تاریخ
دوشنبه 4 شهريور 1398

گزارش تصویری الکبال

موضوع : اخبار داخلی
گزارش تصویری الکبال بین تیمهای اردوبانان و بلد داران و کمک اردوبانان
گزارش تصویری الکبال
 
مسابقه الکبال نمادین بین تیمهای اردوبانان - بلد داران و تیم کمک اردوبانان با رقابتی نزدیک به سود تیم اردوبانان - بلد داران پایان پذیرفت
 مسابقات الکبال یکی از رقابتهای جذاب اردوی بلده است که در روند تکاملی اردو با اقتباس از بازی الک دولک، برای جلوگیری از خطر آسیب دیدگی، به جای چوب از توپ کوچک تنیس برای پرتاب استفاده می شود.
در رقابتهای الکبال هر منطقه از چادر ها که یک بلد نامیده می شود با تیمی به نام همان بلد و به سرپرستی بلد دار آن در مسابقات شرکت دارد. 
هرساله دو تیم از اردبانان و کمک اردوبانان نیز در رقابتهای الکبال شرکت داشتند که قرار شد امسال اردوبانان و کمک اردوبانان نیز در تیم بلدهای خود به بازی بپردازند. اما از آنجا که رقابت تیمهای اردوبانان و کمک اردوبانان هرساله یکی از جذابیتهای پرطرفدار در اردوی بلده بود، یک بازی نمادین بین دوتیم بلد داران- اردوبانان یک طرف و تیم کمک اردوبانان در طرف دیگر انجام شد. 
در این بازی پرنشاط و پرهیجان که با گزارش زنده رادیو بلد نیما و تماشای بازی توسط اعضای اردو همراه بود، تیم بلدداران - اردوبانان با نتیجه ۱۱۴ بر ۱۰۶ در مقابل تیم کمک اردوبانان به پیروزی رسید. 
گفتنی است استاد امین و دیدبان مسافر احمد حکیمی در تیم بلدداران - اردوبانان و دیدبان مسافر کامران شریفیان در تیم کمک اردوبانان بازی می گردند. در پایان این بازی دوستانه و شادی آفرین دو تیم در کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند. شما را به دیدن گزارش تصویری این دیدار دعوت می نماییم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید از این مطلب : 745
ادامه مطالب در آرشیو اخبار داخلی
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
2 نظر  
  • شهناز -لژیون 5 -شعبه ستارخان
زمان ارسال
1398/06/04 17:10:12
این یکی از ورزشهایی هست که من را به دوران کودکی وسیزده بدر میبرد که آقایان همیشه بعد الظهر سیزده بدر بازی میکردند . خیلی هیجان انگیزاست حتی برای تماشاگران حاضر در محیط برگزاری این بازی خدایاشکرت بابت این خبرها و عکسهای عالی
  • مهدی جوان
زمان ارسال
1398/06/04 14:7:39
سلام خوشحالم که خوش میگذره به دوستان و برادران کنگره ای ، ان شاءالله که به سلامتی و شادی باشه و به سلامتی برگردید . شاد و پیروز باشید
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب