تاریخ
شنبه 21 دي 1398

انتخابات مرزبانی فرصتی برای خدمت

موضوع : گزارش تصویری
دوازدهمین دوره انتخابات مرزبانی (مسافران ) نمایندگی کرج با حضور دستیار دیده‌بان مسافر موسی و دیگر اعضاء خدمتگزار همراه ایشان
انتخابات مرزبانی فرصتی برای خدمت

دوازدهمین دوره انتخابات مرزبانی گنکره 60 نمایندگی کرج ویژه مسافران با حضور دستیار دیده‌بان محترم مسافر موسی و دیگر خدمتگزاران همراه ایشان در تاریخ هفدهم دی ماه سال جاری به شایستگی برگزار گردید.

پس از مشارکت منظم و منسجم کلیه اعضای حاضر در این روز، شمارش آرای انتخابات مرزبانی در حضور ایجنت محترم و نظارت دستیار محترم دیده‌بان و هیئت همراه و نیز مرزبانان نمایندگی کرج، توسط بیست‌وچهار نفر از مسافرانی که کاندیدای این خدمت مقدس شده بودند انجام گرفت.

بدین ترتیب اعضای جدید لژیون مرزبانی با کسب اکثریت آراء مشخص گردید.

  

مسافر کامران

مسافر مهدی

مسافر سعید

مسافر رضا

مسافر ایرج

پس از اتمام شمارش آراء، تمام حاضرین، کسب خدمت مرزبانی را به عزیزان نامبرده تبریک گفتند، یکدیگر را در آغوش گرفته و برای یکدیگر آرزوی سلامت و خدمت مستدام در سایر جایگاههای خدمتی کردند، این لحظات زیبا نشان دهنده جهانبینی و مصداق حال خوش خدمتگزاران در کنگره60 می باشد.

با سپاس از ایجنت دوره قبل مسافر محمد و همچنین خداقوت به تمامی مرزبانان نمایندگی کرج بابت زحمات بی دریغی که در طی این دوره برای این نمایندگی کشیدند و تبریک به ایجنت جدید مسافر آرش و مرزبانان جدید نمایندگی کرج، شربت شیرین خدمت، گوارای وجودتان

تایپ: مسافر وحید و مسافر مهدی

عکاس: مسافر سعید و مسافر مقصود

ارائه گزارش : مسافر پوریا  

تعداد بازدید از این مطلب : 536
ادامه مطالب در آرشیو گزارش تصویری
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
1 نظر  
  • مسافر مهدی شعبه کاسپین
زمان ارسال
1398/10/21 11:57:14
تبریک کسب این جایگاه به عزیزان انتخاب شده
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب