تاریخ
چهار شنبه 26 شهريور 1399

برگزاری نخستین جلسه هماهنگی لژیون‌های سردار همسفران

موضوع : لژیون سردار
نخستین جلسه هماهنگی لژیون‌های سردار همسفران كنگره ٦٠، با استادی و نگهبانی دستیار دیده‌بان همسفران، همسفر مونا با دستور جلسه «پرسش و پاسخ» روز دوشنبه بیست و چهارم شهریورماه سال 99 در ساختمان بیست كنگره شصت برگزار شد.
برگزاری نخستین جلسه هماهنگی لژیون‌های سردار همسفران
نخستین جلسه هماهنگی لژیون‌های سردار همسفران كنگره ٦٠، با استادی و نگهبانی دستیار دیده‌بان همسفران، همسفر مونا با دستور جلسه «پرسش و پاسخ» روز دوشنبه 24 شهریورماه سال 99 در ساختمان بیست كنگره شصت برگزار شد.
 

خلاصه سخنان استاد:

از اینكه در جمع شما عزیزان هستم بسیار خوشحالم، این اولین جلسه هماهنگی لژیون‌های سردار همسفران كنگره ٦٠ است.
حدود ٦ ماه است كه لژیون سردار همسفران مستقل عمل می‌کند و به دلیل شیوع بیمارى كرونا، نظر دیده‌بان همسفران سركار خانم كماندار این بود كه جلسه هماهنگی نداشته باشیم. با توجه به نزدیك شدن به گلریزان سال ٩٩، حجم كارمان زیادتر خواهد بود بنابراین تصمیم برای برقراری جلسه هماهنگی گرفته شد.
در ابتدا این جدایی كمی اضطراب آور به نظر می‌رسید و حتی در بعضی شعب با توجه به اینکه مستقل شدن لژیون سردار همسفران به‌تازگی انجام شده، هنوز در حال پیدا كردن خودمان هستیم و با امید و توکل به خداوند و با حركت راه نمایان می‌شود.
من حس بسیار خوبی دارم البته در ابتدا كه این مسئولیت به من واگذار شد كمی ترس و واهمه داشتم اما می‌دانستم كه آقاى مهندس همیشه دور دست‌ها را می‌بینند و با امید به خداوند و همكاری شما عزیزان و اسیستانت‌هاى نمایندگی‌ها كه در این مسئله همكاری لازم را داشتند، شرایط لازم برای انجام این مسئولیت فراهم شد.
من در ابتدا آموزش بسیاری از آقاى زركش و دستیارانش گرفته بودم، امروز به شیوه خودمان این آموزش‌ها را اجرا می‌کنیم و با توجه به اینکه امسال آقاى مهندس پروژه دانشگاه را خریدارى کرده‌اند، مسئولیت ما سنگین‌تر شده است و كمی باید تلاشمان را بیشتر كنیم و در عین این تلاش، باید صبر و بردبارى داشته باشیم و بدانیم كه این چشمه باید از خود جوشش داشته باشد و با توجه به این پیام خانم كماندار نباید با فشار زیاد باعث دل‌زدگی افراد شویم.
دنورهایمان بیشتر شدند و امیدواریم به تعداد پهلوان‌هایمان نیز افزوده شود و امسال این توفیق نصیب من هم شد كه بتوانم در مسیر پهلوانی قدم بردارم و مطمئنم كه به‌مرور قدرتمند خواهیم شد و برای رسیدن به این هدف به زمان احتیاج داریم.
چند نکته مهم وجود دارد که باید همگى در نظر بگیریم؛ یكى اینكه ممكن است جلسات لژیون سردار در نمایندگی‌ها هم‌زمان با برگزارى لژیون‌ها تشكیل شود، در این بین شكل ظاهرى اعضاى لژیون سردار و نوع پوشش، رفتار و كلام اعضاء بسیار مهم است كه بسیار ساده باشد و كسى فكر نكند كه تافته‌ای جدا بافته هستند. لطفاً در این مسئله همكارى لازم را داشته باشید چون ما در كنگره بسیار سادگى را فرا گرفته‌ایم. بااینکه در مسئله خدمت همان‌طور كه جناب مهندس فرمودند همه اعضاء باهم برابر نیستند اما این مسئله نیز نباید پیش بیاید كه اعضاى لژیون سردار خاص و متفاوت هستند.
نكته بعدى این است كه در پرداختى واریزی‌ها كه اعضاء به همراه می‌آورند حتماً فرم مخصوص به این واریزی‌ها را كه در سایت قرار داده شده، پر كنید و تحویل دهید. فرم‌های پیش از موعد و تعداد اعضاء در شعبه خودتان باقى می‌ماند ولى فرم حامى به همراه كپى فیش‌ها به من تحویل داده شود.
نكته بعدى؛ گلریزان ٩٩ است كه پیش رو داریم و از همین حالا می‌توانید برنامه‌ریزی‌ها را انجام دهید.
نكته مهم دیگر؛ برگزارى جلسات سردار تا جای ممکن به‌صورت حضورى و زیر نظر اسیستانت انجام شود البته برگزارى جلسات مجازی هم بلامانع است. پیام‌های پهلوان كیست، دنور كیست، مبالغ قسطى را به‌خوبی توضیح دهید و از عزیزان علاقه‌مند بخواهید كه در پایان جلسه به شما مراجعه كنند.
‎هماهنگى با مسئولیت نگهبانان لژیون سردار و زیر نظر اسیستانت‌ها است و نگهبان می‌تواند در این مسئله به‌خوبی جلسات هماهنگى را تشكیل دهد. توجه داشته باشید همه این موارد باید زیر نظر اسیستانت و همكارى لازم با ایشان باشد و نگهبانان به كار دبیرها و خزانه دارها اشراف كامل داشته باشند و حیطه مسئولیت لژیون سردار به عهده نگهبان است و اسیستانت نظارت كامل بر امور دارد.
‎در پایان جلسه مشاركت و پرسش و پاسخ انجام شد و اعضاى نگهبانان سؤالات خود را در خصوص اجراى قوانین و چارچوب‌های لژیون سردار مطرح كردند.
‎این جلسه به دلیل شیوع ویروس کرونا با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت حضور اعضا با حضور جمعی از نگهبانان و خدمتگزاران لژیون‌های سردار 24 نمایندگی شعب تهران و شهرستان‌ها از جمله گنجعلى خان كرمان، كاسپین قزوین، پروین اعتصامى (اراك)، شفاى مشهد، آكادمى، رودهن، عمان سامانى، حر، ارتش، شمس، خمین، پاكدشت، میبد، ابوریحان، ستارخان، ایمان، بنیان مشهد، صالحى، حسنانى، وحید، ابن سینا، امین گلى، شهر رى و پرستار برگزار شد كه از همه عزیزان تشكر و قدردانى می‌گردد.‎تهیه و تنظیم گزارش: كمك راهنماى همسفر خانم ژیلا

‎گزارش تصویرى: كمك راهنماى تازه واردین همسفر لیلا لژیون خانم شهره (لژیون پنجم)

ویرایش و ارسال: همسفر زهرا لژیون خانم اسرین (لژیون بیست و سوم)

همسفران نمایندگی آکادمی

تعداد بازدید از این مطلب : 713
ادامه مطالب در آرشیو لژیون سردار
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
17 نظر  
 • همسفر سپیده نمایندگی صالحی
زمان ارسال
1399/06/30 6:34:54
خدا قوت به خانم مونا گرامی و تمام خدمتگراران کنگره 60
 • جلالی
زمان ارسال
1399/06/29 19:30:34
سلام خدمت گروه خانواده کنگره 60. خدا قوت به خدمتگزاران لزیون مالی ، راهتان هموار و پر برکت ، خسته نباشید خانم مونا عزیز میارکتان باشد . دنوری ، پهلوانی... . مستدام باشید.
 • همسفر روزیتا
زمان ارسال
1399/06/29 15:31:42
با سلام و خدا قوت خدمت خانم مونا عزیزم
 • محمد علی
زمان ارسال
1399/06/29 6:19:38
سلام و خدا قوت به اعضای کنگره60؛ خواستم از خدا براتون همیشه در مسیر آموزش های کنگره ماندن است شاد و پیروز باشید
 • همسفر خندان
زمان ارسال
1399/06/28 16:29:57
خانم‌مونای عزیز خدا قوت🌹عرض ادب و احترام خدمت خانم ژیلای عزیز🌹
 • هما
زمان ارسال
1399/06/27 0:43:53
با سلام به همه عزیزان خدا قوت به تمام اعضای لژیون سردار که عاشقانه خدمت می کنن
 • همسفر شهرزاد لژیون هشتم شعبه عمان سامانی شهرکرد
زمان ارسال
1399/06/26 20:12:48
خداقوت خدمت خانم مونا عزیز و تبریک بابت نشان پهلوانی. ان شاالله در جایگاه های خدمتی بالاتر شما را ببینیم
 • همسفر مریم شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1399/06/26 19:19:15
عرض ادب و خداقوت خدمت خانم مونا عزیز و بقیه خدمتگزاران . ممنون بابت همه زحمتهاتون.
 • همسفرمنصوره شهرری
زمان ارسال
1399/06/26 17:14:11
خداقوت به خانم مونای عزیز و بقیه عزیزان خدمتگزار
 • همسفر ازاده شهرری
زمان ارسال
1399/06/26 16:5:35
خدا قوت به همه عزیزان،خانم مونا عزیز ممنون از جلسه پربارتون واقعا لذت بردم از حضور در جمع شما بزرگواران
 • همسفر زهرانمایندگی رودهن
زمان ارسال
1399/06/26 15:53:59
سلام خداقوت به خانم مونا عزیز بسیار جلسه خوب وپر باری بود.
 • فاطمه همسفر رضا
زمان ارسال
1399/06/26 15:47:16
سلام و خسته نباشید میگم خدمت خانم مونا و همه خواهر های عزیزم که با گفتن تجربه هاشون حال دلم را اینقد خوب کردن. احساسم از این جلسه این بود که یه سر رفتم تا بهشت و برگشتم.خیلی خوب و پر انرژی بود.ممنون خانم مونا بابت برگزاری این جلسه
 • همسفر فاطمه لژیون یکم ابوریحان
زمان ارسال
1399/06/26 15:30:35
خانم مونا عزیز جایگاه پهلوانی رو به شما و گروه همسفران کنگره ۶۰ تبریک میگم با تشکر از خدمت گزاران سایت
 • همسفر اعظم شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1399/06/26 14:15:23
با عرض سلام و خدا قوت خدمت دستیار دیده بان و پهلوان لژیون سردار همسفران خانم مونای عزیز یک بار دیگر کسب جایگاه پهلوانی را به شما تبریک عرض می کنم و بسیار ممنون و سپاسگزارم بابت زحمات زیادی که درقسمت لژیون سردار همسفران می کشید.از صمیم قلب آرزوی موفقیت و شادکامی در تمام مراحل زندگیتان برایتان خواستارم.
 • همسفر لیلا نمایندگی ابوریحان
زمان ارسال
1399/06/26 13:58:24
خداقوت به خانم مونای عزیز انشالله با مشارکت پرشور اعضا گلریزان خوبی رو پیش رو داشته باشیم .
 • همسفرسعیده شعبه صالحی
زمان ارسال
1399/06/26 13:42:56
خدا قوت🌹❤🌹
 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین امین گلی
زمان ارسال
1399/06/26 11:27:26
خداقوت میگم به خانم مونا و تبریک میگم برای نشان پهلوانی ایشان عالی بود
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب