تاریخ
دوشنبه 20 آبان 1398

مراسم تودیع و معارفه ایجنت در نمایندگی پرستار

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
مراسم قدردانی از جناب آقای محمدصادق صداقت و معارفه ایجنت جدید نمایندگی پرستار با حضور جمعی از دیده بانان
مراسم تودیع و معارفه ایجنت در نمایندگی پرستار
یازدهمین جلسه از دور سی و نهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی پرستار به استادی دیده بان محترم آقای سلامی، نگهبانی مسافر مهدی و دبیری مسافر امیر بادستور جلسه (DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها ) روز ‌‌شنبه 1398/08/18ساعت 17 آغاز به کار نمود.
در ادامه مراسم قدردانی از جناب آقای محمد صادق صداقت ایجنت دوره قبل و معارفه ایجنت جدید نمایندگی نیز با حضور جمعی از دیدبانان و با حس و شور خاصی برگزار شد.
 

خلاصه سخنان استاد:

در مورد روش DST و تجربه‌های من در سم‌زدایی: درزمانی که مصرف‌کننده بودم اکثر راه‌های ترک را امتحان کردم بیشتر سقوط آزاد بود ولی سم‌زدایی نکردم و تجربه‌ای در مورد سم‌زدایی ندارم ولی وقتی وارد کنگره شدم فهمیدم یکی از بزرگ‌ترین جنایت‌ها همین سم‌زدایی بود. خب ما تا قبل از ورود به کنگره از این موضوعات باخبر نبودیم در اوایل کنگره هم هنوز جا نیفتاده بود تنها کسی که به این راه ایمان داشت و می‌دانست که این مسیر درست است آقای مهندس بود.

 خود من در بدو ورود به کنگره 45 روز سقوط آزاد داشتم البته تدریجی مصرف خود را کم کرده بودم در اوایل چون روش DST برای کل کشور جا نیفتاده بود و روش جدیدی بود که به چرخه به‌تازگی واردشده بود آقای مهندس گفت: بیایید در گروه بمانید اگر توانستید حرکت کنید اگر هم نتوانستید بعداً می‌توانید بیایید و سفر کنید دل به خواه بود آقای مهندس فکر همه‌جا را کرده بود و می‌دانست که مصرف‌کننده‌ها می‌آیند و نمی‌توانند ترک کنند مجدد مصرف می‌بندد برمی‌گردند تا به روش تدریجی درمان شوند.

 من 9 سال پیش رفتم و در این 9 سال شاید به‌اندازه‌ی 1 سال خواب راحت نداشتم همچنین مسائل دیگر هم داشت و من فکر می‌کردم این اتفاقات طبیعی هستند و زمانی که آمدم و به روش DST و با شربت اوپیوم درمان شدم و متوجه شدم با روش DST چه اتفاقاتی در سیستم بدن می‌افتد 9 سال در کنگره بودم بعد سفر کردم همه‌کسانی که اینجا هستند قطعاً قبل از ورود به کنگره با روش‌های مختلفی ترک کردند داروی گیاهی خوردند، سقوط آزاد رفتند، سم‌زدایی کردند کمپ و خیلی جاهای دیگر رفتند و الآن که در کنگره روش DST را می‌بینند تازه تفاوت نگاه درمانی در بحث اعتیاد را متوجه می‌شوند امروزه مصرف‌کننده‌ها بدون کوچک‌ترین لطمه‌ای 11 ماه در کنگره سفر می‌کنند و بعد از سفر اول با سلامت کامل به زندگی ادامه می‌دهند.

لازمه‌ی اجرای روش DST همان سه پارامتری است که در مثلث درمان وجود دارد یعنی جسم، روان و جهان‌بینی در نوشتارها می‌خوانیم که جسم پنج درصد درمان را شامل می‌شود و راهش هم مشخص است ولی نودوپنج درصد از درمان در بحث جهان‌بینی خلاصه می‌شود.

امروز مراسم تودیع است البته تودیعی نیست چون تودیع یعنی خداحافظی و کنگره 60 برای هیچ شخصی تودیع ندارد هیچ شخصی از کنگره 60 خارج نخواهد شد ممکن است تغییر جایگاه بدهد و از مرحله‌ای به مرحله دیگر برود ولی تودیع نداریم تودیع برای کسانی است که برای همیشه از جایی می‌روند. امروز مراسم تقدیر از محمد صداقت دیده‌بان لژیون انضباطی راداریم محمد از همان اول در سیستم کار اداری کنگره مشغول شد و پیش ما بود و بسیار زحمت کشید محمد درراه اندازی شعبه‌های اراک، سمنان، تهران‌پارس (ایمان فعلی) و صالحی شرکت داشت و برای پیشبرد اهداف کنگره‌ی 60 همه‌ی تلاش خود را انجام می‌دهد.

شاید از دیدگاه برخی در موضوعی مجید سلامی اشتباهی کرده آن نظر شخصی افراد است البته ممکن است که من هم اشتباه کنم خیلی‌ها ممکن است اشتباه کنند ولی عمدی نیست در موقعیتی قرار می‌گیرند که ممکن است اشتباه کنند قرار نیست من مجید سلامی همه کار هار را به نحو احسن انجام دهم وجود من در کنگره و جایگاه خدمتی من برای کسب تجربه در کارها است. اگر من مجید سلامی بیست سال پیش بودم حتی نمی‌توانستم خانواده خود را اداره کنم ولی در کنگره 60 آموزش دیدم ما همیشه در کنگره میگوییم که خدمت و آموزش همیشه باهم هستند کسی که خدمت می‌کند اول دارد آموزش می‌گیرند به همین علت میگوییم هرکسی که در هر جایگاهی در حال خدمت کردن است خدمت اول را به خودش کرده است چون در حال آموزش است. همه خطادارند ولی عمدی نیست 90 درصد از خدمت گذاران کنگره 60 در سراسر شعب کشور حافظ اصول و حرمت‌های کنگره 60 هستند آن 10 درصد هم شاید در اوایل کار هستند و کم‌کم به راه درست سوق داده می‌شوند.

چند سال گذشته ستاد مبارزه با مواد مخدر و مرکز ملی مطالعات اعتیاد یک طرح مشترک را شروع کردند بدون استفاده از بچه‌های کنگره و تنها کسی که از کنگره در این طرح حضور داشت آقای دکتر حاج رسولی بود که ماندگاری در درمان اعتیاد را در یک سال با تعداد 500 نفر آزمونه کردند که رقم به‌دست‌آمده برای هیچ‌کس قابل‌قبول نبود که ما هشتادوهفت درصد و نیم ماندگاری در درمان اعتیاد را داشتیم و این آمار به این دلیل است که مصرف‌کننده‌ها در کنگره 60 آموزش می‌گیرند، خدمت می‌کنند و در چهارچوب قوانین و حرمت‌های کنگره 60 حرکت می‌کنند.

همین‌طور که می‌دانید من در کنگره 60 چندین جایگاه خدمتی دارم و اگر امروز می‌توانم در چند جایگاه خدمت کنم به زرنگی و مدیریت خوب من نیست تمام این‌ها زحمت کسانی است که در کنار من کار می‌کنند در قسمت‌هایی مانند راگبی، قسمت مالی، در قسمت اداری تهران و تمام این افراد کمک کردند که من توانسته‌ام این کارها را انجام دهم هیچ‌کس به‌تنهایی قادر به انجام کار به این بزرگی نیست اگر مرزبانی را می‌بینند که در این شعبه می‌تواند خدمت کند و همه‌چیز آماده و محیا است به این دلیل است که مسافران سفر اول و سفر دوم، راهنمایان و هم‌سفران همه باهم همکاری دارند تا چرخ‌کار بچرخد و اگر محمد صداقت هم توانست چند شعبه راه‌اندازی کند و همزمان در لژیون انضباطی هم فعال باشد برای این است که با نیروهای خوبی کارکرده و آموزش خوبی دیده است. من به محمد صداقت خدا قوت و خسته نباشید میگم اگر امروز ایشان را از این جایگاه برمی‌داریم به‌این‌علت نیست که کار او ایراد داشته ما 2 هفته پیش هم آقای اشکذری را برداشتیم فقط به دستور آقای مهندس بود که طبق مصوبه‌ی جلسه‌ی دیدبانان گفته شد تمام دیدبانان که در شعبات به‌صورت ایجنت و یا راهنما هستند کمک راهنمایی و شعبه خود را باید تحویل دهند و در دفتر مرکزی فعالیت کنند.

 کنگره مانند 10 سال پیش 3 یا 4 شعبه نیست در حال حاضر 60 شعبه است و امسال هم 10 لژیون اضافه‌شده است و با این حساب تا سال بعد احتمالاً 20 شعبه در تهران و 14 نفر دیده‌بان می‌شویم و باید توانایی این را داشته باشیم که به این امورات رسیدگی کنیم آقای صداقت باید به دفتر مرکزی تشریف بیاورند فکر و تمرکزشان روی کارهای خودشان باشد چون اگر هم بخواهد راهنما باشد هم شعبه را اداره کند و هم مسئولیت خودش در کنگره دیده‌بانان را داشته باشد قطعاً نمی‌تواند موفق باشد چون فکر باید روی یک کار متمرکز باشد. در حال حاضر 60 شعبه داریم و این آمار به‌صورت تصاعدی بالا می‌رود فقط بالای هشتاد هزار شماره کارت در کنگره 60 داریم و مسئول اجرایی تمام این‌ها فقط 14 نفر هستند به همین دلیل دیده‌بانان باید از نمایندگی‌ها خارج شوند به دفتر مرکزی بیایند و به امورات رسیدگی کنند.

من مجدداً خدا قوت و خسته نباشید به آقای صداقت همچنین به آقای امین حمله‌داری که تا امروز به آقای صداقت کمک کردند و چرخه کار نمایندگی پرستار را با کمک همه شما به حرکت درآوردند و الآن از همه شما مرزبانان، مسافران و هم‌سفران می‌خواهم که دو برابر به آقای حمله‌داری کمک کنید چون آقای حمله‌داری تجربه آقای صداقت را ندارند تا کارها به نحو احسن انجام شود.

حضور دیده بانان محترم آقای حکیمی و آقای آذرپور در مراسم تودیع و معارفه:
 
 
لوح تقدیر از ایجنت دوره قبل: 
 
 
اجرای مراسم تقدیر از آقای محمد صادق صداقت و مراسم معارفه و پیمان ایجنت نمایندگی پرستار با حضور دیده‌بانان محترم آقای سلامی و آقای حکیمی:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صحبت های دیده بان محترم و ایجنت دوره قبل نمایندگی پرستار:

من در مسیر کنگره فقط و فقط وظیفه‌ام را انجام دادم و همیشه سعی نمودم عمل سالم را سرلوحه کار خود قرار دهم و در چرخه خدمت آموزش‌های زیادی گرفتم، به عبارتی: شرایط خدمت در جایگاه ایجنت به‌منزله این است که هم آموزش می‌دهی و هم آموزش می‌گیری. این حس و حال که در مدت ۴ سال به وجود آمده طبیعی است؛ دل کندن و جدا شدن برای بعضی از عزیزان سخت است ولی قوانین کنگره اولویت است و به بنده فرمان داده شد که جایگاه ایجنتی را تحویل دهم و من هم اطاعت امر می‌کنم. بدین‌وسیله به آقای حمله‌داری عزیز جایگاه جدید (ایجنتی شعبه پرستار) را تبریک عرض می‌کنم و امیدوار هستم تمام عزیزان مانند گذشته همکاری لازم را با امین حمله‌داری داشته باشند. از آقای سلامی، آقای حکیمی و آقای آذر پور ممنون هستم که امروز به این شعبه تشریف آوردند.

صحبت های ایجنت جدید کمک راهنما مسافر امین حمله داری:

از خداوند سپاسگزار هستم که اجازه ورود به کنگره را به من دادند همچنین از جناب مهندس و خانواده محترم ایشان و همین‌طور دیده‌بانان به جهت اینکه این فرصت‌ها فراهم می‌شود تا هرکس خود را پیدا کند و در خلال این پیدا شدن حرکت خود را در جهت رهایی انسان‌های دربند ادامه دهد. از آقای سلامی و دیدبانان محترم تشکر می‌کنم که این فرصت را به من دادند. به خاطر دارم که روز اول آقای صداقت برای پیمان ایجنتی به این شعبه تشریف آوردند آقای سلامی گفتند: آقای صداقت متخصص بازگشایی شعب هستند و به‌حق نمایندگی پرستار بازگشایی شد و بذر این نمایندگی دوباره بازنشانی شد و در این چند سال شاخه تازه‌ای به وجود آمد و در سال‌های آینده این شعبه به باروری بالایی می‌رسد. امیدوار هستم با همدلی و همکاری همه اعضا و زیر نظر آموزش‌های کنگره امانت‌دار خوبی در شعبه و لژیون باشم. از راهنما خودم، دیدبانان محترم آقای سلامی، آقای حکیمی، آقای آذر پور سپاسگزارم که تشریف آوردند.

حضور ایجنت دوره گدشته دیده بان محترم آقای محمد صادق صداقت به همراه ایجنت جدید کمک راهنما آقای امین حمله داری:

امضای پیمان نامه ایجنت جدید نمایندگی پرستار:

تصویر بردار:مسافر وحید 
تایپ:مسافر امیر مسعود و مسافر صالح
تنظیم در وبلاگ نمایندگی پرستار

 

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
48 نظر  
 • مسافر نیما - گیلان
زمان ارسال
1398/08/27 22:15:1
تبریک به آقا امین عزیز امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشید
 • احمد زمانی
زمان ارسال
1398/08/24 18:46:30
با سلام و خدا قوت به دیده بان محترم آقای صداقت و تبریک به آقا امین حمله داری این خدمتگزار صدیق کنگره با آرزوی موفقیت بیشتر برای امین عزیز
 • محمد علی
زمان ارسال
1398/08/21 19:32:8
سلام دوستان؛ در لحظه ی بستن پیمان همه سکوت کرده بودند و فقط آقای امین حمله داری کلمات را تکرار می‌کرد تا پیمان را ببندد، ما نیز خوشحال و مسروریم. به امید گسترش این امر الهی در سطح گیتی... الهی آمین
 • همسفر محمد رنجبر
زمان ارسال
1398/08/21 15:51:52
با سلام و تشکر فراوان از آقای محمد صادق صداقت و آرزوی موفقیت برای آقای امین حمله داری
 • مسافر طیب
زمان ارسال
1398/08/21 15:48:14
خدا قوت به آقای صداقت دیده بان محترم و تبریک به آقای امین حمله داری
 • همسفر مصطفی لژیون ۱۴
زمان ارسال
1398/08/21 15:41:40
خدا قوت به آقای صداقت عزیز بابت زحمت های فراوانی که الخصوص برای همسفران کشیدند آقای صداقت جاذبه و مهربانی را همزمان با هم دارند آروزی موفقیت برای امین عزیز با اون آرامش دوست داشتنی شون
 • reza sabaie
زمان ارسال
1398/08/21 14:29:3
خداقوت به آقای صداقت عزیز بابت زحمات بی دریغ و تبریک به آقای امین حمله داری عزیز
 • مسافر مهرداد
زمان ارسال
1398/08/21 13:58:26
خداقوت به دیدبان محترم آقای محمد صداقت و تبریک به آقای امین حمله داری انشاالله که موفق و سربلند باشید
 • محسن قاسمپور _ میرداماد
زمان ارسال
1398/08/21 11:14:5
خداقوت خدمت جناب صداقت خوشتیپ و عرض تبریک و آرزوی توفیق روزافزون برای آقای حمله داری
 • عبدالله
زمان ارسال
1398/08/21 10:47:37
تبریک میگم به اقاامین وخداقوت به دیدبان محترم اقاصداقت.عبداله ازاهواز
 • مسافر عليرضا نجف آبادي اراك
زمان ارسال
1398/08/21 10:42:56
عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد - نگهبان و دبير جلسه ، خدا قوت خدمت آقاي صداقت تبريك و خدا قوت خدمت آقاي امين
 • علیرضا جودکی
زمان ارسال
1398/08/21 10:33:10
با سلام و درود با تشکر فراوان از دیده بان محترم آقای محمدصادق صداقت بابت تلاش هایی که برای گروه همسفران آقا در نمایندگی پرستار انجام دادند و تبریک به آقا ی امین حمله داری انشالله موفق و پیروز باشید.
 • عباس زمانی شهرری
زمان ارسال
1398/08/21 9:35:57
جناب امین عزیز و دوست داشتنی انتخاب شایسته شما را تبریک گفته و آرزوی بالاترین جایگاه را برای شما دارم که نمونه خوبی از سند بی نقص کنگره هستید.
 • احسان دانیال اهواز
زمان ارسال
1398/08/21 9:14:12
با سلام و عرض احترام و خداقوت ویژه خدمت جناب آقای صداقت و عرض تبریک به آقا امین عزیز امیدوارم در راهتان مستدام و برقرار باشید.
 • مهرداد. دانیال اهواز
زمان ارسال
1398/08/21 9:2:42
تبریک به آقا امین عزیز، انشالله که در این جایگاه هم مثل جایگاه های قبلیتون موفق باشید
 • محمد ضرغامی، شیراز
زمان ارسال
1398/08/21 3:13:13
خداقوت به دیده بان محترم آقای محمد صادق صداقت و تبریک خدمت آقا امین ، انشاالله در جایگاه جدید خدمتی پیروز و موفق باشید 🌹🌹🌹🌹💝
 • مسافر پدرام.عمان سامانی شهرکرد
زمان ارسال
1398/08/21 2:3:28
سلام.عرض خداقوت خدمت جناب صداقت و تبریک ویژه و آرزوی بهترین ها برای ایجنت جدید آقا امین
 • مسافر حسن لژیون ۱پرستار
زمان ارسال
1398/08/21 0:1:38
خسته نباشی به استاد محترم جناب اقای محمد صادق صداقت و عرض تبریک به جناب اقای امین حمله داری
 • مهدی حسینی
زمان ارسال
1398/08/20 23:58:32
خدا قوت به جناب آقای صداقت و تبریک به آقای امین عزیز انشاالله موفق باشید
 • مسافر اسماعیل از قم
زمان ارسال
1398/08/20 23:15:19
سلام و تبریک به اقا امین و خدا قوت به اقای صداقت
 • مسافر علی سپاهی نمایندگی فردوسی مشهد
زمان ارسال
1398/08/20 19:22:5
خداقوت به دیده بان محترم آقای صداقت عزیز و تبریک جایگاه ایجنت به آقای حمله داری گرامی با آرزوی جایگاه های خدمتی دیگر
 • سعید محسن
زمان ارسال
1398/08/20 17:48:14
با سلام. تبریک به آقا امین مبارک باشه.
 • شبنم
زمان ارسال
1398/08/20 17:46:51
جناب اقای امین خدمتتون صمیمانه تبریک عرض میکنم و برایتان بهترینها را ارزومندم.از جناب اقای صداقت هم بابت تمام زحماتشان در این جایگاه خدمتی سپاسگذارم.
 • علی ضیائی
زمان ارسال
1398/08/20 17:21:27
خداقوت به آقای صداقت عزیز و آرزوی توفیق و شربلندی برای آقای امین در جایگاه مخوله 🌷🌷
 • مسافر اسماعیل
زمان ارسال
1398/08/20 17:0:4
خدا قوت و خسته نباشید به آقای صداقت،تبریک ویژه هم به آقا امین عزیز و آرزوی موفقیتهای روزافزون برای ایشان
 • سهند
زمان ارسال
1398/08/20 15:33:19
ضمن تبریک و خدا قوت به آقای امین عزیز... همچنین خدا قوت به آقای صداقت
 • حمید ، حسنانی
زمان ارسال
1398/08/20 15:22:12
خداقوت به آقای صداقت ، و تبریک به شما آقای امین عزیز
 • علیرضا دشتی بوشهر
زمان ارسال
1398/08/20 15:0:22
تبریک به آقای امین عزیز و دوست داشتنی با آرزوی موفقیت و سلامتی در جایگاه جدید و خدا قوت به دیده بان محترم آقای صداقت
 • اکبر از ساوه
زمان ارسال
1398/08/20 14:45:22
سلام آقا امین مبارک باشه
 • شارود از اهواز
زمان ارسال
1398/08/20 14:26:32
خداقوت به آقای صداقت و تبریک به آقا امین عزیز.
 • محسن لژیون ششم پرستار
زمان ارسال
1398/08/20 14:17:16
عرض خدا قوت به ایجنت و دیده بان محترم آقای محمد صادق صداقت،بابت زحماتی که برای شعبه کشیدید تشکر میکنم ان شاءالله در سایر مراحل خدمت و زندگیتان موفق باشید، و تبریک به آقای امین حمله داری که بی شک به جایگاهی که استحقاقش رو داشتند رسیدند. ان شاءالله موفق باشید
 • مسافر هاشم از شعبه ستارخان
زمان ارسال
1398/08/20 14:14:2
با تشکر از آقای صداقت و تبریک به آقای امین عزیز انشاالله جایگاه های بالاتر
 • رضا صبائی
زمان ارسال
1398/08/20 13:53:34
خداقوت جانانه به آقای صداقت عزیز بابت سالها زحمت و تبریک به آقای حمله داری بابت این جایگاه
 • همسفر از شعبه پرستار
زمان ارسال
1398/08/20 13:22:40
باسلام وخیته نباشید خدمت عزیزان خدمتگزار وتشکر فراوان از آقای صداقت به خاطر زحماتی که در شعبه پرستار کشیدند امیدوارم همیشه پایدار و موفق باشن وتبریک ویژه به آقای امین حمله داری عزیز واقعا از صمیم دل بهشون میگم چون واقعا شایسته این جایگاه بودن در ضمن دریافت شال دستیار دیده بان جناب آقای خدامی خدمتشون تبریک میگم امیدوارم جایگاه های بالاتر هم تجربه کنید
 • سعید دوست محمدی
زمان ارسال
1398/08/20 13:14:22
خدا قوت و دست مریزاد به جناب صداقت که در این دوره مدیریت کردن را آموزش دادند. تبریک به آقای امین حمله داری و امیدوارم بتونم گوش بفرمان و لایق خدمت کنار ایشون باشم. قطعا نمایندگی پرستار به سرعت رو به آبادانی میره و حیفه از این قطار عقب بمونیم
 • همسفر نرگس آکادمی
زمان ارسال
1398/08/20 12:36:26
با سپاس از آقای صداقت وتبریک به آقای امین
 • همسفر الیاس
زمان ارسال
1398/08/20 11:13:45
سلام خدا قوت تبریک ویژه میگم به آقای امین حمله داری که الحق لایق این جایگاه هستن و از زحمات و خدمات صادقانه آقای محمد صادق صداقت صمیمانه سپاسگزارم. برای هر دو عزیز موفقیت رو از قدرت مطلق خواستارم.
 • همسفر محمدحسین
زمان ارسال
1398/08/20 11:9:28
سلام و خداقوت و تشکر فراوان از زحمات دیده بان محترم، جناب آقای محمد صادق صداقت و تبریک فراوان به جناب آقای امین حمله داری عزیز، به امید جایگاههای بالاتر
 • مسافر مسعودحاجیعلی
زمان ارسال
1398/08/20 10:46:32
خدا قوت و خسته نباشید خدمت آقای صداقت و عرض تبریک خدمت آقای امین حمله داری عزیز.
 • علی اکبر لژیون ۲۱سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/08/20 10:40:34
سلام وخداقوت به همگی اعضای کنگره ۶۰ .واقعا تبریک میگم بهتون انشاالله خدا نگهدارتان باشه
 • مسافر احمد امینی
زمان ارسال
1398/08/20 10:25:36
خدا قوت به آقای صداقت ایجنت دوره قبل و عرض تبریک به آقا امین عزیز بابت کسب این جایگاه . بی شک این بهترین انتخاب بود و عرض تشکر از جناب آقای مهندس دژاکام و کنگره دیده بانان بابت این انتخاب شایسته . قوه علی خدمتک جوارحی
 • مهدی نمایندگی ستارخان
زمان ارسال
1398/08/20 10:21:0
خدا قوت به جناب آقای صداقت و تبریک به آقا امین که واقعا لیاقت خدمت در این جایگاه را دارند. با اطمینان در این جایگاه هم موفق خواهند بود .
 • مسعود مصطفی
زمان ارسال
1398/08/20 10:7:22
خدا قوت به جناب صداقت و آرزوی موفقیت برای آقای حمله داری . مبارک باشه
 • همسفر مرضیه شعبه شادآباد
زمان ارسال
1398/08/20 9:53:40
خدا قوت به جناب آقای صداقت جناب آقای حمله داری در مسیر جدید خدمت موفق باشید
 • محمد جواد زارع
زمان ارسال
1398/08/20 9:33:22
خدا قوت به آقای صداقت و اقا امین مبارک باشه
 • سیروس حسین زاده
زمان ارسال
1398/08/20 9:28:43
خدا قوت به آقای صداقت و تبریک به آقای امین.
 • محمدبهرامی،دانیال اهواز
زمان ارسال
1398/08/20 9:22:24
سلام، خداقوت به دیده بان محترم آقای صداقت. آقا امین عزیز به شما هم تبریک صمیمانه میگم و براتون آرزوی موفقیت روافزون دارم.
 • محرم مسافر
زمان ارسال
1398/08/20 9:21:34
با سلام، خداقوت خدمت آقای محمد صداقت و تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای حمله داری.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب