تاریخ
دوشنبه 16 مهر 1397

مکاتبات حسین و بیل، پاسخ مهندس به بیل 97/7/11

موضوع : نامه های حسین و بیل
از این که می‌توانم برای ترجمه کتاب طلوع ریکاوری اقدام کنم بی‌نهایت سپاس‌گزار هستم و از اینکه این اجازه را دادید بسیار خوشحال شدم و همین‌طور اعضای کنگره 60 هم خیلی خوشحال خواهند شد که می‌تواند یک کتاب از شما به زبان فارسی داشته باشند.
مکاتبات حسین و بیل، پاسخ مهندس به بیل 97/7/11

97/7/11

بیل عزیز

امیدوارم خوب باشید، من هم خوب هستم. از این که می‌توانم برای ترجمه کتاب طلوع ریکاوری اقدام کنم بی‌نهایت سپاس‌گزار هستم و از اینکه این اجازه را دادید بسیار خوشحال شدم و همین‌طور اعضای کنگره 60 هم خیلی خوشحال خواهند شد که می‌تواند یک کتاب از شما به زبان فارسی داشته باشند.

و اما در مورد کارهای کشاورزی که خرید 30 تن سیب شما را به تعجب وا‌داشت و البته چند روز قبل هم 20 تن دیگر هم به‌قرار داد منعقد کنم، بایستی بگویم من قصد انجام چنین کارهایی را از قبل نداشتم، ولی گویی کسی مرا به این مسیرها رهنمون می‌کند، درست مثل قضیه اعتیاد و فکر می‌کنم در مسئله سیب‌ها هرسال بایستی چند تن به تهیه سیب اضافه کنم، زیرا آن‌قدر درخواست برای تولید زیاد شده که باورکردنی نیست و از آنجایی که برای اولین بار فرزند ارشدم امین با سیب‌های زیر درخت اقدام به درست کردن سرکه کرد و چون محصول سیب‌های مرا خوب نمی‌خریدند و ازآنجایی‌که درست کردن شراب برای ما ممنوع می‌باشد، من اقدام به تولید سرکه کردم و بازهم چون تولید سرکه را بلد نبودم با یک روش ابداعی از خودم اقدام به تولید سرکه سیب نمودم و پس از گذشت مدت حدوداً یک سال چیزی که به دست آمد شبیه سرکه بود، ولی مثل سرکه‌های معمولی نبود، در حقیقت می‌توان گفت یک داروی بسیار مفید و جدید بود و توانست بزرگ‌ترین مشکل یبوست که مربوط به مصرف‌کنندگان متادون و OT می‌باشد را به سهولت حل کند و همین ده‌ها بیماری دیگر مثل کبد چرب، واریس، حلال رسوبات درون رگ‌ها، برطرف‌کننده انواع عفونت‌ها و ... که من ناگزیر شدم نام جدیدی را برای آن انتخاب کنم که من نام این محصول را D.SAP گذاشتم که D مربوط به اول نام دژاکام می‌باشد.

اما در مورد عکس‌های اردو، شما اختیار کامل دارید هر گونه که صلاح میدانید از آن‌ها استفاده کنید و به هرکسی می‌خواهید بدهید. البته نه‌تنها عکس‌های اردو، بلکه کلیه عکس‌هایی که تاکنون برایتان ارسال کرده‌ام و همین‌طور کلیه مطالب.

در خاتمه امیدوارم شما و خانم ریتا از تئاترهای مختلف لذت ببرید و همین‌طور از قدم زدن در ساحل اقیانوس.

دوست و برادر همیشگی در زمین و آسمان

حسین

oct 3,2018

Dear Bill,

 I hope you are fine, I am well. Thank you for the permission to translate the recovery rising. Congress60’s members will be delighted to read your book in Farsi.

Let me tell you about my agricultural activities that surprised you. A few days ago I was forced to buy another 20 tons of apple. I had no intentions of doing such things, it is like I have been getting steered toward it.

Just like the addiction treatment road that I was guided to it. I think I have to add few tons of apple each year since, the D. sap market is growing.

You know, they wouldn’t buy my apples, and producing wine is forbidden. That is why I started producing vinegar (D. sap). And I didn’t know how to produce vinegar! Thus, I made up a method and it took 1 year to produce something which was like vinegar but it was nothing like ordinary vinegars.

It was a novel and effective medicine! And it solved the biggest problem of methadone and OT users which was constipation. Later this medicine showed potential in resolving other issues like fat liver, varicose, variety of infections, deposits in blood vessels and etc.

So I had no choice but to pick a new name for it. I am calling it D. sap and D stands for Dezhakam.

About the camping photos I must say that you have full permission to do whatever you need to do with them.

You can share not only these photos but all the photos that I have sent during past years.

I hope Mrs. Rita and you enjoy theaters, and walking beside marina.
 

Friends and brothers on heaven and earth forever
Hossein

مترجم احسان رنجبر

تعداد بازدید از این مطلب : 6554
ادامه مطالب در آرشیو نامه های حسین و بیل
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
10 نظر  
  • همسفر صدیقه ابن سینا
زمان ارسال
1397/07/21 13:10:54
جناب مهندس وپدر عزیزم من چقدر خوش بختم که شما وکنگره را دارم شما فرشته ای هستید روی زمین که انسانها درست زندگی کنند و استادی . پدری چون شما را داشته باشند پدر مهربانم دوستت دارم آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما وخانواده محترمتان دارم بابت همه چیزها یی که ازشما آموخته ام تشکر......... و شکر ............
  • مسافر فرهاد فیروزی
زمان ارسال
1397/07/20 18:18:13
خداقوت به احسان رنجبر/ درود به بزرگان
  • همسفرزهره لژیون ۶سلمان اصفهان
زمان ارسال
1397/07/19 23:42:14
سلام وخداقوت خدمت آقای مهندس وسلام خدمتآقای بیل
  • روزبه(ارتش)
زمان ارسال
1397/07/19 11:33:57
سلام از جناب مهندس تشکر می کنم که چنین محصول و دارویی را به دنیا معرفی کردند . تقاضای زیاد این محصول به این دلیل است که نه تنها مسافران و همسفران کنگره60 از آن استفاده می کنند بلکه به خانواده های دور و نزدیک و دوستان خود نیز پیشنهاد می دهند و این به دلیل موثر بودن این دارو در رفع مواردی است که جناب مهندس به آنها اشاره کردند.
  • علی مسافر چالوس
زمان ارسال
1397/07/19 7:36:58
سلام ممنون ازشما جناب مهندس در هر وقت ورمان بفکر درمان انسانهاهستید
  • مسافر الیاس
زمان ارسال
1397/07/18 21:38:6
خداقوت و دست مریزاد خدمت جناب مهندس .پایدار باشید .انشاله هرروز به شعاع این بار خوب یعنی آموزش های کنگره اضافه شود و ماهم در رکاب شما ...
  • محمد حیدری شادآباد
زمان ارسال
1397/07/17 9:31:48
خداقوت آقای مهندس دژاکام و پروفسور ویلیام وایت امیدوارم همیشه در راستای درمان امراض انسانها موفق و پیروز سلامت باشید متشکرم از این همه تلاش جهت درمان انسانها و راهکارهای آن متشکرم متشکرم.
  • علیرضااز وحید
زمان ارسال
1397/07/16 12:53:28
با عرض سلام و ارادت خدمت اقای مهندس واقای بیل واحسان عزیز که زحمت ترجمه مطالب را میکشند به امید روزی که کنگره در کشور عزیزمان ایران وتمام جهان فراگیر شود
  • مجتبی رضایی
زمان ارسال
1397/07/16 8:14:24
عرض سلام و خدا قوت خدمت جناب آقای مهندس و تبریک و تشکر بابت D.SAP و با آرزوی سلامتی برای ایشان و خانواده بزرگوارشان؛ همچنین خدا قوت خدمت آقا احسان عزیز، ممنون
  • مسافر توحید
زمان ارسال
1397/07/16 8:0:49
خداقوت
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب