تاریخ
چهار شنبه 7 خرداد 1399

مهندس دژاکام: گاهی ندانستن و یا نداشتن علم کافی، میتواند ضربات جبران‌ناپذیری به بشریت وارد می‌کنند

موضوع : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: دانشمندان علوم انسانی و طب و کارخانه‌های داروسازی باوجوداینکه خدمات مهمی را به انسان می‌نمایند، گاهی در اثر ندانستن و یا نداشتن علم کافی ضربات جبران‌ناپذیری به بشریت وارد می‌کنند.
مهندس دژاکام: گاهی ندانستن و یا نداشتن علم کافی، میتواند ضربات جبران‌ناپذیری به بشریت وارد می‌کنند

99/2/17

بیل عزیز

امیدوارم خوب باشید و همین‌طور اعضای خانواده شما، من و خانواده و کلیه اعضای کنگره 60 خوب هستیم، شاید در باور کسی نگنجد که مادر کنگره 60 همان‌گونه که برای درمان قطعی اعتیاد راه درمان را پیدا کردیم، برای مقابله با ویروس کرونا بهترین و ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه ممکن را پیدا کردیم، و حتی افرادی که ریه آن‌ها تا میزان حدود 70 درصد که توسط سیتی اسکن مشخص‌شده بود که سفید شده و ازکارافتاده و اکسیژن خون آن‌ها کاهش‌یافته بود، با بخار D.SAP و یا سرکه سیب به‌سلامتی بازگشتند، همان‌طوری که قبلاً گفتم چون اسید استیک یک ضدویروس است و در سرکه سیب به میزان کافی وجود دارد، به‌راحتی و سادگی ویروس‌هایی کرونا در بینی و سینوس‌ها و گلو و ریه را از بین می‌برد به اعتقاد من اگر ما به‌صورت مسئله ویروس کرونا توجه کنیم، خواهیم دید که صورت‌مسئله خیلی ساده است نسبت به سایر بیماری‌ها، حتماً سؤال می‌شود که چرا؟

پاسخ این است که بیماری‌های مثل طاعون، وبا، با ویروس ابولا درز کلیه بدن پراکنده می‌شوند و وارد جریان خون می‌شوند، ولی صورت‌مسئله کرونا می‌گوید که در تجمع ویروس‌ها در گلو، بینی، سینوس‌ها و ریه می‌باشد، پس برای از بین بردن آن‌ها می‌توان از یک آنتی‌ویروس مجاز به‌صورت مایع برای گلو و به‌صورت بخار برای بینی و ریه استفاده کرد، به همین سادگی، و این کار را ما عملاً تجربه کردیم و توانستم کشتی کنگره را به سهولت از میان طوفان‌های کرونا عبور دهم. بگذریم!

اما همان‌گونه که گفتم به تلاش خود در حال ادامه است و کلیه لژیون‌ها هفته‌ای یک‌بار تشکیل می‌گردد و فضای مجازی هم بسیار فعال است و من فکر می‌کنم هرگاه برای ما مشکلی پیش می‌آمد، ما پس از حل مشکل به دست آورد های بسیار جالبی مواجه می‌شدیم، و من مطمئن هستم که ازاین‌پس، چه کرونا باشد و چه نباشد، استفاده از فضای مجازی برای ما مثل یک بازوی توانا در آینده کار خواهد کرد و ما درس‌های فراوانی از ویروس کرونا خواهیم گرفت.

بیل عزیز، همان‌گونه که می‌دانید عقاید من نسبت به درمان اعتیاد و درمان کلیه بیماری‌ها و همین‌طور پیشگیری و درمان کرونا با سیستم‌های موجود امروزی متفاوت می‌باشد و من فکر می‌کنم مسیری را که امروزه دانشمند علوم انسانی و طب و کارخانه‌های داروسازی در پیش‌گرفته‌اند باوجوداینکه خدمات مهمی را به انسان می‌نمایند، همین‌طوری هم در اثر ندانستن و یا نداشتن علم کافی ضربات جبران‌ناپذیری به بشریت وارد می‌کنند، همان‌طوری که مشاهده می‌کنید این استادان و دانشمندان برجسته به‌درستی قادر به از بین بردن یک ویروس ساده هم نیستند. اگر امروزه ما مشاهده می‌کنیم علوم پزشکی پیشرفت کرده‌اند، در اثر کارکرد علوم مهندسی پزشکی بوده است وگرنه جهان پزشکی امروز، قادر به درمان خیلی از بیماری‌ها نمی‌باشد.

این مطالب را که گفتم مربوط به افکار و اندیشه من در 20 سال گذشته بوده است و از بیست سال گذشته تاکنون در اندیشه ایجاد یک آکادمی و یا دانشگاه بین‌المللی هستم که روی علوم انسانی و یا طب، روانشناسی، فلسفه متمرکز گردد، ما تاکنون زمین‌ها و ساختمان‌های گوناگونی را برای کنگره 60 خریداری کرده‌ایم و در حال تفکر و برنامه‌ریزی برای ایجاد یک دانشگاه هستم و البته امیدوارم در این مسیر از کمک شما برخوردار باشم، برای اینکه می‌خواهم این دانشگاه بین‌المللی باشد و آموزش در آن به زبان فارسی و انگلیسی باشد، من خیلی خوشحال می‌شوم در این کار شما هم مشارکت داشته باشید تا بتوانیم از استادان برجسته سایر کشورها استفاده کنیم و یا از کمک سایر دانشگاه‌ها

بیل عزیز، هم‌اکنون یک هفته است که ماه رمضان شروع‌شده و من در حال روزه گرفتن و اگر دیر پاسخ‌نامه‌ها را می‌دهم، پوزش می‌خواهم، در ضمن از هفته آینده، هفته راهنما هم آغاز می‌گردد و در این هفته کلیه اعضای کنگره 60، باید، باید، باید، از راهنمای خودشان تشکر و قدردانی کنند، البته با یک پاکت که درون آن پول است، حال خواه یک دلار باشد و یا ده و یا صد دلار و یا بیشتر... .

در ضمن مقاله آنی هم آماده‌شده که به‌زودی ارسال خواهم کرد، که البته اگر مناسب تشخیص بدهید، می‌توانیم به‌راحتی قسمت دوم آن را اجرا کنیم. البته در این مقاله مشخص می‌کند که چگونه تغییرات بیو شیمی باعث تغییرات روانی و یا خلق‌وخوی می‌باشد.

برای شما و خانم ریتا از خداوند بزرگ سلامتی شمارا خواستارم.

 

دوست و برادر همیشگی شما در زمین و آسمان

حسین

May 7,2019

Dear Bill,

 

I hope you and your family are doing well. My family, Congress 60 and I are well.

Just like addiction treatment, we have found the best, easiest and the most reasonable approach to fight against Coronavirus.

Even those who were diagnosed 70% white lungs by CT scan and the level of their oxygen was below standard were cured by D. Sap steam inhalation.          

As I mentioned before Apple vinegar contains Acetic acid which can destroy Coronavirus in nose, throat and lungs.

I posit if we contemplate on the problem statement of Coronavirus we would realize it is so simple compare to other illnesses. You may ask why?

The answer is because other diseases like plague, cholera and Ebola virus spread throughout the body and enter the blood steam while Coronavirus dwells in throat, nose, sinuses and lungs. Thus, we may use a legal Anti-virus in form of liquid throat and in form of steam for nose and lungs. Simple as that!

We have experienced it and we were able to steer the ship of Congress 60 out of the Corona hurricane simply!

As I mentioned before, our cyber area is highly activated and face to face legions are being held once a week. I think whenever we hit an obstacle and we solve that obstacle or problem it leads to astonishing achievements.

I am certain in future whether Corona remains or it goes away our cyber area will perform like a strong arm for us and we are going to learn much from Coronavirus.

Dear Bill,

As you know my approach to cure addiction and other diseases differs from today approaches. I believe the road that liberal arts’ experts, medical science and pharmaceutical industry has taken, although some achievements are tangible but the damages are far more severe.

As you can witness these highly mighty scientists are not able to destroy a simple virus.

The dramatic progression of medical science is in debt of biomedical engineering otherwise; the medical science is incapable of curing many diseases.

What I mentioned is my worldview and way of thinking since 20 years ago that is why I am trying to establish an international academy or university which focuses on liberal arts, medical science, psychology and philosophy.

We have bought many lands and buildings in name of Congress 60 so far.

I am planning the initiation of a university and hopefully I am going to be supported by your help. I want it to be an international university which educates in both Persian and English. I welcome your cooperation in this project since I would like to take benefit of great scholars of other countries or other universities as well.

Dear friend,

The Ramadan started a week ago and I am fasting so forgive my late response.

Next week is marked as guides week and every pupil must give thanks to his guide.

This thank giving must be by an envelope which contains money (one dollar or 10 or 100 dollars or even more).

Meanwhile, Ani’s article is prepared and I will have it sent to you soon. If you think it is worthy, then we can start phase two of it. This article debates the psyche changes due to changes of biochemistry.

 Extend my greetings to Mrs. Rita.

 

Friends and brothers on heaven and earth forever

Hossein

 مترجم: احسان رنجبر

تعداد بازدید از این مطلب : 720
ادامه مطالب در آرشیو نامه های حسین و بیل
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
6 نظر  
  • همسفر مریم شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1399/03/13 15:16:17
درود بر دانشمند زمان؛ آقای مهندس حسین دژاکام. پاینده و سلامت باشید. خدا قوت خدمت آقای احسان و خدمتگزاران بخش انگلیسی و فارسی.
  • مجتبی رضایی
زمان ارسال
1399/03/10 1:36:7
عرض سلام و خدا قوت خدمت آقای مهندس و تشکر از زحمات ایشان و همچنین خدا قوت و تشکر از آقا احسان عزیز.
  • محمد صادق
زمان ارسال
1399/03/09 18:24:39
تشکر مهندس.خدا قوت به بچهای سایت.
  • مهران
زمان ارسال
1399/03/07 16:23:32
با سلام و تشکر از همه خدمتگزاران حس میکنم پاراگراف چهارم خط 5 (یک ویروس ساده هم نیستند) صحیح میباشد.
  • همسفر ندا
زمان ارسال
1399/03/07 15:52:21
خداقوت
  • محمد علی
زمان ارسال
1399/03/07 15:51:32
سلام و خدا قوت به مهندس دژاکام و تمام اعضای کنگره60 من از نامه ها آموزش میگیرم و لذت هم میبرم از خواندن مطالب پایدار باشید
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب