تاریخ
دوشنبه 22 مهر 1398

حال خوش و کارکرد مناسب سیستم ایکس

موضوع : مقالات
سیستم ایکس از دو طریق تحت تأثیر قرار می‌گیرد؛ یکی بی‌سیم دیگری باسیم. بی‌سیم که همان افکار و اندیشه‌های ما هستند که اگر ما مثبت فکر کنیم و امید داشته باشیم به سیستم ایکس خود کمک می‌کنیم که بهتر کار کند و تعادل داشته باشیم؛ اما بالعکس اگر ما ناامید باشیم و فکرهای منفی داشته باشیم و در حال غیبت و قضاوت باشیم؛ سیستم ایکسم خود را تخریب می‌کنیم و آسیب‌های جدی به سیستم ایکسمان وارد می‌کنیم.
حال خوش و کارکرد مناسب سیستم ایکس

سیستم ایکس از دو طریق تحت تأثیر قرار می‌گیرد؛ یکی بی‌سیم دیگری باسیمبی‌سیم که همان افکار و اندیشه‌های ما هستند که اگر ما مثبت فکر کنیم و امید داشته باشیم به سیستم ایکس خود کمک می‌کنیم که بهتر کار کند و تعادل داشته باشیم؛ اما بالعکس اگر ما ناامید باشیم و فکرهای منفی داشته باشیم و در حال غیبت و قضاوت باشیم؛ سیستم ایکسم خود را تخریب می‌کنیم و آسیب‌های جدی به سیستم ایکسمان وارد می‌کنیم.

 
 

دستور جلسهسیستم ایکس

سلام دوستان پروانه هستم هم‌سفر

 

آسیب‌شناسی اعتیاد می‌گوید؛ براثر استفاده از مواد مخدر، میزان تولید شبه افیونی یا ناقل‌های عصبی یا هورمون‌ها و غدد درون‌ریز دچار اشکال شده‌اند.

بدن انسان مانند کارخانه بسیار عظیمی است؛ که ورودی مواد اولیه و تجهیزات و کارکنان خاص خود را دارد. این کارخانه فعالیت می‌کند تا محصول باکیفیت خوب تولید کند و این کیفیت به عوامل متعددی نیاز دارد.

ورودی اصلی بدن انسان غذا، آب و اکسیژن هست طی این فرآیند با مواد دیگری ترکیب می‌شود و ترکیبات موردنیاز بدن  انسان را تولید می‌کند.

سیستم ایکس از دو طریق تحت تأثیر قرار می‌گیرد؛ یکی بی‌سیم دیگری باسیمبی‌سیم که همان افکار و اندیشه‌های ما هستند که اگر ما مثبت فکر کنیم و امید داشته باشیم به سیستم ایکس خود کمک می‌کنیم که بهتر کار کند و تعادل داشته باشیم؛ اما بالعکس اگر ما ناامید باشیم و فکرهای منفی داشته باشیم و در حال غیبت و قضاوت باشیم؛ سیستم ایکسم خود را تخریب می‌کنیم و آسیب‌های جدی به سیستم ایکسمان وارد می‌کنیم.

 باسیم یعنی؛ به‌صورت مستقیم با بدن و سیستم ایکس در ارتباط است، مثل مواد مخدر و الکل و… روی سیستم ایکس تأثیر منفی می‌گذارد و آن را تخریب می‌کند و بالعکس اگر این کارها را کنار بگذاریم این سیستم متعادل می‌شود. مسافران به روش DST و یادگیری جهان‌بینی، سیستم ایکس خودشان را بازسازی می‌کنند و با افکار مثبت و جهان‌بینی خوب و امیدواری این سیستم را از نو می‌سازند.

من هم‌سفر آموزش می‌بینم که از کارهای ضد ارزشی دوری‌کنم و به سمت موارد ارزشی یا صراط مستقیم قدم بردارم و این اعمال بر کارکرد سیستم ایکس من تأثیر می‌گذارد و آن را فعال می‌کند. این مورد را تجربه کرده‌ام زمانی که کار خوبی انجام می‌دهم حال خوش را تجربه می‌کنم که این همان فعالیت سیستم ایکس است که کنگره آموزش داده است

اگر بخواهیم حال خوبی داشته باشیم باید جسم، روان و جهان‌بینی خود را متناسب باهم پرورش دهیم. وقتی نگاه من به مسائل روزمره زندگی که با آن درگیر هستم، تغییر کند از درگیری‌های ذهنی دور خواهم ماند و از طرفی درگیری و عصبانیت ایجاد کنم که این عمل دوطرفه به سیستم ایکس متصل است و سیستم ایکس من دچار اختلال می‌شود، من دچار حال خرابی می‌شوم و افکار منفی سراغ من می‌آید و من را دچار مشکل خواهد کرد

یکی از شاهکارهای کنگره 60 به نظر من سی‌دی‌های آموزشی آن‌ است که به‌روز است و من هم‌سفر با گوش دادن به سی‌دی‌ها اطلاعاتم زیاد می‌شود و با نوشتن آن از درگیری‌های ذهنی و افکار منفی دور می‌شوم که باعث می‌شود سیستم ایکس من فعال و سالم شود، چون خوراک مفید همراه با آرامش و اطلاعات خوب به آن می‌دهم، تشکر می‌کنم از جناب آقای مهندس و جناب آقای امین که با سی‌دی‌های عالی‌شان خیلی به ما کمک می‌کنند و باعث می‌شوند ما همانند رود جاری باشیم و با آموزش‌های آن‌ها خودمان را زلال کنیم و مثل مرداب راکد نمانیم.

درمانی که در کنگره اتفاق می‌افتد یک نمونه از آن در دنیا نیست و افرادی که درمان می‌شوند، پتانسیل‌های دیگری در کار وزندگی‌شان را از خود نشان می‌دهند که همه را متعجب کرده است.

خدا را شکر می‌کنم که من را در مسیر کنگره قرارداد تا بتوانم کمی خود را بشناسم، چون قبل از ورود به کنگره من هیچ اطلاعاتی در مورد جسم و سیستم کارکرد بدن خود نداشتم؛ اما آشنایی با کنگره و استفاده از آموزش‌های ناب آن، توانستم درباره خودم آشنایی پیدا کنم و خدا را بازهم شکر که در مسیر آموزش هستم و از جناب مهندس دژاکام صمیمانه تشکر می‌کنم که این بستر را آماده کردند تا ما بهتر زندگی کردن را فرابگیریم.

 

نویسنده: پروانه هم‌سفر حسین (لژیون چهارم)

تایپ: مریم هم‌سفر حمید (لژیون ششم)

رر

 

تعداد بازدید از این مطلب : 752
ادامه مطالب در آرشیو مقالات
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
15 نظر  
 • همسفر سمیرا نمایندگی حر
زمان ارسال
1398/07/24 8:12:54
با سلام و خدا قوت به خانم پروانه عزیز و خسته نباشید به عزیزان زحمتکش در وبلاگ نمایندگی حر و کنگره۶۰🌹🌹
 • همسفر فرزانه صادقی کمک راهنمای لژیون ششم حر
زمان ارسال
1398/07/24 7:12:9
سلام و خدا قوت به همسفر پروانه عالی بود و خدا قوت به مریم عزیزم بابت تایپ و لیلای عزیزم مدیر وبلاگ که زحمات زیادی برای وبلاگ همسفران حر می کشد. همینحا از همسفران لژیون ششم که در وبلاگ همیشه فعال و خدمتگزار هستند بسیار سپاسگزارم
 • محمد مسافر لژیون 4شعبه ابنسینا
زمان ارسال
1398/07/24 1:55:20
سلام خداقوت به شما و درود به مهندس و تمام زحمت کشان خمتگذاران کنگره 60بسیار جامع وزیبا توضیح دادید ممنون سپاس👏👏👏🌹🌹
 • مسافر حسین از حر
زمان ارسال
1398/07/23 21:27:58
سلام. خدا قوت. بسیار عالی بود.
 • مسعودعموشاهی ل1سلمان فارسی اصفهان
زمان ارسال
1398/07/23 14:51:42
سلام خدا قوت خدمت همسفر زیبا و خوب توضیح دادند. خداراشکر 🌹🌹🌹
 • سهیل کلاته
زمان ارسال
1398/07/22 23:17:42
سلام... خداقوت🌹
 • مسافر عباس نمایندگی حر
زمان ارسال
1398/07/22 22:1:29
سلام آموزنده پرُمحتوا عالی خدا قوت هنسفر
 • هم سفر فرحناز از اصفهان
زمان ارسال
1398/07/22 20:32:17
بسیار عالی . تشکر از خانم پروانه عزیز . تشکر از خانم مریم عزیز . وسپاس فراوان خدمت جناب مهندس بزرگوار .
 • فریدون،،ستارخان،،
زمان ارسال
1398/07/22 14:30:4
بسیار اموزنده بود،، خداقوت
 • مسافر وحید/نمایندگی حر
زمان ارسال
1398/07/22 14:26:57
سلام . خیلی خوب بود. خداقوت
 • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1398/07/22 13:35:58
همسفرمحترم وگرامی خانم پروانه بسیارزیبابود
 • همسفر مهرانگیز
زمان ارسال
1398/07/22 12:54:27
سلام وخدا قوت خدمت پروانه عزیز بسیار عالی بود از خانم مریم ولیلا ی عزیز هم برای خدمت سایت تشکر می کنم
 • همسفرالهه لژیون شیروان
زمان ارسال
1398/07/22 12:15:7
سلام.ازمتنتون لذت بردم عالی نوشته بودید.امیدوارم همیشه موفق باشید.
 • هاشم از حر
زمان ارسال
1398/07/22 10:49:3
سلام. عالی بود. خداقوت
 • لیلا همسفر رضا نمایندگی حر
زمان ارسال
1398/07/22 10:41:3
با سلام و خداقوت خدمت خانم پروانه عزیز، بسیار عالی بود ان‌شاالله همیشه سلامت و شاد باشی و همین طور پرتلاش ادامه دهی برایت بهترین‌ها را آرزومندم و موفق باشید
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب