تاریخ
پنج شنبه 14 آبان 1394

گزارش مبسوط؛ کنگره 60 فاتح دیدار دوستانه ستارگان هنر ایران و کنگره 60 شد

موضوع : تربیت بدنی
آری ما همین که در کنار این ستاره ها ایستاده ایم برده ایم، ما هیچ وقت نمی بازیم، باختی در کار نیست! ما آموخته ایم و در پی آموختنیم .
گزارش مبسوط؛ کنگره 60 فاتح دیدار دوستانه ستارگان هنر ایران و کنگره 60 شد

روز پنج‌شنبه 14 آبان ماه 1394 پس از هیاهوی دربی پایتخت و به‌دوراز هرگونه حاشیه‌ای، دیداری دوستانه مابین تیم‌های ستارگان هنر ایران و کنگره 60 در زمین چمن ورزشگاه سرداران شهید شمیرانات به میزبانی جمعیت احیای انسانی کنگره 60، با حضور پررنگ مسئولین محترم کشوری، مسافران و همسفران کنگره 60 و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی با شعار (اعتیاد دوست خائن ورزشکار است) برگزار گردید.

این دو تیم با اخلاق و مردمی برای پنجمین سال پیاپی بود که رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

 

 

پوشش رسانه‌ای این بازی که بیش از اهمیت بازی، سایه‌ای از توانمندی پروسه درمانی کنگر60  و بازگشت افراد مصرف‌کننده مواد مخدر به اجتماع و همراهی با آحاد جامعه می‌باشد از لنز دوربین شبکه های مختلف سیما و رسانه‌های دیگر پیگیری و پوشش داده شد . از جمله رسانه های حضور یافته می توان به واحد گزارش خبر صدا و سیما و شبکه 3 اشاره کرد.

تیم ستارگان هنر ایران با ترکیبی از نماینده گان جامعه‌ی هنر سینما و موسیقی کشور که شامل نیما نکیسا، هومن جوادی، محمد رضا عیوضی، رامین راستاد، علی لهراسبی، پویا امینی، حمید حامی، پندار اکبری، علی‌رضا امامی فر، علی عبدالمالکی و... به کاپیتانی سید جواد هاشمی وارد زمین مسابقه شدند.

 


در مقابل تیم کنگره 60 با حضور رهایافتگان مصرف مواد مخدر که روزی در سیاه چاله اعتیاد فرو رفته بودند با نشاط و سرزندگی یک ورزشکار حرفه‌ای پای به میدان گذاشتند.

 از نکات جالب‌ توجه این بازی حضور افتخاری سفیر سازمان ملل، آقای گری لوئیس (Gary Lewis) به‌عنوان کاپیتان تیم کنگره 60 بود. بازیکنان و هواداران به واسطه بازی های سال های گذشته، خاطره‌ای خوش از چهره این شخصیت با اخلاق در خاطرشان نقش بسته و حضور ایشان در تیم فوتبال کنگر 60 مورد استقبال تماشاچیان این بازی قرار گرفت .
ناگفته نماند حضور بازیگران و هنرمندان در کنار زمین و ابراز علاقه تماشاچیان و دوستاران ورزش و هنر، در کنار جمعیتی بیش از 2000 نفر، جذابیت این رویداد کم‌نظیر را به اوج خود رساند .
بازی در ساعت 15 با سوت داور مطرح کشور آقای تورج حق وردی آغاز به کار نمود. بازی جوانمردانه از همین ابتدا در دستور کار قرارگرفته و تیم ستارگان با ضربه‌ای توپ را در اختیار بازیکنان کنگره 60 قرار دادند .
هیجان، شور و نشاط و تشویق بی‌امان مسافران و همسفران ناظر این بازی لحظه‌ای از تپش نمی‌ایستاد و ورزشگاه را به لرزه در می‌آورد.

 پس از گذشت زمان اندکی از شروع بازی همچنان به تعداد تماشاچیان حاضر در ورزشگاه افزوده می شد، به طوری که پس از گذشت زمان کوتاهی با تکمیل ظرفیت صندلی‌ها درب‌ها برروی دیگر علاقمندان بسته شد.

با ورود بنیان کنگره 60 مهندس دژاکام، تشویق بی‌امان تماشاچیان موجب بهت، حیرت و تعجب بازیکنان، کادر فنی و حضار در زمین مسابقه شد.

 

 

 

آموزش‌های کنگره 60 این بار در عمل نقش خود را نشان می‌دهد ؛ نظم و انضباط همراه با اخلاق مداری از نکات ارزنده بازیکنان کنگره 60 می‌باشد که در کنار آمادگی جسمانی بسیار بالا خودنمایی می‌کند .
در همان ابتدای بازی، آقای گری لوئیس از ترکیب تیم کنگره 60 خارج شدند و پس تشویق گرم هواداران و استقبال مهندس از قسمت مهمانان ویژه تماشاچیان مشغول به دیدن ادامه مسابقه از روی سکوها شدند.

 

 

در این میان در حواشی این دیدار پاسخ جالب یکی از بازیکن با اخلاق تیم هنرمندان ذهن مان را درگیر کرد خود کرد!  آقای پویا امینی بازیگر ارزنده سینما و تلویزیون در جواب سوال گزارشگر شبکه سه مبنی بر اینکه آیا شما برای تیم کنگره 60 کری می خوانید، گفت: کنگره 60 شعاری را هر ساله با خود به مسابقات این چنینی می آورد، "یا می بریم و یا می آموزیم، باختی در کار نیست" که برای من و دیگر دوستانم در تیم ستارگان هم این شعار ملاک و هدف است.

 

 

شاید بسیاری از هنرمندان و ستارگان کشور، در میادین بزرگ‌تری پای در میدان نهاده‌اند، اما به گفته بسیاری از این عزیزان، ستاره واقعی و قهرمان زندگی، مسافران کنگره 60 می‌باشند که غول هفت‌سر اعتیاد را شکست داده‌اند .

بازی در انتهای نیمه اول با نتیجه 2 بر 2 به اتمام رسید. در بین دو نیمه شاهد هنرنمایی خواننده جوان و محبوب کشورمان، آقای حسین توکلی بودیم که مورد استقبال شدید حضار و علاقمندان قرار گرفت و با اجرای سه قطعه از کار های زیبای خود حال و هوای ورزشگاه را دگرگون نمود.

 

 

در همین حین مهندس دژاکام مشغول مصاحبه با واحد گزارش خبر صدا و سیما و گروه خبری سایت کنگره 60 بودند.

 

 

در ابتدای نیمه دوم مسابقه جناب آقای دکتر ربیعی، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به محل برگزاری این رویداد وارد شدند. تماشاچیان با ورود ایشان به پا خواستن و استقبال گرمی با تشویق‌های بی امان نشان دادند. نکته جالب عدم حضور آقای وزیر در قسمت VIP و حضور در میان دیگر اعضای کنگره 60 بود که همین امر در انتهای مسابقه مورد تقدیر و تحسین بنیان کنگره 60 قرار گرفت.

 

 

حضور بازیکنان تیم ستارگان هنر ، چهره‌های سینما خبرنگاران ، سفران و اصحاب رسانه در کنار مسافران و همسفران کنگره 60 نوید رساندن نغمه رهایی به همه انسان‌های دردمند می‌باشد. دیگر اعتیاد به تریاک، کراک و شیشه درد بی درمان نیست! اینان ثابت کردند اعتیاد یک بیماری است و بیماری درمان دارد .

حمایت همسفران و خانواده هایی که برای تماشای این بازی در کنار مسافران کنگره 60 حضور داشتند، نشان از بازگشت این عزیزان به کانون گرم خانواده می‌باشد. بازگشت مصرف کنندگان مواد مخدر به جامعه، میادین ورزشی و ... .

 

 

در دقایق پایانی این دیدار که با حساسیت خاصی در حال پیگیری بود این کنگره 60 بود که توانست با گل مسافر ثارالله ذکایی به برتری در این مسابقه دست یابد.

 

 

پس از پایان مسابقه بنیان کنگره 60 به همراه جناب اقای دکتر ربیعی وارد زمین چمن مجموعه ورزشی سرداران شهید شمیرانات شدند و از بازیکنان هر دو تیم تقدیر و آرزوی موفقیت برای آنان کردند.

همچنین تابلو فرشی نفیس به عنوان یادبود برای حضور هنرمندان کشور در این بازی دوستانه از طرف کنگره 60 توسط وزیر محترم به بازیکنان تیم ستارگان هنر کشور تقدیم شد.

 

 

در انتها با گرفتن عکس یادگاری تیم ستارگان هنر و تیم فوتبال کنگره 60 حکایت رفاقت، شجاعت و رقابت بار دیگر به ثبت رسید.

آری ما همین که در کنار این ستاره ها ایستاده ایم برده ایم، ما هیچ وقت نمی بازیم، باختی در کار نیست! ما آموخته ایم و در پی آموختنیم .

 

 

در پایان جا دارد از تمامی دست اندرکاران و بانیان این مسابقه؛ بنیان کنگره 60 مهندس دژاکام، علی جلالی مسئول برگزاری این مسابقات، آقای نادر فرهانی دبیر شورای ورزش، آقای کاظم میرباقری، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال کنگره 60، تیم حفاظت، تیم تدارکات و تمامی عزیزانی که دوشادوش هم در رساندن عظمت این رویداد از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند تشکر نماییم.

همچنین تشکر از اعضای تیم سایت کنگره 60:

خانم شانی دژاکام، خانم فائزه نورعلی، آقایان کامران رک، مهدی پارسا، حامد رحمتی، حامد خزائی پور، سیروس مولائی، احسان رنجبر، میلاد کشفی، احسان جلیلیان، احمد شریفیان و شهروز آذرپور.

 

 

کنگره 60

 
Share
تعداد بازدید از این مطلب : 9694
ادامه مطالب در آرشیو تربیت بدنی
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
15 نظر  
 • arash
زمان ارسال
1394/08/21 12:12:48
mer30 be con 60 ba bazie khobesh....mamnon az hame ke roze khobi vase ma raqam zadan,,,,mashala mohandes mashalaaaaa
 • همسفرملیحه شعبه بهشهر
زمان ارسال
1394/08/19 11:36:39
با عرض تبریک به جناب مهندس وهمه ی مسافران کنگره60 آرزوی سلامتی وموفقیت برای جناب مهندس و همه ی مسافران وهمسفران کنگره60
 • سیاوش - اراک
زمان ارسال
1394/08/19 9:49:8
در کنگره 60 رویاها جامه عمل میپوشندو غیر ممکن، ممکن می شود. حال خوش هدیه بنیان کنگره به مسافران و همسفران است زنده باشی پدر بزرگوار.
 • میافرم
زمان ارسال
1394/08/17 13:54:50
صراط مستقیم = برنده شدن
 • عباس شعبه امین گلی
زمان ارسال
1394/08/16 19:36:28
باعرض تبریک به مناسبت برگزاری این مسابقه آموزنده خدمت بنیان کنگره وهمه مسافران وهمسفران
 • همسفراکرم قاسمی ازمشهد
زمان ارسال
1394/08/16 17:44:4
باسلام وخداقوت به جناب مهندس و اعضا تیم فوتبال سپاس سپاس سپاس
 • مسعود-ارتش
زمان ارسال
1394/08/16 10:27:26
روزی خواهد رسید که سایر مردم، بچه های عضو کنگره 60را با انگشت اشاره نشان خواهند داد و آن روز زیاد دور نیست
 • سید میلاد کشفی
زمان ارسال
1394/08/16 10:18:2
درود و تبریک فراوان به این پیروزی،برد و باخت مهم نیست ولی ما بردیم، ما همیشه برنده ایم.
 • مسافر حسن از قم
زمان ارسال
1394/08/16 8:28:57
این پاداش کسانی است که از شر جهل و نادانی خود به خداوند پناه برده اند و خداوند عجب پناه امن واستواری است.حدا رو شکر می کنم که یک عضو از خانواده کنگره 60 هستم
 • هادی پناهی
زمان ارسال
1394/08/15 20:46:9
شکر شکر شکر. کالایی که هیچکس بهایی برایش نمیداد.حتی سکه سیاهی هم نمیداد اگراله بخواهدباطلا برابری میکند. مهم نیست این کالا به سودیاضررخریداریا فروشنده باشد. مهم این است که کالای بی قیمت دیروزبسیاربهایافته ودست به دست دهان به دهان .بلاد به بلاد به رواج برود وعرضه بشود.واما این راخداوندخواست که عرضه ازطرف خودش حکمش داده بشود. به عبارتی مهم نیست چه کسانی روی صحنه نمایش میدهند. مهم این است که چه کسی پشت پرده فرمان صادرمیکندوماموران خودرابرای انجام این عمل عظیم گسیل میدارد. واین آخرامری است که امر اول اجرامیشود. درودبیکران به مهندس عزیزکه چنین بستری رابرای آنانکه خواستار رهایی هستند فراهم کردند.
 • مسافر رضا شفيعي مشهد
زمان ارسال
1394/08/15 19:48:28
با سلام وتبريك به جناب مهندس دژاكام ، بازيكنان و كليه خدمتگزاراني كه در بر گزاري اين مسابقه زحمت كشيدند و خدا قوت ويژه خدمت گروه سايت و گزارشگر ان كه به زيبايي اين مسابقه را به تصوير كشيدند اميدوارم اي گونه مسابقات بتواند پيام كنگره 60 را به تمام جهانيان برساند. موفق باشيد
 • علی جمالی از شیخ بهایی
زمان ارسال
1394/08/15 18:41:24
تبریک تبریک تبریک به بازیکنان آقای مهندس و خانواده بزرگ کنگره 60 و تشکر از مسئولین برگزاری و تهیه کنندگان این گزارش خوب
 • داود
زمان ارسال
1394/08/15 16:24:56
عالی بود و خسته نباشيد
 • مسافر بهزاد ازاصفهان
زمان ارسال
1394/08/15 14:38:29
با سلام وعرض تبریکات فراوان بسیار زیاد از این رویداد بزرگ خوشحال شدم انشااله خداوند سلامتی وطول عمر با عزت به آقای مهندس دژاکام وهمه زحمتکشان کنگره60 عطا بفرماید این رویداد باشکوه را به همه اعضای شریف کنگره 60 تبریک عرض می کنم امیدوارم که شاهد اینگونه اتفاقات باز هم باشیم.
 • مسافر اکبر نمایندگی الهیه مشهد
زمان ارسال
1394/08/15 3:23:25
با سلام و خداقوت به تمامی اعضای سایت کنگره 69 به نمایندگی از طرف اعضاء کنگره 60 الهیه مشهد ، پیروزی در این رویداد ورزشی را خدمت بنیان کنگره 60 جناب مهندس دژاکام تبریک عرض میکنم و برای تمامی دوستانی که در این مسابقه زحمت کشیدند و این پیام را که اعتیاد دوست خائن ورزشکار است " را به گوش هموطنان و جهانیان رساندند آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم . بهترینها را برای تمامی دوستان از قدرت مطلق الله مسئلت دارم .
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب