تاریخ
جمعه 24 اسفند 1397

گزارش اردوی درخت کاری نمایندگی قزوین

موضوع : گزارش تصویری
ما مسافران کنگره 60 که بیماری اعتیاد خود را در کنگره 60 به روش dst درمان نموده‌ایم به شکرانه این عمل عظیم و به‌منظور جبران خسارت هرساله در روز درخت‌کاری اقدام به کاشتن درخت می‌نمایم
گزارش اردوی درخت کاری نمایندگی قزوین

مصرف مواد مخدر بزرگ‌ترین ضد ارزش دنیا محسوب می‌گردد و مصرف‌کننده مواد مخدر به‌واسطه مصرف مواد مخدر به دنیایی تاریکی قدم می‌گذارد که در آن جز تخریب هیچ‌چیز دیگری وجود ندارد. ما مسافران کنگره 60 که بیماری اعتیاد خود را در کنگره 60 به روش dst درمان نموده‌ایم به شکرانه این عمل عظیم و به‌منظور جبران خسارت هرساله در روز درخت‌کاری اقدام به کاشتن درخت می‌نمایم و امسال نیز مراسم روز درخت‌کاری با حضور جمعی از مسئولین استانی و سازمان‌های مربوطه و با حضور پررنگ اعضای کنگره 60 نمایندگی قزوین و نمایندگی دهخدای قزوین روزسه‌شنبه 97/12/21 در شهر تاکستان حاشیه اتوبان برگزار شد. توجه شمارا به مشروح این گزارش جلب می‌نمایم.

اعضای کنگره 60 نمایندگی قزوین و نمایندگی دهخدا در ساعت 7/30 بامداد در محل نمایندگی قزوین گرد هم آمدند و پس از میل کردن صبحانه و انجام هماهنگی‌های لازم، با شور و شوق فراوان به سمت محل برگزاری مراسم حرکت نمودند. در این مراسم جمعی از مدیران و مسئولین سازمان‌های استان قزوین به شرح زیر حضور داشتند

آقای علی فرخزاد معاون امور عمرانی استاندار قزوین

آقای مهدی خانی مدیریت بحران استانداری

آقای محمدی مدیرکل منابع طبیعی شهر تاکستان

آقای اسد الهی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین

آقای بازیار بخش دار شهر تاکستان

آقای حق لطفی معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین

این عزیزان در جمع اعضای کنگره 60 حاضر شدند و ابراز تعجب و خرسندی نمودند از عملکرد کنگره 60 در درمان اعتیاد و اینکه یک مصرف‌کننده سابق مواد مخدر به جایگاهی از آگاهی و دانش دست پیدا کند که هرساله اقدام به کاشت درخت نماید و خواستار تعامل نزدیک‌تری با کنگره 60 گشتند.

سخنان آقای علی فرخزاد  معاون محترم امور عمرانی استانداری قزوین

من هم ‌به‌نوبه خودم سلام و خسته نباشید و خدا قوت به‌تمامی عزیزانی که امروز در این مکان با نام کنگره 60 حضور پیدا کردند عرض می‌کنم. ویژگی‌ این پروژه مشارکت شما عزیزان است اما موضوعی که در این پروژه محسوس می‌باشد این است که اگر من و دیگر همکارانم اینجا هستیم، در ساعت اداری و کاری خود قرار داریم اما شما عزیزان با عشق و علاقه و نیت خیرخواهانه و بدون هیچ چشم‌داشتی مادی‌ حاضر شدید که من بابت این موضوع خیلی خوشحال هستم اما مهم است با تلاش و همت خودمان در حفظ و نگهداری این نهال‌ها کوشا باشیم و امیدوارم در زمینه‌های دیگر هم در خدمت شما باشیم.

سخنان آقای محمدی مدیرکل منابع طبیعی شهرستان تاکستان، 

هدف از برگزاری هفته درخت‌کاری این است که یک اعلامی باشد برای زنده نگه‌داشتن طبیعت. اما با توجه به شرایط آب و هوایی باید تلاش ما برای گسترش این امر بیشتر شود. همان‌طور که می‌دانید حفظ طبیعت جز دست‌به‌دست هم دادن امکان‌پذیر نیست ما در تاکستان 104000 هکتار اراضی ملی داریم که به‌تنهایی قادر به مراقبت و حفظ آن‌ها نخواهیم بود بنابراین به مشارکت دیگر شهروندان نیازمندیم که درنهایت ایرانی سبز و پاکیزه خواهیم داشت.

سلام دوستان محمدرضا هستم یک مسافر از نمایندگی قزوین

ما هرسال یک هفته را به نام درخت‌کاری داریم که امسال افتخار داشتیم در تاریخ 97/12/21 به‌اتفاق مسئولین منابع طبیعی در شهرستان تاکستان هزار اصله نهال بکاریم. کار اصلی ما در اصل درمان اعتیاد است اما به دلیل تخریب‌هایی که در طی سالیان سال به منابع طبیعی وارد نموده‌ایم امروز خود را موظف دانستیم که با انجام این عمل تا حدودی جبران خسارت کرده باشیم.

گزارش تصویری از اردوی درختکاری نمایندگی قزوین

عکاس؛ مسافر وهاب ، مسافر علی

تنظیم؛ مسافر محمد

نمایندگی قزوین

 

Share
تعداد بازدید از این مطلب : 1537
ادامه مطالب در آرشیو گزارش تصویری
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب