English Version
English

عشق به خود داشته باشیم

عشق به خود داشته باشیم

در سرزمین خاطره‌ها آنان که خوب هستند همیشه سبزند و آنان که محبت‌ها و دوستی‌ها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می‌مانند. خلق خاطرات خوب و آرامش امروز ما نشان از وجود رد پای بهترین‌ها بر کویر قلب‌های خشکیده است که با ترنم نور‌ ایمان و هم‌ صدا با نام نامی عشق، قدم بر عرصه جاودانه عشق و محبت نهاده است.
مصاحبه اختصاصی این هفته با اولین راهنمای نیکوتین همسفران، خانم اعظم جلالی بزرگوار هست‌ ایشان دستیار دیده‌بان همسفران هستند و با شال آبی رنگ جایگاه راهنمایی را نیز تجربه کرده‌اند، می‌خواهیم از‌ ایشان بیاموزیم و از مصاحبت با‌ ایشان بهرمند شویم.

لطفاً به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.
سلام دوستان اعظم هستم، مسافر و راهنمای ویلیام وایت گروه خانواده کنگره 60، تخریب ۳۵ سال، آنتی ایکس سیگار، سفرم را با چهار میلی گرم نیکوتین خوراکی شروع کردم به استادی آقای مهندس، ر‌هایی نه سال و دو ماه. سفر مسافرم «پسرم» با مصرف تریاک، حشیش، تزریق هرویین، به راهنمایی استاد‌ امین سفر کردند، ر‌هایی نوزده سال و پنج ماه. در ادامه سفر همسرم با تریاک کشیدنی به راهنمایی آقای حکیمی و راهنمای خودم خانم آنی بزرگ سفر کردیم، ر‌هایی بیست سال و چهار ماه.

تجربه کدام جایگاه برایتان سخت‌تر بود، همسفری که با تخریب خودش و مسافرش مواجه بود یا مسافری که باید از وابستگی به سیگارش می‌گذشت؟
قبل از ورود به کنگره به دفعات برای ترک سیگار اقدام کردم ولی کاملاً ناموفق بودم، حتی یک الی دو سال سیگار استفاده نمی‌کردم ولی همیشه بهانه‌ای برای شروع پیدا می‌کردم تا به اذن خداوند به کنگره آمدم و‌ آموزش‌های استادان بر جانم نشست. می‌توانم بگویم متوجه خودم هم شدم چون تا به حال هرچه بود، زندگی با همسری مصرف‌کننده و سختی آن و بعد هم اعتیاد پسرم؛ جایی و فضایی و زمانی برای خودم نداشتم و مصرف سیگار هم  بیشتر می‌شد.

ولی در طی زمان و حضور مداوم در کنگره و با شنیدن این سخن استاد دژاکام خطاب به همسفران (شما هم حق زندگی دارید) به خودم آمدم  و فهمیدم من (همسفر) هم باید در کنگره درمان بشوم. در واقع اسمش این بود که برای درمان دو مسافرم به کنگره آمدم، اما سهم من چه بود؟ همسفری که همچنان نگران آیا‌ها و چرا‌های خودش باشد؟ دیدم اینطور نمی‌شود، من هم باید درمان شوم، دقیقاً مثل مسافر‌هایم، جسم، روان و جهانبینی من همسفر باید به درمان و تعادل برسد.

گوش جان سپردم به سخنان استادانمان و سعی کردم برای عملی کردن آن آموزش‌های ناب، تجربه بسیار شیرینی بود و هست. سخت بود و آسان، شنیدن و عمل کردن در طی زمان، زمانی که با آموختن و یاد گرفتن همراه بود، طبق فرمایش استاد دژاکام زمان حکم طلا را دارد. حالا دیگر همسفری بودم که مسیر ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها را می‌شناختم و آگاهانه مسیر درمان نیکوتین را پذیرفته بودم و این مسأله آموزش شناخت و آگاهی، درمان نیکوتین را آسان می‌کند. سختی درمان نیکوتین برای افرادی هست که هنوز بیدار نشدند و یا خودشان را به خواب می‌زنند و قدر و منزلت جا و مکان، دانش و آگاهی که خداوند برایشان مقدر کرده و حضور در کنگره ۶۰ را نمی‌دانند.


شما سال‌ها راهنمای همسفران و همین طور مسافران نیکوتین بودید به نظر شما چه زمانی یک همسفر درمان سیگار را درک می‌کند؟
فکر می‌کنم پاسخ سؤال قبل گویای پاسخ این سؤال هم هست ولی اگر بخواهم بیشتر در موردش صحبت کنم، می‌توانم بگویم همسفر باید خیلی باهوش باشد که بتواند متوجه شود که دیگر وقت آن است که به ضد ارزش‌های خودش هم واقف شود و چشم خود را بر روی ضد ارزش‌هایش نبندد و فقط مسافر خود را زیر ذره بین نبرد که چه می‌شود.

باید فرهنگی که در کنگره جاری است با تمام وجود لمس و حس کند، کنگره مکانی برای درمان تمام افراد خانواده یک مصرف‌کننده است و حال که همسفر در این مکان حضور دارد زمان را از دست ندهد، پس می‌توان گفت بیدار شدن، دیدن، شنیدن و عمل کردن او را به مسیر درمان ضد ارزش‌ها هدایت می‌کند.

در کل به فرمایش استاد دژاکام: تمام ضد ارزش‌ها را با هم باید درمان کنیم، اگر در مسیر دوری از ضد ارزش‌ها در حرکت هستیم، نیکوتین و مصرف آن هم یک ضد ارزش بزرگ است؛ اگر یاد می‌گیریم قضاوت نکنیم، تهمت نزنیم، دروغ نگوییم، آیا می‌توانیم به مصرف نیکوتین خود ادامه دهیم؟! در حالی که می‌دانیم مسافر ما در سفر اول همراه با سفر درمانی خود باید به درمان نیکوتین هم بپردازد، پس حرمت خود، مسافر و خانه را حفظ کنیم و ما هم در این امر مهم (درمان نیکوتین) شرکت کنیم.


چه زمانی می‌توان گفت جهانبینی را یاد گرفتیم و از نظر شما چه ضرورتی دارد که همسفران جهانبینی کار کنند؟
جهانبینی جزء لاینفک ما انسان‌ها است، طبق تعاریف استادانمان از جهانبینی اهمیت و ضرورت آن در مثلث درمان، چه مسافر و چه همسفر همه باید جهانبینی کار کنیم چون تنها راه رسیدن به ارتقا، تغییر و رشد جهانبینی است؛ برای درمان جسم ۱۰ ماه وقت لازم است و جهانبینی را خدا می‌داند. در وادی اول استاد دژاکام فرمودند: ما قبلاً هم تفکر می‌کردیم اما با قرار گرفتن در تاریکی‌ها و مشکلات متوجه می‌شویم درست فکر نکرده‌ایم و با تفکر غلط مسیر را ادامه داده‌ایم و آرامش لازم را در زندگی‌مان نداریم. پس باید تفکر صحیح را بیاموزیم و مسیر درست را پیدا کنیم تا بتوانیم مشکلات و مسائل خود را حل بنماییم.

ضرورت خروج از تاریکی و رسیدن به نور؛ تغییر و تبدیل و ترخیص است که لازمه آن، تغییر و تبدیل و ترخیص در جهانبینی است و ضرورت آن مثل نیاز ما به آب و هوا است. در ارتباط با قسمت اول سؤال می‌توانم اینگونه بگویم با توجه به نشانه‌هایی که برایمان گذاشته شده است؛ این قسمت سؤال من را به یاد این پیام کنگره انداخت: سفری از قهر به مهر، از ترس به شجاعت، از کفر به‌ ایمان از نا‌امیدی به‌ امیدواری؛ رسیدن به این موارد و پا در جاده پر از عشق ارزش‌ها نهادن و در کل احساس نسبی آرامش و حال خوش در زندگی نشانه‌هایی از آموختن و بهره‌مند شدن از تغییر جهانبینی ما است.


من به شخصه از شما در مورد نیرو‌های تخریبی و نیرو‌های بازدارنده و نیرو‌های مکمل بسیار آموزش گرفتم لطفاً در مورد آموزش این مطالب به اختصار توضیح دهید؟
این مبحث یکی از مباحث ناب جهانبینی ۱و ۲ هست که استاد‌ امین با استفاده از تمثیلی به ما آموزش دادند و آن این است که این آموزش و تمثیل برای شناخت نیرو‌های منفی، بازدارنده و نیروی مکمل به کار می‌رود. استاد‌ امین اینطور مبحث را آغاز کردند، در نظر بگیرید یک ماشین در جاده در حال حرکت است که ماشین با سرعت پیش می‌رود ناگهان از رو به رو باد‌های تند و طوفانی شروع می‌شود (نیرو‌های منفی و بازدارنده) اگر راننده به مسیر خود ادامه بدهد و توجه به این حالت نکند به بیرون از جاده پرتاب می‌شود و اتفاق وحشتناکی برای او می‌افتد که در اینجا حالت نقش تخریب‌کننده را دارد ولی اگر در کنار جاده بایستد و تفکر کند و سعی کند وسیله‌ای بسازد که نیروی باد را جذب کند و به نیروی حرکتی تبدیل کند، نقش نیروی مکمل را دارد.

استاد ادامه می‌دهند که این نیرو برای کسانی نیروی مکمل محسوب می‌شود که دانش، آگاهی و دانایی داشته باشند در غیر این صورت نیروی بازدارنده است و همچنین تکامل بدون نیروی منفی و بازدارنده ممکن نیست.

لطفاً در مورد جهان ذهن و مثال‌های بی‌نظیر شما که آموزش می دهید و کمکی که می‌تواند به درمان نیکوتین کند بفرمایید؟
استادان ما آقای مهندس و استاد‌ امین در این خصوص  بسیار صحبت کردند و تمثیل‌های زیادی را برای درک مفاهیم آن برای ما گفته‌اند. بنیان کنگره در وادی پنجم از جهان ذهنی صحبت کرده‌اند که سه برابر جهان مادی وسعت دارد، در وادی اول ذکر کردند که همه چیز اول مثل صفحه سفید نقاشی است که از فکر ما تصاویر ایجاد می‌شود و...

در جای دیگر می‌فرمایند ذهن مثل دالان یک خانه است، فکر در می‌زند اگر اجازه داخل شدن بدهید، وارد حیاط و بعد اتاق‌ها می‌شود و بیرون کردن آن کار سختی است. وقتی رهجو آمادگی داشته باشد که سخن استاد را کاربردی و درونی کند این می‌شود دانش رهجو که استاد با زبان ساده این مطلب را گفته‌اند. در جای دیگر استاد می‌فرمایند اگر مشکلی دارید لازم نیست ۲۴ ساعت به آن فکر کنید، تنها دقایقی را به حل آن فکر کنید.

پس یاد می‌گیریم تفکر کنیم و به هر فکری اجازه ورود ندهیم و همچنین استاد‌امین می‌فرمایند ذهن یک ابزار الهی است که خداوند در اختیار انسان قرار داده است و  بستگی به مسیری دارد که ما انتخاب کرده ایم، ارزش یا ضد ارزش، فسق و فجور یا راه تقوا. ما به این شکل از ذهنمان استفاده می‌کنیم و بسیار در مورد مسیر ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها آموخته ایم و فقط کافی است که آن را در زندگی خود عملی کنیم و به فعل در بیاوریم.

من سال‌ها سیگار را مصرف کردم و هیچ وقت به ضد ارزش بودن آن فکر نکرده بودم ولی در کنگره وقتی با این مفاهیم آشنا شدم خیلی در صدد درمان آن بودم ولی چیزی که در خودم حس می‌کردم این بود که من خیلی سعی می‌کردم فرمانبردار باشم.

استاد دژاکام اعلام کردند کسانی که مصرف نیکوتین دارند، باید به درمان خودشان بپردازند. با تمام وجودم می‌گویم که من این پیام را با گوش جان شنیدم و سعی کردم جایی را که در کنگره اشغال کرده‌ام حداقل برای خودم مفید باشد و جای دیگری را اشغال نکنم که شاید آن صندلی حق کسی دیگر باشد که خیلی بهتر از من بتواند حرکت کند و من سعی کردم در کنگره حرکت کنم تا مدیون هیچ کس نباشم و خیلی خوشحالم که این کار را انجام داده‌ام و به حرف استادم گوش کرده‌ام و سفر کردم.


خانم جلالی عزیز بارزترین، پررنگ‌ترین و تأثیرگذارترین آموزشی که در مدت سفر خود از جناب مهندس دریافت کرده اید چه بوده است؟
پاسخ به این سؤال واقعاً سخت است چون از روزی که وارد کنگره شدم از تک تک موانعی که با آن برخورد کردم آموختم و بدون اینکه متوجه شوم حتی در شرایطی که حال بسیار بدی داشتم و ماه‌ها فقط گریه می‌کردم، متوجه نبودم که آموزش‌ها به جانم می‌نشیند و بعد از چند ماه که حال بهتری را تجربه کردم متوجه این مسأله شدم.

از وادی اول برای ما آموزش است، آموزش‌های ناب و خالصی که استاد در اختیار ما قرار داده‌اند ولی چیزی که خیلی بارز در وجود خودم دیده‌ام این است که در هر مرحله‌ای قرار می‌گیرم اول تفکر و بعد گفتار است و بعد کردار و عمل است، خیلی تلاش کردم که این نکته را در زندگی‌ام پیاده کنم چون انسان هر آسیبی که می‌خورد از بی‌تفکری است.

کلام آخر
خوشبختانه این مصاحبه ما برخورد کرد با هفته سیگار، این هفته بسیار عزیز را به کلیه همسفران و مسافران و خانواده بزرگ کنگره ۶۰ و در رأس آقای مهندس و خانواده محترمشان تبریک عرض می‌کنم و خداوند را شاکرم که این مسیر الهی را بر سر راه ما قرار داد که ما هم در کنار مسافر‌هایمان بتوانیم به درمان ضد ارزشی مثل مصرف نیکوتین برسیم‌.

من از آقای مهندس، سر کار خانم آنی بزرگ و خانم کماندار و از استاد‌ امین و خانم‌ شانی عزیز که در اینستاگرام بسیار زحمت می‌کشند بسیار سپاسگزارم، از طرف گروه خانواده و تمام رهجو‌هایی که در شعب مختلف در حال آموزش گرفتن برای درمان نیکوتین خود هستند از آقای مهندس و خانواده محترمشان سپاسگزاری می‌کنیم و می‌گوییم درود بر شما عزیزان که وقت و انرژی خود را صرف مخلوقین خداوند می‌کنید، خدا حفظتان کند.

اگر بخواهم به اختصار در مورد لژیون ویلیام گروه خانواده صحبت کنم، از سال ۹۱ که من سفرم را به استادی آقای مهندس شروع کردم بعد از سازگاری در ماه چهارم، آقای مهندس ۳۰ نفر را به عنوان دستیار خودشان انتخاب کردند و آن موقع من یک دفتر کوچک داشتم که آقای مهندس در آن دفتر برای من نوشتند و تاریخ زدند که شما به عنوان دستیار من می‌توانید خدمت کنید.

اول لژیون در آکادمی بود و بعد کم کم به پارک طالقانی انتقال پیدا کرد و در پارک برای تمام شعب آزاد بود و از کرج و رباط کریم و راه‌های دور و نزدیک می‌آمدند و آموزش می‌گرفتند. خوشبختانه الان بسیاری از شعب تهران، راهنما و لژیون سیگار دارند و تعداد اندکی هستند که راهنما ندارند که از انگشت‌های دست تجاوز نمی‌کند و شهرستان‌های مشهد، اراک، اصفهان و تبریز مشغول به خدمت هستند و بسیار حال خوشی دارند.


افرادی که به لژیون ویلیام آمدند و درمان شدند طبق گفته خودشان بسیار شوق زندگی پیدا کردند و از حالت نا‌امیدی بیرون آمدند و اکثریتشان شال سبز و یا شال نارنجی دارند و اگر بخواهم به عنوان جمله آخر بگویم، تنها نقطه بسیار مهم بیدار شدن همسفر است که در کنگره اتفاق می‌افتد که خودی هم وجود دارد.

یک همسفر سال‌های سال درگیر مصرف مسافر یا مسافر‌هایش بوده و شاید خیلی کم به خودش فکر کرده ولی در کنگره نقطه تفکر و آگاهی برایش‌ زده می‌شود و درمان می‌شود و زمانی که درمان می‌شود حال بسیار خوشی را تجربه می‌کند. واقعاً دلم می‌خواست این را با کلمات توصیف کنم که بچه‌هایی که از ضد ارزش دوری می‌کنند، حال خوش و صبوری و متانت و نظم و انضباط را و تربیتی که استادان ما از ما می‌خواهند را کسب می‌کنند.

چون نقطه‌ امیدی برایشان ایجاد می‌شود که ما هم می‌توانیم به خود فکر کنیم، برای خود حرکت کنیم، عشق به خود داشته باشیم چون عشق به خود منشأ عشق به دیگران و خانواده است، عشق به همسر و فرزندان است. اگر من بتوانم ضد ارزش‌ها را از خودم دور کنم می‌توانم مادر، همسر و راهنمای خوبی باشم.


از همه عزیزان دعوت می‌کنیم، ما در خدمت شما عزیزان هستیم و از تمام کسانی که در جایگاه‌ها قرار دارند، می‌خواهیم که لطفاً خجالت نکشند به ما پیوندید تا بتوانیم همه با هم در راستای مسیر کنگره حرکت کنیم و این ضد ارزش را به همراه ضد ارزش‌های دیگر به درمان برسانیم.

مصاحبه: مسافر نیکوتین زهره از نمایندگی شهر ری و مسافر نیکوتین مهناز از نمایندگی رباط کریم
ویراستاری و ارسال: مسافر نیکوتین سپیده از نمایندگی شادآباد
لژیون درمان نیکوتین گروه خانواده کنگره ۶۰

ویژه ها

دیدگاه شما

36 دیدگاه

 • مریم مسافر نیکوتین شهدای شهرداری

  خانم جلالی عزیزم بسیار از شما آموختم سپاس از شما و زحماتتون برای لژیون ویلیام همسفران خداقوت خدمتگزاران

 • مسافر سیگارفریبا از شعبه سهروردی اصفهان

  عرض سلام وخدا قوت خدمت خانم جلالی بزرگوار از مصاحبه شما استاد عزیز لذت بردم وآموزش گرفتم آرزوی سلامتی و تندرستی و شادی را برایتان در کنار عزیزتان‌از خداوند خواهانم خدا قوت خدمت خدمتگزاران ویلیام وایت

 • کمک راهنما ویلیام زهرابیژنی

  خداقوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره ۶۰ مثل همیشه از بیانات زیباوتجربیات پراز آموزش خانم جلالی استفاده بردیم ..

 • همسفر شهلا اراک

  بسیار عالی بود خانم جلالی عزیز خیلی استفاده کردم و آموزش گرفتم. این هفته بزرگ را به آقای مهندس و همگی عزیزان تبریک عرض میکنم

 • ارزو همسفر شعبه تخت جمشید شیرازل 4

  سلام خداقوت به خانم جلالی عزیز بیانات شما بسیار عالی بود

 • همسفر فرناز شعبه تخت جمشيد ل٤

  خدا قوت خانم جلالى عزيز بيانات شما بسيار اموزنده بود

 • معصومه کمک راهنما ی حسنانی

  سلام به خانم جلالی به شما تبریک میگم این هفته رو براتون آرزوی سلامتی دارم از این مصاحبه و مطالب عالی و مفیدی که بیان کردید خیلی آموزش گرفتم ❤🌷

 • مسافر یاسر از لژیون ششم شعبه حاج رسولی

  خدا قوت زیبا بود

 • مسافر نیکوتین مهناز شعبه ابن سینا

  عرض سلام خدمت استاد بزرگوارم خانم جلالی عزیز و گرامی،تک تک کلمات شما آموزش است و به جانم می‌نشیند،الهی همیشه سلامت باشید و سایتون بالای سرمون باشه 🌹🌹🌹 سپاس از خانم زهره عزیز بابت مصاحبه ی زیباشون 🌸🌸🌸🌸🌸🌸

 • همسفر بهرخ شعبه تخت جمشید شیراز ل 4

  درود وحدت قوت به شما خانم جلالی بزرگوار ‌عزیز مطالب شما بسیار ارزنده ‌اموزنده بود لذت بردم خدا به شما سلامتی وموفقعیت عنایت فرماید

 • آیدا مسافر نیکوتین چمران کرج

  خدا قوت به خانم جلالی .بسیار لذت بردم از سخنان شما و استفاده‌ کردم از شما متشکرم 🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤

 • فریده همسفر فرهاد ل4شعبه تخت جمشید شیراز

  سلام و خسته نباشید به خانم جلالی بسیار عالی و پر معنا بود استفاده کردیم انشاالله شاهد موفقیت‌های بعدی شما باشیم انشاالله

 • همسفر مژگان شعبه تخت جمشید ل ۴

  درود و خداقوت خانم جلالی بزرگ وار یکی از بهترین مصاحبه هایی بود که خواندم بسیار اموزنده و دلنشین بود تشکر میکنم از شما و از تمام عزیزانی که مصاحبه را انجام دادند

 • فریده همسفر فرهاد ل4شعبه تخت جمشید شیراز

  بسیار عالی و امید وار کننده بود خانم جلالی عزیز بسیار آموختیم از بیانات قشنگتون انشاالله شاهد موفقیت‌های بیشتر و ناب شما باشیم

 • زهرا همسفر ومسافر نیکوتین شعبه بنیان مشهد

  سلام وخداقوت به سرکار خانم جلالی عزیز هفته سیگار رو به شما تبریک میگم انشاالله موفق وسالم باشید ممنون بابت زحماتی که میکشید خداقوت به عزیزان خدمتگزار واحد سایت

 • همسفر زهره لژیون ویلیام به راهنمایی خانم زهره شعبه شهرری

  با عرض درود فراوان خدمت شما خانم اعظم عزیز صحبتهای شما بسیار پر بار و دلنشین بود و حضور شما عزیزان در کنار ما که تازه در این مسیر قدم گذاشتیم بسیار باعث دلگرمی هست و دلیلی هستید برای ثابت قدم ماندن ما در این مسیر برای شما استاد عزیز آرزوی موفقیت روز افزون وسلامتی دارم

 • فهیمه مسافر نیکوتین از نمایندگی شهرری

  با درود و خدا قوت خدمت خانم جلالی بزرگوار خیلی عالی و لذتبخش بود

 • همسفر (مریم) مسافر نیکوتین شعبه فردوسی مشهد

  خدا قوت خانم جلالی بزرگوار همیشه از شما آموختم و می آموزم امیدوارم لبتان خندان و دلتان شاد و موفق و سربلند باشید

 • شیدا مسافر نیکوتین

  درود بر خانم جلالی عزیز و عزیزانی که این مصاحبه را انجام داده و ارسال کردند. ممنون از شما خانم جلالی عزیز بسیار عالی بود آموزنده و به یاد ماندنی بود.

 • عذرا همسفر،مسافر نیکوتین کرج

  با سلام و درود فراوان خدمت خانم جلالی عزیز مصاحبه عالی مثل همیشه استفاده کردم براوووووو امیدوارم همیشه سالمو سلامت باشید تا به همه آرزوهاتون برسید انشاالله، با تشکرفراوان از گروه وبلاگ خدا قوت.

 • زهرا مسافر نیکوتین شفا مشهد

  خداقوت به خانم جلالی عزیزم مصاحبه بسیار عالی ترتیب داده بودید بسیار آموزش گرفتم خداروشکر که افتخار داشتم رهجوی شما باشم این هفته رو در راس به بنیان کنگره و خانواده محترمشان وشما استاد مهربانم تبریک میگم خداقوت به گروه سایت

 • اشرف لژیون 4 شعبه رودکی مسافر نیکوتین

  سلام وخدا قوت به خانم جلالی عزیز مطالبتون عالی بود لذت بردم

 • همسفر و مسافر نیکوتین سمیه از شعبه ابوریحان

  هفته سیگار را به تک تک عزیزان در قسمت ویلیام وایت و در راس به مهندس خانواده محترمشان و سرکار خانم جلالی تبریک عرض میکنم، خیلی این مصاحبه برایم دل نشین و لذت بخش بود دوباره دوباره یاد آوری برایم بود و خیلی لذت بردم خداقوت به خانم جلالی با آموزش های ناب شان و عزیزان در قسمت سایت

 • مهری مسافروکمک راهنمای نیکوتین ازنمایندگی حاج رسولی

  هفته سیگاربراهالی کنگره مبارک باد،استادعزیزم،ازکلامتان عشق جاریست واعمالتان زلال،بخوبی توانسته ایدعشق توام بااحترام راانتقال دهیدازشماسپاسگزارم.تشکرمیکنم ازتیم خبری سایت برای تهیه وارسال این گزارش،ماناباشید.

 • فاطمه هستم مسافر نیکوتین شعبه فردوسی مشهد

  چقد زیبا دلنشین صحبت کردین هرچه از دل براید بر دل نشیند متشکرم استاد گرامی و خداقوت ب تمامی بزرگواران ک خدمت میکنن

 • مینا همسفر ومسافرنیکوتین. نمایندگی زنجان

  سلام و درود خدمت شما استاد بزرگوار و توانمند خانم جلالی مهربان.مثل همیشه و همیشه از سخنانتون درس گرفتم .خیلی عالی بود و سرشار از آرامش.خدارو شکر بابت حضورتون.و همین طور خدا قوت میگم ب عزیزان خدمتگزار سایت🙏🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • همسفر مریم مسافرنیکوتین شعبه فردوسی مشهد

  سلام به استاد خوبم به استاد معرفت خیلی عالی بود ممنونم بزرگوار💐

 • زهره مسافر نیکوتین از شهرری

  خانم جلالی بزرگوار این هفته را خدمت شما شما تبریک عرض می‌کنم و از تمامی زحماتی که تا امروز برای لژیون ویلیام کشیدید تا با این قدرت در لین زمان به راه خودش ادامه بدهد سپاسگزارم.

 • سعیده مسافر نیکوتین از شعبه شفا مشهد

  سلام خداقوت به استاد عزیزم خانم جلالی مهربانم خداوند هر لحظه شاکرم که شما رو در زندگیم دارم و از شما آموزش میگیرم هرکجا هستید همیشه حال دلتان عالی باشد،⁦♥️⁩⁦♥️⁩این هفته بهتون تبریک میگم استاد

 • معصومه مسافر نیکوتین شعبه دهخدای قزوین

  خدا قوت به خانم اعظم عزیز و مسوولین سایت

 • مسافر نیکوتین ربابه شعبه شاد آباد

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت خانم جلالی عزیز،از پاسخ های خوبتان استفاده کردم و آموزش وانرژی گرفتم.سلامت و موفق باشید. خدا قوت گروه سایت

 • همسفر اکرم مسافر نیکوتین لژیون ۶ ستارخان

  هفته سیگار رو ابتدا به جناب مهندس و خانواده محترمشون و خانم جلالی اولین همسفری که به درمان رسیدند و همه ما مدیون زحمات و محبتهای ایشون هستیم را تبریک عرض میکنم .. خدا قوت به دست اندرکاران این مصاحبه و خدمتگزاران سایت ..

 • زهرا دلیر

  بسیار عالی بود استاد بزرگوارم.خداوند به شما عمری طولانی بدهد تا ما رهجویان از وجود چشمه هایی زلال چون شما سیراب شویم.زحمات شما برای ویلیامی ها کاملا برجسته هست.و همه نیک می دانیم که خانم جلالی سرشار از تجربه های ناب هستند در مسیر درمان نیکوتین.خداوند خیرتان بدهد و سلامتی شما را از قدرت مطلق خواستارم.درود بر شما راهنمای توانمند و مخلص

 • سمیرا مسافر نیکوتین از نمایندگی ابن سینا

  سلام خانم جلالی استاد بزرگوارم درس زندگی رو بهمان آموختی کوچلو کوچلو آموزش هایه ناب در اختیار ما گذاشتی خیلی لذت بردم آموزش گرفتم ان شاءالله همیشه سلامت باشی

 • مسافر نیکوتین ریحانه از نمایندگی شمس

  بسیار لذت بردم از این مصاحبه، پایدار باشید

 • ناهید مسافر نیکوتین شعبه آکادمی

  سلام خانم جلالی عزیزم بسیار لدت بردم و آموزش گرفتم خدا حفظتان کند و همیشه موفق باشید