزشات بسیارعالی را دراختیارمامی گذاریدپاینده باشید
 • همسفر ملیحه از شعبه ملا صدرا
زمان ارسال
1400/02/18 13:56:22
درود خدا قوت خدمت استاد بزرگوار آقای امین موفق باشید.
 • ماهرخ
زمان ارسال
1400/02/18 13:54:10
مثل همیشه عالی، و آموزنده
 • جواد فروتن ل ۱۸ شفا
زمان ارسال
1400/02/18 13:53:59
بسیاز زیبا
 • همسفر مهری از شعبه پرستار
زمان ارسال
1400/02/18 13:53:54
استاد امین درود بر شما ، همسفر زهرا خدا قوت ، عالی بود.
 • همسفر نرگس آکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 13:53:29
با سپاس از استاد جهانبینی که بایاری آموزشهایشان گره های من همسفر باز میشود
 • فاطمه همسفر امیر لژیون ۳شفا
زمان ارسال
1400/02/18 13:53:11
خداقوت میگم به بهترین فرزند و بهترین استاد واقعا مصاحبه‌ای زیبا یی بود و آموزنده بود واقعا لذت بردم انشاالله همیشه سلامت و تندرست باشید مسئولین محترم سایت خداقوت
 • همسفرهانیه لژیون یک کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 13:51:11
سلام خسته نباشیدوخداقوت استادعزیز
 • سعیدمسافرل۵اهواز
زمان ارسال
1400/02/18 13:49:9
درود بر استاد امین عزیز،انشالله همیشه سلامت و خوشبخت باشید،مرسی از دوستان که این مصاحبه زبیا را انجام دادند❤❤❤
 • مسافر پژمان لژیون نهم شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 13:46:34
خدا قوت به استاد عزیز
 • همسفرالهام شعبه شفامشهد
زمان ارسال
1400/02/18 13:42:36
سلام خداقوت میگم به استادجهان بینی مصابه خیلی عااالی وبسیارآموزنده بودانشاالله همیشه سلامت باشین تشکر
 • همسفر صدیقه(شعبه گنجعلی خان)
زمان ارسال
1400/02/18 13:25:47
خداقوت،بسیار آموزنده و زیبا
 • همسفر اعظم استکی
زمان ارسال
1400/02/18 13:15:41
سلام و درود بر استاد جهان بینی ، بسیار بسیار عالی و آموزنده بود، منتظر ادامه مصاحبه هستم . آفرین به خدمتگزاران شعبه و خلاقیت عالی تان خدا قوت طراح سوال ها و عزیزان پرتوان سایت
 • بخشعلی ورسي شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 13:13:19
سلام وخدا قوت خدمت استاد عزیز بسیار بسیار مصاحبه عالی باشد که همیشه امید چراغ راه مایی
 • همسفرافسرلژیون8شادآباد
زمان ارسال
1400/02/18 13:12:23
خداقوت به همه عزیزان بسیارآموزنده بود استفاده کردم
 • مسافر ابوالفضل، نمایندگی وحید
زمان ارسال
1400/02/18 13:6:27
ممنون از استاد امین عزیز و خدمتگزاران سایت، خداقوت
 • هادی ثالثیان(بنیان)
زمان ارسال
1400/02/18 13:5:49
عرض سلام و خداقوت به استاد توانمند جهان بینی انشالله سلامت باشید
 • همسفر فریده، لویی پاستور
زمان ارسال
1400/02/18 13:5:14
بسیار عااالی، سپاسگزارم از استاد امین گرامی، استاد جهانبینی و خانم زهرا،خانم سارا عزیز
 • همسفر حامد سایت کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 13:3:12
بسیار عالی و کاربردی بود ، خدا قوت واقعا خدای خودم شاکر هستم که چنین اساتید گرانبهایی داریم
 • مسافر داود ل ۱ شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 13:1:49
تشکر برای مصاحبه زیباتون خانم زهرا , استاد امین آرزوی سلامتی دارم برای شما تا با وجود شما همیشه از جهانبینی زیباتون به آگاهی بیشتر برسیم , تشکر
 • مسافر عطا نمایندگی کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 13:1:34
بسیار زیبا و آموزنده بود ممنون از خدمتگذاران و استاد امین دیدبان محترم جهان بینی
 • همسفر ساره کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 12:59:19
سلام و خدا قوت به استاد ارجمند جهانبینی استاد امین گرامی مطالب عالی پربار و آموزنده بود مثل همیشه.
 • مسافر ملک محمد ل۱۵عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/18 12:58:57
خسته نباشید خدا قوت به همه شما بده
 • همسفرفرشته ازنمایندگی بهشهر
زمان ارسال
1400/02/18 12:58:18
باسلام وخداقوت خدمت استادامین بزرگوار،مطالبتون عالی بوداستفاده کردم وممنون وسپاسگزارم ازعزیزانی که این گزارش راتهیه کردن
 • براتعلی لژیون ۷ فردوسی مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 12:56:56
باسلام خداقوت بسیار عالی و اموزنده بود استاد عزیز
 • همسفر شهناز
زمان ارسال
1400/02/18 12:54:41
ممنون از همسفران کنگره وآقای امین بسیار آموزنده بود♥️♥️♥️
 • همسفر مهدیه شعه وحید
زمان ارسال
1400/02/18 12:54:30
سلام وخدا قوت به همه عزیزان، سپاس از نکات کلیدی ومساحبه خوبتان استاد امین،باز هم میتوان از این مبحث کلیدهایی رو برای گشودن قفلها یا گره های درونی پیدا کرد که بسیار سازنده هست. سپاس از خدمتگزاران خوب سایت.
 • همسفر لیلا آکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 12:53:18
سلام و عرض ادب مطالب این گزارش مانند تمام آموزش های استاد آموزنده و تاثیر گذار بود ودر هر بخش از گفتگو ها جای بسی تفکر و اندیشه را به دنبال داشت .سپاس از استاد جهان بینی که این علم را به سهولت در اختیار ما می گذارند تا مسیر آموزش را برایمان اینچنین هموار گردانند..... تشکر میکنم از خانم زهرا برای تهیه و انتقال این گزارش پر بار و همچنین دیگر عزیزان سایت که برای گردآوری این مطالب زحمت کشیدند .خدمتتان پایدار
 • همسفر الهه
زمان ارسال
1400/02/18 12:49:32
بسیار عالی و آموزنده بود لذت بردم خداقوت
 • همسفر مهشید شفیعی (بنیان مشهد)
زمان ارسال
1400/02/18 12:46:56
با سلام خداقوت به تمامی خدمتگزاران واحد سایت واقعا مصاحبه جالبی بود، استفاده کردم
 • همسفر فاطمه دانیال اهواز لژیون ۳
زمان ارسال
1400/02/18 12:42:4
سلام و عرض ادب وخداقوت به استاد امین طاعات و عبادات موردقبول درگاه الهی از مصاحبه تون خیلی لذت بردم مطالب عالی استفاده کردم وبه نکاتی مهم در درون خودم پی بردم از خداوند برای جناب آقای مهندس و خانواده محترمشون آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم ک راهنمای من همسفر هستین برای بدست آوردن زندگی با آرامش و آسایش وخداقوت به گروه وبلاگ
 • همسفر سعیده نمایندگی صالحی
زمان ارسال
1400/02/18 12:41:26
خدا قوت خدمت استاد بزرگوار و خدمت گذاران سایت بسیار عالی بود به شخصه خیلی استفاده بردم
 • همسفر سمیه لژیون ۲۵
زمان ارسال
1400/02/18 12:40:56
سپاس فراوان و خدا قوت به همه عزیزان که ما را در پیمودن سفر یاری میدهند
 • مسافر مهدی لژیون24 سلمان
زمان ارسال
1400/02/18 12:38:32
تشکر از استاد عزیز جهان‌بینی و گروه همسفران، مثل همیشه بسیار عالی
 • همسفر مریم از شعبه شهرضا
زمان ارسال
1400/02/18 12:37:45
از صحبتها و فرمایشات استاد بسیار استفاده کردم به خانم زهرا و دوستان سایت هم خداقوت می گویم
 • مسافرمنوچهرنمایندگی کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 12:31:54
باسلام وعرض ادب لدت بردیم انشالله همیشه موفق ومویدباشند
 • همسفرناهیدشعبه شهرری
زمان ارسال
1400/02/18 12:28:49
باسلام وخدا قوت سخنان استاد بمانند غلطکی است که راه را برایم هموارو اسان می کند مرسی استاد
 • همسفر آمنه از شعبه آکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 12:25:0
سلام و خدا قوت خدمت استاد جهانبینی مطالب شما بسیار آموزنده و خیلی استفاده بردیم ممنون از تمام زحماتی که میکشید الهی که سلامت و تندرست باشید.
 • عباس سایت کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/18 12:22:43
بسیار عالی موفق باشید
 • همسفر فاطمه لژیون ۲۵آکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 12:19:43
سلام ممنون از استاد امین بسیار مطالب مفید و آموزنده ای بود و متشکرم از وبلاگ نویسان عزیز خداقوت🌹🌹
 • همسفر شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/02/18 12:17:19
ضمن عرضسلام و خدا قوت خدمت آقای امین عالی بود به دوستان عزیز خدا قوت عرض میکنم مو فق باشید
 • فاطمه همسفر وحید
زمان ارسال
1400/02/18 12:16:55
خداقوت به استاد جهان بینی لذت برم وخداقوت به عزیزان خدمتگزار🌹🌿
 • الهام فضلی
زمان ارسال
1400/02/18 12:13:45
سلام و خدا قوت.بسیار مطالب با ارزشی بود خیلی ممنونم در پناه خداوند باشید🌸🌸🌸🌿
 • همسفر فرزانه لژیون یک کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 12:12:46
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضای کنگره .منم واقعا از استاد امین ممنونم به خاطر نوشتن کتاب ۶۰ درجه زیر صفر .من هم چند وقت پیش دلم خیلی گرفته بود و حال خوبی نداشتم و بی خوابی شبانه به سراغم آماده بود نمیدونم یک مرتبه به ذهنم خطور کرد که کتاب ۶۰ درجه را بخوانم همین که شروع کردم به خواندن حس و حال عجیبی در من پدیدار شد انگار همین کتاب بهترین مسکن برای درد شبانه من بود چنان آرامشی تمام وجودم را فراگرفت که گویی اصلا آن شب حالم گرفته نبوده واقعا با خواندن کتاب حس خوبی گرفتم بسیار بسیار راحت و روان و به زبان ساده تمام مطالب بیان شده بود
 • ناهید
زمان ارسال
1400/02/18 12:11:28
صحبتهای استاد امین بسیار جالب و مفید بود. از ایشان و نویسنده ی مطلب تشکر می کنم.
 • همسفر الهه لژیون۴ کرج
زمان ارسال
1400/02/18 12:10:22
با سلام وعرض خداقوت به استاد امین گرامی وهمسفران عزیز که این مصاحبه را تهیه کردند . مطالب کلیدی وبا ارزشی بود آموزشهای زیادی در متن سخنان وجود داشت ممنون از همه دستنکاران .سلامت وپاینده باشید
 • همسفر شادی
زمان ارسال
1400/02/18 12:6:32
با سلام و عرض خداقوت بسیار بسیار از مصاحبه استاد لذت بردم باشد که همیشه راهشان هموار و سبز باشد آرزوی قلبی من موفقیت شماست
 • لیلا مسافر نیکوتین
زمان ارسال
1400/02/18 12:4:36
بسیار استفاده کردم از فرمایشات استاد امین، در پناه حق باشید
 • همسفر ملیحه از شعبه فردوسی
زمان ارسال
1400/02/18 12:4:18
بسیار عالی وآموزنده بود
 • همسفر فهیمه لژیون ۱۲ کرج
زمان ارسال
1400/02/18 12:0:59
سلام و خداقوت به استاد امین از صحبتهای شما لذت بردم و استفاده کردم و همچنین خداقوت به همسفر زهرا
 • نازیلا
زمان ارسال
1400/02/18 12:0:3
خدا قوت بسیار عالی
 • همسفربنفشه شعبه دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/18 11:57:39
خداقوت میگم خیلی خیلی لذت بردم ازمصاحبه ای که انجام دادید وخداقوت به آقاامین که باصحبت های خوبشون راه وروش درست زندگی کردن رابه مایادمیدهند
 • نیت هستم لژون ۱۵
زمان ارسال
1400/02/18 11:56:43
استاد امین مقاله عالی نوشته بودی
 • همسفر فهیمه لژیون ۱۲
زمان ارسال
1400/02/18 11:53:20
باسلام ،خداقوت به استاد امین از صحبتهای شیرینشون لذت بردم و استفاده میکنم و خداقوت به همسفر زهرا🌷🌷
 • زهره لژیون دوم
زمان ارسال
1400/02/18 11:37:0
بسیار عالی و آموزنده بود ممنون از خدمتگزاران و وبلاگ نویسان
 • هاشم ل چهارده کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 11:35:50
باسلام وادب احترام خدمت استاد جهان‌بینی کنگره حقیقتا لذت بخش بود خیلی خیلی سپاس از این مصاحبه بیصرانه منتظر ادامه آن مرسی.
 • همسفر ملیحه شعبه حسنانی
زمان ارسال
1400/02/18 11:34:58
استاد بزرگوار مثل همیشه بسیار استفاده کردم خدا رو شکر که هستید و خداروشکر که من رو با کنگره اشنا کرد و اجازه داد تا از محضر چنین استادانی بهره مند بشم. و خداقوت ویژه به کسانی که زحمت این مصاحبه رو کشیدند .برای همه ی دوستان آرزوی سلامتی دارم🌹🌹🌹
 • همسفر زهره نمایندگی ملاصدرا
زمان ارسال
1400/02/18 11:32:42
بسیار عالی بود و آموزنده خداقوت خدمت عزیزانی که در این راستا خدمت می کنند‌
 • شهلا
زمان ارسال
1400/02/18 11:28:55
باسلام و تشکر ازاستاد امین مطالب بسیار ارزشمندیو بود۔ امیدوارم از ادامه آن بهره مند شویم۔
 • فاطمه م لژیون هشتم امین گلی
زمان ارسال
1400/02/18 11:26:0
سلام خداقوت به استاد امین خیلی اموزنده پربار بود ممنون از زحمات بی انتهای شمااستاد امین
 • زهرا جدید ی
زمان ارسال
1400/02/18 11:24:37
عالی بود عاقبت به خیر باشین
 • همسفر ربابه از شاد آباد
زمان ارسال
1400/02/18 11:24:30
با عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد امین بزرگوار،و خدا قوت خدمت خانم زهرا،بسیار سپاسگزارم از مصاحبه‌ی پر از آموزش تان و استفاده کردم. در پناه حق سلامت و پایدار باشید.
 • همسفر فخری آکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 11:24:2
ممنون از استاد امین بابت مطالب عالی و راهگشای ایشون از خانم زهرا و سارای عزیز سپاسگزارم خداقوت
 • مسافر میکائیل ل 18
زمان ارسال
1400/02/18 11:22:15
سلام خدا قوت تشکر بابت آموزشاتون
 • همسفرفاطمه شعبه حسنانی
زمان ارسال
1400/02/18 11:15:25
بسیار عالی و پراز نکات آموزشی تشکر از خانم زهرا و اعضای سایت و درود بر استاد جهان‌بینی پایدار باشید
 • همسفر فرشته ل7
زمان ارسال
1400/02/18 11:14:51
سلام وخدا قوت خدمت استاد امین مثل همیشه سخنان شما جذاب واموزنده بود وخسته نباشید خدمت مسئولین سایت امید وارم زنگتون سرشار از نور باشد
 • شیدا لژیون چهارم شعبه رودهن
زمان ارسال
1400/02/18 11:9:57
با سلام ،خداقوت به استاد امین و عزیزان و مسئولین سایت ،مطالب بسیار عالی بود
 • علیرضا
زمان ارسال
1400/02/18 11:8:14
خیلی ممنون از دست اندر کاران تهیه مصاحبه، خدمتگزاران وبلاگ و سایت و همه عزیزان. خیلی آموزش گرفتم. انشالله بخش بعدی را منتشر کنید. سپاس و خداقوت
 • همسفرفهیمه
زمان ارسال
1400/02/18 11:6:36
بسیار عالی بود و مثل همیشه آز استاد امین آموزش گرفتم. خدا قوت خدمت همه خدمتگزاران عاشق
 • زیبا
زمان ارسال
1400/02/18 11:6:34
لژیون 6،عالی عالی تشکر میکنم از آقای امین بزرگوار که اینقدر قشنگ و و شکافنده مطالب رو باز کد کردند و این درس و تجربه ای بزرگ و توکلی بود برای من همسفر زیبا ،خداقوت آقای امین ان شاله موفق باشید
 • شهناز هستم همسفر
زمان ارسال
1400/02/18 11:5:58
خداقوت،به استاد امین وخدمتگزاران سایت ،بسیار عالی وآموزنده بود.
 • مسافر محمود لژیون ۱۸کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 11:2:35
سلام و خسته نباشید خدمت خانم زهرا و خانم سارا همسفران عزیز که به درستی بال پرواز مسافران هستید. مصاحبه بسیار زیبا و آموزنده ای بود. از روزی که با کنگره آشنا شدم مهر آقای مهندس و استاد امین به دلم نشست و در آرزوی روزی هستم که از نزدیک زیارتشان کنم. ممنون از زحمات شما که در این روزهای سخت برای نجات انسانها تلاش میکنید
 • مهناز
زمان ارسال
1400/02/18 11:0:45
با سلام مهناز هستم یک همسفر خیلی ممنون از تلاشهایی استاد امین که ما رو با تجربیات و جهان بینی آشنا کردن و تشکر از زحمات خانم فخری عزیزم پاینده باشید.
 • همسفر آذر شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/18 11:0:40
خدا قوت لسبار زیبا و آموزنده درکد بر استاد امین بهترین‌معلم زندگی من کسی که مرا از تاریکی ها رهانید .تشکر از همسفرانی که این مصاحبه را گرد اوری کردند .
 • Akbar Rasooli
زمان ارسال
1400/02/18 11:0:8
عالی بودانرزی گرفتم
 • کبری لژیون پنجم صائب تبریزی
زمان ارسال
1400/02/18 10:57:42
بسیار عالی بود خدا قوت خدمت استاد جهانینی و آرزوی سلامتی. خانم زهرا ممنون از مصاحبه بسیار عالیتون خدا قوت خدمت گروه محترم سایت
 • مسافر عارف رابط سایت ل نهم
زمان ارسال
1400/02/18 10:54:17
سلام خدا قوت خدمت استاد گرامی بسیار آموزنده بود سپاسگزارم
 • همسفر رقیه لژیون 1 کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 10:50:19
سلام وخدا قوت به استاد امین از این مصاحبه عالی که چه زیبا و مو شکافانه سخن گفتن
 • مسافر علی رابط ل 18 ش کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 10:49:35
سلام عرض ادب و خدا قوت بع استاد خوبمون جناب اقا امین و همه ی دست اند درکاران کنگره 60 که با انرژی و اموزش ها کمک حالم هستین تا من بخوبی سفر کنم تشکر از همگی ممنونم هستین🌹🙏
 • همسفر طیبه
زمان ارسال
1400/02/18 10:49:14
بسیار عالی و دلنشین بود ممنون از صحبت های اموزندتون استاد گرامی و ممنون از شما خانم زهرا
 • حامدترکاشوند لژیون نوردهم
زمان ارسال
1400/02/18 10:47:52
واقعا مفید و سازنده بود بسیار عالی
 • همسفر سمیرا شعبه حر
زمان ارسال
1400/02/18 10:47:23
با سلام و خداقوت، عالی بود سپاس🌹🌹🌹
 • بهزاد ل ۱۵ کاسپین
زمان ارسال
1400/02/18 10:39:6
بهزاد رابط ل۱۵ ممنون از کسانی که زحمت تهیه وتنظیم رو کشیدن.بسیار شیوا
 • همسفر اسرین
زمان ارسال
1400/02/18 10:38:13
با سلام خدمت استاد امین بزرگوار، و سپاس فراوان از آموزش ها و زمانی که برای این مصاحبه اختصاص دادید . در پناه حق، همیشه سلامت و پیروز باشید.🙏🌱 خدا قوت به خانم زهرای عزیز، بسیار مصاحبه دلنشینی بود و بیصبرانه منتظر ادامه آن هستیم.🌸 همچنین خدا قوت به خانم سارای عزیز🌸
 • همسفر میترا نمایندگی تخت جمشید
زمان ارسال
1400/02/18 10:36:17
سلام و درود به استاد امین، بسیار صحبتهای زیبا و دلنشینی بود، استفاده بردم ممنون از خانم زهرا بابت تهیه این مصاحبه
 • ناهید همسفر مهرداد لژیون یکم
زمان ارسال
1400/02/18 10:34:9
خدا قوت
 • سمیه مرادپور لژیون 1
زمان ارسال
1400/02/18 10:31:51
با سلام، چقدر زیبا و آموزنده بود صحبت های زیباشون، به امید سلامتی برای ایشون و مهندس و خانواده گرامی شون
 • همسفر فریده از شادآباد
زمان ارسال
1400/02/18 10:31:34
درود بر شما، خانم زهرا بسیار سپاسگزارم از مصاحبه خوبی که ترتیب دادید و تصاویر دلنشینی که پیوست نمودید؛ استاد امین خدا را شکر بابت وجود نازنین تان، مانند همیشه پاسخ هایتان راهگشا و نافذ بود؛ روشنگر و پربرکت بمانید...
 • زهراهمسفر سجاد
زمان ارسال
1400/02/18 10:31:12
خداقوت خانم زهرا بسیار آموزنده و آرامش بخش بود.
 • مسافر حسین کاظمی رابط سایت لژیون ۱۴نمایندگی کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/18 10:27:31
سلام خداقوت میگم به استاد امین واقعا انسانها راآگاه می کنید واقعا آموزنده بود
 • همسفر مرجان
زمان ارسال
1400/02/18 10:21:58
بسیار خدا را شکر می‌کنم که در کنگره قرار گرفتم و میتوانم از اساتید بزرگی همچون جناب آقای مهندس و استاد امین بیاموزم، مطلب بسیا عالی بود و بسیار آموزش گرفتم و خداقوت عرض می‌کنم خدمت همسفر زهرا و همسفر سارا🌹🌹🌹🌹
 • همسفر عفت از شهر ری
زمان ارسال
1400/02/18 10:21:45
با تشکر از استاد جهان بینی، جناب استاد امین وتشکر از تمام عزیزانی که در تهیه این مصاحبه زحمت کشیدند.
 • همسفر طیبه لژیون ا کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 10:21:15
باسلام وخداقوت به استاد محترم دیدبان جهان بینی استاد امین بسیار مصاحبه آموزنده ومفیدی بود واستفاده کردیم وتشکر میکنم ازتمامی خدمتگذاران موفق وپایدار باشید
 • همسفرفاطمه لژیون چهارم رودهن
زمان ارسال
1400/02/18 10:19:49
سلام خداقوت به عزیزان واقعا مطالب عالی بود خداقوت به استاد عزیز
 • همسفرسلیمه لژیون چهارم
زمان ارسال
1400/02/18 10:12:8
عرض سلام به شماعزیزان خداقوت
 • همسفر پگاه
زمان ارسال
1400/02/18 10:12:0
با تشکر از استاد امین و تمام خدمتگزاران برای ارائه این مطالب آموزنده و زیبا 🙏🏻🙏🏻🌹
 • شيوا همسفر شعبه چالوس
زمان ارسال
1400/02/18 10:11:38
سلام وخدا قوت وسپاس از مطالب زيبا وآموختني شما وخيلي عالي بود آموزش گرفتم🌸🌸🌸
 • نرگس از لژیون یکم شعبه پرستار
زمان ارسال
1400/02/18 10:8:27
سلام وخداقوت به استاد امین عزیز.ممنون از صحبت‌های بسیار خوبتون.درپناه حق باشید.ممنون از عزیزان خانم زهرا خانم سارا موفق باشید.
 • همسفرسهیلا
زمان ارسال
1400/02/18 10:3:10
ممنون ازآقای امین استادجهانبینی خیلی ازصحبتهاشون لذت بردم..خداقوت هم میگم به کسانی که این مصاحبه راانجام دادند
 • زهرا از لژیون یکم کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 9:53:37
متشکرم از استاد امین .همیشه تمثیل ها ی خوبی به کار میبرید .
 • همسفر اکرم لژیون پنجم فردوسی مشهد
زمان ارسال
1400/02/18 9:47:57
خداقوت خدمت عزیزان، چقدر مصاحبه‌ی آموزنده و زیبایی بود، ممنون که این صحبت‌های استاد امین، استاد جهان‌بینی رو به اشتراک گزاشتید که واقعا هر کلام ایشون چراغ راهی برای منِ همسفر هست.
 • همسفر خندان
زمان ارسال
1400/02/18 9:47:19
استاد! مثل همیشه کلی ازتون آموزش گرفتم، لذت بردم و بی صبرانه منتظر ادامه سخنانتان هستم.🙏🏻 خداقوت خدمت اسیستنت محترم و خانم سارای عزیز🌹
 • همسفر نیلوفر لژیون ۱۷ شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/18 9:47:2
با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما استاد امین بسیار عالی خیلی انرژی میگیرم وقتی ب صحبتاتون گوش میدم و میخونم درود برشمادرود به جناب مهندس عزیزم سلطان قلبها ک ارامشی در وجود من بوجود اوردید ❤❤❤
 • همسفر فاطمه ف شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/18 9:43:44
با تشکر از گروه سایت همسفران بابت انجام این مصاحبه و تشکر ویژه از استاد امین گرامی که با آموز‌هایشان من را به خودم شناساندند تا بتوانم در جهت رشد خودم حرکت کنم و تشخیص خواسته ها برایم راحت تر باشد.
 • مژگان
زمان ارسال
1400/02/18 9:40:39
خدا قوت خانم زهرای نازنین، بسیار عالی نوشتید و ممنون بابت مصاحبه ای که با استاد امين انجام دادید، مثل همیشه استاد امين با همان آموزه های ساده کنگره ۶۰، سوالات پیچیده ذهن ما رو پاسخ دادند. خداوند حافظ ایشان و خانواده محترمشان باشد. با احترام
 • Zahra Nikfarjam
بسیار عالی خدا قوت
 • همسفر الهام
زمان ارسال
1400/02/18 9:27:31
بسیار عالی خداقوت به تمام عزیزیان تندرست و پایدار باشید. سپاس ویژه از استاد امین بزرگوار و عزیز در پناه بهترین حفظ کننده گان باشید. سپایگزارم
 • همسفر ام البنین
زمان ارسال
1400/02/18 9:25:55
با سلام و خدا قوت.ممنونم از این مصاحبه عالی.خیلی خیلی استفاده کردم.ممنونم.
 • همسفرسمیه
زمان ارسال
1400/02/18 9:21:30
سلاااام,بسیارعالی و پرمحتوا,تشکراز آقای امین بابت کلام شیوایشان,خداقوت خدمت عزیزان ,,پایداروبرقرارباشید,,
 • فریبا هستم از لژیون هفت
زمان ارسال
1400/02/18 9:15:15
بسیار عالی پراز نکته برای بهتر سفر کردن سپاسگزارم
 • همسفر فروغ عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/18 9:14:4
بسیار آموختم
 • محمد رضا (حر )
زمان ارسال
1400/02/18 9:12:1
سلام ممنون از این گفتگوی آموزنده.
 • همسفر سهیلا
زمان ارسال
1400/02/18 9:10:12
با سلام،خداقوت،" علمی که تجربه شده باشد سندی است بدون نقص"عالی بود خدا قوت استاد امین بزرگوار و ممنون از خانم زهرا و سارای عزیزو خدمت گزاران سایت مرکزی.
 • همسفر مریم لژیون دوم کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 9:8:46
سلام وخسته نباشید خدمت اساتید بسیار عالی
 • همسفر منصوره شهرری
زمان ارسال
1400/02/18 9:2:30
تشکر و عرض خداقوت خدمت استاد امین عزیز که همیشه با آموزشهای نابشان دریچه ای جدید برای ما باز میکنند انشالله همیشه سلامت باشید. خداقوت خدمت عزیزان خدمتگزار سایت
 • همسفر پروین از آکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 8:55:23
استاد امین عزیز با ارزوی قبولی طاعات و عباداتتون ممنون از نکات کلیدی که ارائه نمودید مثل همیشه پر از اموزش بودو منتظر ادامه مصاحبه هستم و سپاسگزارم از خدمتگزاران سایت قسمت همسفران
 • همسفر لیلا نمایندگی ابوریحان
زمان ارسال
1400/02/18 8:52:26
بسیار سپاسگزارم از خانم زهرا بابت مصاحبه خوبشان بسیار آموختم خداقوت
 • همسفر زهرا ، لژیون یکم
زمان ارسال
1400/02/18 8:48:9
سلام و خدا قوت به مسئولین سایت ، بسیار عااالی بود
 • هفسرخدیجه. لژیون 1کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 8:45:3
واقعا مطالب عالی وآموزنده بود👌👌🌹🌹
 • مسافر جواد علیمحمدی لژیون 3کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 8:41:29
ممنون استاد جهانبینی از لطف شما و همه خدمتگزاران کنگره
 • فاطمه همسفر احمد نمایندگی رودهن
زمان ارسال
1400/02/18 8:33:59
درود بر شما استاد بزرگوار و خدمتگزاران سایت🌹🌹🌹
 • میترا همسفر قاسم نمایندگی رودهن لژیون یکم
زمان ارسال
1400/02/18 8:31:58
سلام وخداقوت به استاد جهان بینی، استاد امین دژاکام، حضور شما در کنگره وقرار گرفتن کنار جناب آقای مهندس وسرکار خانم آنی باعث تکمیل شدن مثلث آموزش، برای من همسر است. امیدوارم همیشه تنتون سالم ودلتون خوش باشه وسایتون مستدام.
 • سمیرا همسفر رحیم لژیون یکم ، رودهن
زمان ارسال
1400/02/18 8:22:25
باسلام و خداقوت خدمت استاد جهان بینی، استاد امین گرامی🌼بسیار آموزنده و عالی🌼خداقوت به خدمتگزاران سایت
 • همسفر شادی لژیون یکم نمایندگی رودهن
زمان ارسال
1400/02/18 8:13:48
سلام و خداقوت . مطالب فوق العاده ای بود . پایدار باشید
 • همسفر شکوفه، لژیون یک کاشمر
زمان ارسال
1400/02/18 7:56:27
با سلام و خداقوت خدمت شما خدمتگزاران با عشق کنگره۶۰؛ بسیارعالی وآموزنده بود. خداقوت به استاد؛ مشتاق دیدارتون هستیم در لژیون تازه تاسیس کاشمر. امیدوارم بزودی این آرزو محقق شود.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب