امروز جمعه مورخ 93/08/23 و در پارک طالقانی و در هوایی بسیار خوب ، مرحله دوم مسابقات تنیس روی میز جام سردار آغاز گردید .
در این مرحله از مسابقات که با حضور 16 تنیسور باز که از میان 48 نفر بعنوان نفرات برتر وارد این مرحله شده اند در 4 گروه 4 نفره قرار گرفتند که بصورت دوره ای با یکدیگر بازی می کنند .
گروه بندی مرحله دوم مسابقات
نتابج دور اول از مرحله دوم بشرح ذیل می باشد :
نتایج مسابقات تنیس روی میز – گروه 1- جام سردار
نصرالله عباس زاده : عدم حضور ----------- فرید خوش قدم : 3
میلاد فیروز آبادی : عدم حضور ------------ حسین کراری : 3
نتایج مسابقات تنیس روی میز - گروه 2 – جام سردار
مسعود پورباباییان : 0 ---------------- عمران ملکی : 3
مسلم خدایی : 3 ------------------- محسن ستاری : 1
نتایج مسابقات تنیس روی میز - گروه 3 – جام سردار
عبدالله ملکی : 3 ------------------ عباس جلولی : 1
حمید فضلعلی : 2 ----------------- رضا صباحی : 3
نتایج مسابقات تنیس روی میز - گروه 4 – جام سردار
امید حسن زاده : 1 -------------- رضا یوسفی : 4
مهرداد واثقی : 3 -------------- منوچهر اسلامی : 0
گروه بندی مسابقات تنیس روی میز
جدول رده بندی گروه( ا1)
1) حسین کراری از یک بازی 3+
2) فرید خوش قدم از یک بازی 3+
3) نصرالله عباس زاده از یک بازی 1-
4) میلاد فیروز آبادی از یک بازی 1-
جدول رده بندی گروه ( 2 )
1 ) مسلم خدایی از یک بازی 3+
2) عمران ملکی از یک بازی 3+
3) محسن سناری از یک بازی 1+
4 ) مسعود پورباباییان از یک بازی 1+
جدول رده بندی گروه( 3)
1 ) عبدالله ملکی از یک بازی 3+
2) رضا صباحی از یک بازی 3+
3 ) حمید فضلعلی از یک بازی 1+
4) عباس جلولی از یک بازی 1+
جدول رده بندی گروه (4)
1)رضا یوسفی از یک بازی 3+
2)مهرداد واثقی از یک بازی 3+
3)امید حسن زاده از یک بازی 1+
4)منوچهر اسلامی از یک بازی 1+
برنامه مسابقات تنیس روی میز 93/08/30
گروه 4 – میز 1 --- ساعت 9 صبح
امید حسن زاده --------------------------- منوچهر اسلامی
گروه 2 – میز 2 --- ساعت 9 صبح
محسن ستاری ------------------------- مسعود پورباییان
گروه 3 -- میز 3 --- ساعت 9 صبح
حمید فضلعلی ------------------------- عباس جلولی
گروه 3 – میز 4 ---- ساعت 9 صبح
رضا صباحی ----------------------- عبدالله ملکی
گروه 2 – میز 1 ---- ساعت 10 صبح
عمران ملکی ---------------------- مسلم خدایی
گروه 4– میز 2 ---- ساعت 10 صبح
رضا یوسفی ------------------------ مهرداد واثقی
گروه 1 --- میز 3 --- ساعت 10 صبح
حسین کراری ----------------------- فرید خوش قدم
گروه 1 – میز 4 --- ساعت 10 صبح
میلاد فیروز آبادی ------------------- نصرالله عباس زاده
با احترام :
کنگره تنیس روی میز