تاریخ
چهار شنبه 5 آذر 1399

مکاتبات حسین و بیل؛ پاسخ مهندس دژاکام به بیل

موضوع : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: اما در مورد کرونا که من تصور می‌کنم این ویروس همانطوری که مشکلات و ناراحتی‌هایی را برای انسان‌ها به وجود آورد، خدمات ارزنده‌ای را هم به بشریت تقدیم کرد چون ما بدون پروا تیشه برداشته بودیم و به نابودی ریشه حیات در زمین سرگرم بودیم؛ جنگل‌ها، دریاها، حیوانات، لایه اوزون، همه و همه چیز را نابود می‌کردیم و مانند یک ویروس به جان کره زمین افتاده بودیم.
مکاتبات حسین و بیل؛ پاسخ مهندس دژاکام به بیل

99/7/20

بیل عزیز

امیدوارم خوب باشید، من خوب هستم.

 همان طوری که گفتید گاهی انسان‌ها به دنبال کشف یک چیز هستند، ناگهان چیز دیگری کشف می‌شود که چندین برابر اهمیت آن از موضوع اولی مهم‌تر بوده است؛ برای مثال دانشمندی که می‌خواست کائوچو مصنوعی تولید کند، کارش به یک به جایی رسید که لاستیک را کشف می‌کند.

می‌دانید که اکنون در کنگره ۶۰ حدوداً ما ۱۰ هزار نفر به صورت ثابت روی ریکاوری و درمان DST با داروی OT داریم و همه روزه افرادی وارد پروژه درمان می‌شوند (تازه واردین) و تعدادی از درمان خارج می‌شوند (رهایی) و سیستم کنگره ۶۰ تولید طراحی شده که افرادی که می‌خواهند به رهایی برساند و درمانشان به اتمام برسد هرکجا باشند؛ بایستی حتماً پیش من بیایند و من با آنها صحبت کنم و اگر تشخیص دادم که در وضعیت مناسبی قرار دارند، دستور قطع مصرف دارو و پایان سفر اول و ورود و سفر دوم را صادر می‌کنم.

بنابراین من با یک جمعیت ۱۰ هزار نفری را همیشه در بوته آزمایش دارم و اینجا ۱۰ هزار نفر که دائماً متغیر هم می‌باشد قطعاً درصدی از آنها بیماری‌های مختلفی را هم همراه با اعتیاد با خودشان دارند، می‌توان گفت در این ویترین ما انواع و اقسام بیماری‌ها وجود دارد حتی بیماری‌های شیمیایی جنگ که مشکلات ریوی دارند وجود دارند. بنابراین وقتی که من از آنها در هنگام رهایی یا ورود به سفر دوم سوالاتی را مطرح می‌کردم، آن‌ها در مورد بیماری که هنگام ورود به کنگره داشتند؛ صحبت می‌کردند و اعلام می‌کردند که هم‌اکنون با درمان و ریکاوری DST و داروی OT بیماری آنها هم درمان شده است.

دوست عزیز، می‌خواهم بگویم آنچه باعث شده تا من تئوری ایکس را مطرح کنم و یا در مورد سایر بیماری‌ها نظر بدهم، مشاهدات من بود در هنگام دستور پایان سفر اول و ورود به سفر دوم افراد. بنابراین همانطور که گفتم ما یک بوته آزمایش ۱۰ هزار نفری از انواع و اقسام انسان‌ها، انواع و اقسام اعتیادها، انواع و اقسام بیماری‌ها داشتیم و داریم که شرایطی بسیار مناسب برای انواع و اقسام تحقیقات داریم و من به همین دلیل لزوم ایجاد یک دانشگاه را برای کنگره ۶۰ لازم دانستم که خوشبختانه موفق شدیم.

امیدوارم در آینده با همکاری و مساعدت شما و سایر دانشگاه‌ها و دانشمندان به تحقیقات اصلی و ریشه‌ای بپردازیم تا در راه بهبودی سلامت انسان‌ها مؤثر واقع گردیم. شاید هم در این مسیر از دانشمندانی که قبلاً صحبت کردید، مربوط به دانشگاه هاروارد در حوزه ریکاوری و یا درمان بپردازیم و یا اینکه تفاهم نامه ما بین دانشگاه ما با دانشگاه‌هایی که شما صلاح بدانید منعقد نماییم.

امیدوارم نتیجه آزمایش شما هم رو به بهبودی را نشان بدهد و از اینکه مرا در جریان سلامتی خودتان قرار می‌دهید بی نهایت سپاسگزارم.

اما در مورد انتخابات آمریکا و یا سایر کشورها، یک مطلب بسیار جالب در کتاب آسمانی ما وجود دارد که خداوند می‌گوید: «اگر شما به یکدیگر ظلم کنید و یا قوانین راستی و درستی زندگی را محترم نشمارید و نادیده بگیرید، ما بدترین شما را بر شما حاکم خواهیم کرد»؛ به عبارت دیگر هرچه انسان‌های یک اجتماع صالح‌تر باشند، حاکمان صالح و خوب بر آنها حکومت خواهد کرد و هرچه افراد یک جامعه ناصالح و کژ باشند؛ بدترین حاکمان بر آن حاکم خواهد شد. بنابراین شما زیاد نگران نباشید چون تعیین‌کننده خداوند است و کار ما این است که تلاش خود در راه اهداف خود ادامه بدهیم.

اما در مورد کرونا که من تصور می‌کنم این ویروس همانطوری که مشکلات و ناراحتی‌هایی را برای انسان‌ها به وجود آورد، خدمات ارزنده‌ای را هم به بشریت تقدیم کرد چون ما بدون پروا تیشه برداشته بودیم و به نابودی ریشه حیات در زمین سرگرم بودیم؛ جنگل‌ها، دریاها، حیوانات، لایه اوزون، همه و همه چیز را نابود می‌کردیم و مانند یک ویروس به جان کره زمین افتاده بودیم.

به طوری کلی ویروس‌ها و آنتی ویروس‌ها و یا میکروب‌ها و آنتی میکروب‌ها در طبیعت بایستی در تعادل باشند؛ هر وقت ویروس‌ها زیاد شوند، آنتی ویروس‌ها ضعیف می‌شوند. امروزه در کره زمین ویروس‌ها زیاد شده‌اند و حتی بعضی از انسان‌ها تبدیل به ویروس شده‌اند و همینطور آنتی ویروس‌های ما بسیار ضعیف شده‌اند، کسانی که بایستی جلوی ویروس را بگیرند، خودشان تبدیل به ویروس شده‌اند حتی دانشمندان ما که در بازی‌های به اصطلاح علمی غرق شده‌اند، بگذریم!!؟

از اینکه با خانم ریتا از خودتان مواظبت می‌کنید، بسیار خوشحال هستم و پیشنهاد می‌کنم حتماً سرکه سیب طبیعی در برنامه غذایی خودتان قرار دهید چون برای سلامتی شما بسیار مؤثر است زیرا دارای انواع و اقسام مواد معدنی مورد نیاز بدن هم می‌باشد و برای دیابت خوب است و همینطور برای کم خونی.

از این که خواستید کتاب‌های ایرانی به زبان انگلیسی را به شما معرفی کنم، اگر بتوانید کتاب مثنوی و معنوی مولوی را که اندیشمندی بزرگ است مربوط به ۷۰۰ سال پیش را مطالعه کنید، بسیار ارزشمند است زیرا این شاعر بزرگ قبلاً به عنوان بزرگترین اندیشمند جهان شناخته شده بود و من تصور نمی‌کنم کسی در جهان به اندازه این اندیشمند مطالب ارزشمندی گفته باشد. در حقیقت به اسرار زیادی از خلقت آگاهی داشت و به قول خودم با سایر جهان‌های آفرینش در ارتباط بود که ما به این کار در فرهنگ خودمان می‌گوییم کشف و شهود.

در مورد مقاله آنی، حتماً آنرا برای روز ارائه مقاله، ارائه خواهم کرد.

برای شما پاییز زیبایی را آرزو می‌کنم و من هم‌اکنون همچنان در حال کار کردن و تهیه سیب برای DSap هستم و امسال حدود یک‌صد تن یا یک‌صد هزار کیلو سیب درجه یک و عالی نیاز داریم که تاکنون نزدیک به پنجاه تُن آن داخل ظروف مربوطه قرار گرفته و تا یک ماه دیگر ظرفیت تکمیل می‌گردد.

امیدوارم به‌زودی کتاب‌های دیگری را معرفی کنم.

دوست و برادر همیشگی شما در زمین و آسمان

حسین

Oct 11,2020

Dear Bill,

 

I hope you are fine; I am well.

As you mentioned sometimes trying to discover something leads to finding other things completely just like plastic which was accidentally created at 1907.

As you are aware about 10,000 individuals are using the DST method with OT to redeem themselves from addiction. Some enter the program and some reach the final line (redemption) and all of them must come to the main office so that I can check them and if they are all good then the redemption order is issued by me.

Thus, I am always working with a dynamic population of 10000 individuals. Some of them are having other illnesses rather than addiction.

So, when I was asking them about other illnesses, I figured that while they were using the DST and OT to redeem from addiction other illnesses were cured unintentionally as well.

Dear friend, what I am trying to say is that I was simply witnessing something extraordinary and that was why I proposed the X theory and started talking about other illnesses.

Again, since we are having a 10000 individuals’ group of first travelers, we can conduct any type of research on different diseases quite easily.

That brought us to a point in which I decided to establish a university so that we can do variety of researches, and thank God we made it.

Hopefully, with your help and other scientists we will be able to start fundamental researching soon.

Through connecting with the recovery network that you mentioned before or even signing covenants with other international universities, we may achieve great results to help humanity.

 I hope that your tests show improvement and thank you for keeping me posted on your health issue.

About the presidential election there is a saying in our holy book which says:

“If you disobey the righteous path or be cruel to each other, we will let the worst people conquer and rule over you”

In other words; decent people beget decent rulers and indecent people beget worst rulers. Don’t worry dear friend, our lord is determining everything and we just need to keep trying and keep going.

Covid-19 had advantages as well. We were destroying jungles, seas, ozone layer and etc. like a virus and it has stopped us for now.

Viruses and anti-viruses are always in equilibrium within nature. When viruses are increased the anti-viruses start expanding to stop it!

These days viruses are increasing on planet earth, even some people are as if they are virus!

Those who must stop the viruses has turned into virus themselves! Even our scientists are drowned in so called scientific games! Alas!

I am delighted that you and Mrs. Rita are careful. Please do use apple vinegar daily. It is beneficial to your health. It is good for diabetes and anemia.

You asked me about good Persian books. The best book that I can introduce is Masnavi written by Rumi about 700 years ago.

I can’t think of any other thinker who has written so greatly. He was familiar with secrets of the universe or as I say he was in connection with other “Jans” (jan is a term that Mr. Dezhakam uses which refers to invisible part of a human being-Ehsan). We call this type of connection “Kashf va Shohood” (the best translation for it is revelation- Ehsan).

I will send the link regarding Ani’s article for sure.

I wish a beautiful fall for you. I am preparing D-Sap and it requires about 100 tons of best quality apples. About 50 tons are in place and the rest is upon us.

I will introduce more books later.

 

Friends and brothers on heaven and earth forever

Hossein

   مترجم: احسان رنجبر

 

 

تعداد بازدید از این مطلب : 518
ادامه مطالب در آرشیو نامه های حسین و بیل
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
4 نظر  
  • محمد علی
زمان ارسال
1399/09/08 6:29:20
سلام و خدا قوت به مردان نیک خدا در کنگره60 خواستم برای اعضای کنگره60 موفقیت، سلامتی و طول عمر است پایدار باشید
  • همسفر ندا نمایندگی سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1399/09/07 10:45:54
خداقوت
  • همسفر مینا شعبه ابن‌سینا
زمان ارسال
1399/09/05 23:44:17
ممنون از تمامی زحمت‌کشان مخصوصلً آقای رنجبر
  • مجتبی رضایی
زمان ارسال
1399/09/05 11:14:54
عرض سلام و خدا قوت خدمت آقای مهندس و تشکر از زحمات آقا احسان عزیز. به قول مولانا:" هر نفس آواز عشق ميرسد از چپ و راست --- ما به فلك ميرويم عزم تماشاگراست *** ما به فلك بوده ايم يار ملك بوده ايم --- باز همانجا رويم جمله كه آن شهر ماست *** خود زفلك برتريم وز ملك افزونتريم --- زين دو چرا نگذريم منزل ما كبرياست "
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب