تاریخ
سه شنبه 16 بهمن 1397

مکاتبات حسین و بیل، پاسخ مهندس به بیل 97/11/01

موضوع : نامه های حسین و بیل
در مورد اور دوز در اثر استفاده از OT باید بگویم طبق گفته مسئولین پزشک قانونی کشور، در 20 سال گذشته حتی یک مورد اور دوز در اثر استفاده از Opium یا Ot در بین افراد کنگره درج نشده است و همین طور بعلت اینکه شربت Ot تلخ است، بنابراین افراد خردسال و یا کودکان، نوجوانان و یا جوانان و یا کهن سالان اگر به اشتباه OT را بخورند بلافاصله آن را به بیرون تف می کنند.
مکاتبات حسین و بیل، پاسخ مهندس به بیل 97/11/01

1397/11/01

بیل عزیز؛

امیدوارم خوب باشید. من هم خوب هستم

خیلی متشکرم از آماری که مربوط به ماندگاری در درمان اعتیاد، مربوط به سال های 2002، 2004 و 2001 در ایالات متحده آریکا برایم ارسال کردید.

بایستی به اطلاع برسانم که آمار و ارقام کنگره هم برای افرادیکه وارد برنامه DST و ریکاوری و یا بقول ما سفر اول می شوند و از OT استفاده می کنند تقریبا مشابه آمار شماست (البته با توجه به اینکه طول درمان در کنگره 60 حدود یکسال است و بخواهیم آنرا با طول درمان 30 الی 60 روزه مقایسه کنیم قطعا ما در کنگره به ماندگاری در درمان خیلی بالاتری خواهیم رسید)

موضوعی که بسیار حائز اهمیت است و مورد تحقیق ما واقع گردیده است و آن را به انجام رسانیده ایم، مربوط به افرادی بوده است که دوره درمانی خودشان را یا سفر اول را با موفقیت به پایان رسانیده اند که نیک می دانید سفر اول حدود یک سال زمان می برد و پس از آن وارد سفر دوم می شوند و در سفر دوم مصرف مواد آن ها کاملا قطع شده است و استفاده از هر گونه داروی روان گردان و یا الکل، متادون، حشیش، گراس و یا هر نوع مواد مخدری ممنوع می‌باشد و برای انجام این موضوع کلیه افرادی که وارد سفر دوم می شوند بایستی در فاصله زمانی 14 روزه، 6 ماه و یک سال آزمایش ادرار برای عدم اعتیاد خود بدهند.

و ما در تحقیق 500 نفر از افرادی را که مربوط به سال 2015 که به درمان قطعی رسیده بودند را مورد ارزیابی قرار دادیم.

بنابراین در یادداشت های قبلی من گفته بودم ماندگاری در درمان، در صورتیکه منظور من ماندگاری پس از یک درمان موفق بوده است یعنی افرادیکه وارد سفر دوم شده بودند و حداقل یک سال از زمان قطع کامل مواد یا هر نوع داروئی گذشته باشند و به قول مشهور پاک پاک باشند دقیقا مثل پاکی در NA

امیدوارم به زودی نتایج آن را  برایتان ارسال کنم.

در مورد اور دوز در اثر استفاده از OT باید بگویم طبق گفته مسئولین پزشک قانونی کشور، در 20 سال گذشته حتی یک مورد اور دوز در اثر استفاده از Opium یا Ot در بین افراد کنگره  درج نشده است و همین طور بعلت اینکه شربت Ot تلخ است، بنابراین افراد خردسال و یا کودکان، نوجوانان و یا جوانان و یا کهن سالان اگر به اشتباه OT را بخورند بلافاصله آن را به بیرون تف می کنند.

اگر بخواهم مزه OT را بیان کنم، بایستی ودکای روسی را در نظر بگیرید که مزه آنرا هم تلخ کرده باشند، بنابراین هیچ کودکی پیدا نمی شود که آن را بخورد، حتی اگر برای خوردن آن جایزه در نظر بگیریم.

ولی متاسفانه بایستی بگویم، احمق هایی که نمی توانم درجه حماقت آن ها را بیان کنم شربت متادون را شیرین کرده اند و با این کار همه روزه افراد بی شماری در اثر استفاده اشتباهی از شربت متادون، آن را مانند یک سم خوشمزه می خورند و جان به جان آفرین تسلیم می کنند.

من نمیدانم  آیا شربت متادون در آمریکا هم شیرین است؛ اگر چنین است شما براحتی می توانید، این موضوع را از طریق کنفرانس ها، روزنامه نگارانی که میشناسید و یا در گفتگو با سایر دانشمندان این موضوع را به چالش بکشید و از مرگ هزاران نفر که در سطح کره زمین در اثر استفاده از متادون شیرین محکوم به مرگ می شوند جلوگیری نمایند.

بعضی از ساده لوحان می گویند، اگر متادون تلخ باشد معتادان نمی خورند، کسی نیست از این دانشمندان فضائی سوال کن، مگر مشروبات الکلی را برای خوشمزگی می خورند و یا مواد مخدر را برای طعم جذاب آن ها  مصرف می کنند و یا برای اثرات آن ها؟

 در حالیکه ما امروزه مشاهده می کنیم شربت Ot با وجود مزه و طعم خیلی بد آن، مصرف کنندگان مواد آنرا مثل شربت بهشتی می خورند.

فقط کم مانده که برای آن، شفا بخشی و حیات بخشی آن و همین طور توصیف آن کلی شعر بگویند که البته خیلی از اعضای کنگره در ستودن شربت OT اشعاری را ساخته اند و از آن به عنوان بهترین معجون دنیا سخن می گویند؛ در صورتی که بد مزه ترین چیز دنیاست.

بنابراین یکی از علت مرگ های تصادفی کودکان شیرین بودن شربت متادون می‌باشد.

خدمات پیشگیری برای کودکان در کنگره به صورت اتوماتیک انجام می پذیرد زیرا کنگره محلی است که کل اعضای خانواده، آموزش می بینند.

و کودکان در فضای کنگره همیشه در حال بازی کردن هستند. در حقیقت پدر، مادر، فرزندان و حتی بستگان آن ها هم آموزش می گیرند. مخصوصا با استفاده از سی دی های آموزشی.

خوشبختانه ما هم بارندگی و بارش برف را در شهرهای اطراف تهران و کوه‌های تهران شاهد بودیم. در کوه‌های تهران آن‌قدر برف بارید که زمین‌های اسکی را تعطیل کردند؛ البته جایی که مزرعه من می‌باشد، حدود نزدیک به نیم متر برف باریده است و امیدوارم شما و خانم ریتا از بودن در کنار هم شادباشید و از تئاترهای گوناگون لذت ببرید. من هر وقت در اتاق کارم در منزل و یا محل کار قرار می‌گیریم، عکس شما و خانم ریتا را در کنار خودم دارم و هرروز با شما هستم.

دوست و برادر همیشگی شما در زمین و آسمان

حسین

 

Jan 21,2019

Dear Bill,

 

 I hope you are fine, I am well.

Thank you for the statistics on the retention rate of 2002, 2004 and, 2011.

I must say that the statistics of Congress 60 for those who enter the treatment program or as we say the first travel resembles closely to the U.S. stats. Although if we consider the treatment length within Congress 60 which is about a year and compare it to the U.S. treatment length which is as you mentioned 30 to 60 days; then I believe the retention rate of Congress 60 is more.

What is more important than above mentioned and we at Congress 60 researched about it is to realize the rate of those who fulfill the treatment period and enter recovery (or as we say the second travel) and stay clean or sober.

In other words, the relapse rate after one year treatment is what we are concerned with.

Therefore, those who accomplish treatment period at Congress 60 must take part in addiction urine test in 14 days after treatment, 6 months after treatment and, one year after treatment milestones.

In our recent research we accidentally picked 500 individuals of those who finished their one year treatment period (first travel) and stayed within Congress 60 a year after that at 2015.

In my previous communication I said retention rate of treatment (my bad) but actually what I meant was retention rate one year after treatment completion. It means those who are one year after first travel and they are being one year clean or sober. (Just like sobriety in NA)

Hopefully I will share the results of this research with you soon enough.   

About the overdose due to OT I must say according to the authorities during last 20 years not even one overdose has been reported among Congress 60 members.

OT solution is very bitter and, if a child tastes it he or she will spit it out immediately. No one would swallow OT wrongly.

To clear the bitter taste of OT consider Russian Vodka and even worse. So no child would swallow it even we encourage them to do that!

Unfortunately those imbeciles who decided to make Methadone sweet caused many overdoses due to wrong usage and, many overdoses will yet to come.

I am not sure if Methadone is sweet in the U.S. if so you can start correcting this mistake by speaking via conferences and journalists and by doing that you will prevent thousands of accidental overdoses caused by Methadone.

Some naive people would claim if we make Methadone bitter then drug abusers will not take it. Let ask these alien scientists are you living on planet earth? Do you see that alcoholic drinks are totally bitter and yet people use them? Do you think people take Methadone for it taste or its effects?

OT solution is bitter and yet our travelers swallow it like a divine solution. They even wrote poems about OT and its healing effects yet still OT remains very bitter and it tastes awful.

The prevention services for children are being carried out automatically within Congress 60.

Since the whole family attends our sessions and kids are always playing with each other at Congress 60’s yard. We should not neglect the amazing effect of educational CDs which are being used by families.

Fortunately, we had snowing and raining around Tehran. The snowing was so severe that snow skiing piste was shut down.

I hope you and Mrs. Rita are fine and enjoy theaters with each other.

I have a picture of you by my desk and you are always with me.

 

Friends and brothers on heaven and earth forever

Hossein

مترجم: احسان رنجبر

Share
تعداد بازدید از این مطلب : 3292
ادامه مطالب در آرشیو نامه های حسین و بیل
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
9 نظر  
  • ستار
زمان ارسال
1397/11/19 23:16:3
با عرض سلام و خدا قوت خدمت جناب آقای مهندس حسین دژاکام خانواده محترم ایشان و تمامی کسانی که در امر پیشگیری و درمان اعتیاد در ایران وتمام دنیا خدمت مزحمت میکشند ،یی سلام گرم هم به آقای بیل وخانواده محترم ایشان هم عرض میکنم واز خدا وند پیروزی وسربلندی ایشان و شما وتمامی خدمتگزاران در این راه مقدس را خواستام.خیلی عالی بود مکاتبات جنابعالی من التوفیق ستار از شعبه کرج
  • همسفر صدیقه شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1397/11/19 6:44:52
سلام و خداقوت و سپاس فراوان ازجناب آقای مهندس بزرگوار وهمچنین ازهمه ی خدمتگزاران سایت
  • Traveler Amir/Shams C60/Legion MR Sirous/N12
زمان ارسال
1397/11/18 21:56:57
درود و خداقوت.بسیار عالی و پرانرژی بود.خداوند آقای مهندس و آقای بیل و خانواده گرامیشان و خانواده کنگره بزرگ 60 و همچنین تمام دانشمندان و متخصصینی را که به گوشه ای از عظمت کنگره پی برده اند و تمام کسانی که به انسان و هستی ودر واقع به خود خدمت می کنند را زیر چتر رحمت بی منتهایش از هر شر مصون بدارد و پایدار و سربلند.
  • مجتبی رضایی
زمان ارسال
1397/11/16 10:11:33
عرض سلام و خدا قوت خدمت جناب آقای مهندس بزرگوار و تشکر از زحمات آقا احسان عزیز.
  • مسافر آرش از نمایندگی ارتش
زمان ارسال
1397/11/16 9:2:31
سلام بر شما خداوند به همه ی عزیزانی مثل شما، که چشم و چراغ بشریت هستید، سربلندی بیشتر و موفقیت های ارزشمندتر عنایت فرماید. خدا قوت
  • مسافر باقر لژیون 3 میرداماد اصفهان
زمان ارسال
1397/11/16 6:4:51
سلام عاشق را حساب با عشق است با معشوق چه کار ممنون ار خدمت گزاران سایت خداقوت
  • شارود از اهواز
زمان ارسال
1397/11/16 1:9:11
سلام و خدا قوت به مهندس و دوست عزیزمان آقای ویلیام وایت.چه حس خوبی داره خواندن این مکاتبات.خداقوت.
  • همسفر
زمان ارسال
1397/11/16 0:35:58
درود و سپاس جناب مهندس عزیز شما بهترین هدیه خداوند بودید برای انسانهای دردمند.خداحفظتون کنه انشاالله.
  • همسفرسلمان اصفهان
زمان ارسال
1397/11/15 23:42:44
خداقوت به آقای مندس موفق باشید
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب