تاریخ
پنج شنبه 15 آذر 1397

لژیون روز جمعه، تولد یکسال رهایی خانم نسرین

موضوع : درمان سیگار
سفر خوب دو قسمت دارد، یکی قسمت فنی و دیگری قسمت جهان بینی است...
لژیون روز جمعه، تولد یکسال رهایی خانم نسرین

راهنما هم انگشت اشاره است و ما باید یادبگیریم چطور از مطالب  استفاده  کنیم. در این وادی می‌گوید از افرادی که همه اش نق می‌زنند باید دوری کنید چون افکار بد  وجودشان  را به انسان انتقال می‌دهند. بعضی افرادی در جامعه هستند که نمی‌توانند باری که روی دوششان است را حمل کنند و همیشه منتظر هستند تا کسی بیاید و بارشان را روی دوش آن طرف بگذارند. و در نهایت نه خودشان حس خوبی خواهند داشت و نه آن طرف و تمام انرژی طرف مقابل را می‌گیرند.

راهنمای محترم خانم اعظم:

وادی سوم میگوید هیچ انسانی به میزان خود انسان به خویش فکر نمی‌کند.اگر از رب و مربی خود آموختی که آموختی، اگر نه باید از روزگار بیاموزی.

هیچکس به اندازه ی خود آدم، نمیتواند به آدم فکر کند و اهمیت بدهد. یعنی من را متوجه خودم می‌کند و می‌گوید که خودت باید به فکر خودت باشی و از هیچکس نباید انتظاری داشته باشی. حتی، پدر، مادر، بستگان و...

چون  خداوند ما را بسیار عزیز و‌منحصر به فرد آفریده است. البته نه به عنوان اینکه غرور ما را بگیرد.و باید با اتکا به خود خداوند زندگیمان را جلو ببریم.و از هیچکس‌انتظار و روحیه ی طلبکارانه ای نداشته باشیم.

و راهنما هم انگشت اشاره است و ما باید یادبگیریم چطور از مطالب استفاده کنیم. در این وادی می‌گوید از افرادی که همه اش نق می‌زنند باید دوری کنید چون افکار بد وجودشان را به انسان انتقال می‌دهند. بعضی افرادی در جامعه هستند که نمی‌توانند باری که روی دوششان است را حمل کنند و همیشه منتظر هستند تا کسی بیاید و بارشان را روی دوش آن طرف بگذارند. و در نهایت نه خودشان حس خوبی خواهند داشت و نه آن طرف و تمام انرژی طرف مقابل را می‌گیرند.

در وادی سوم می‌گوید:یا می‌توانی نا امید بنشینی و حرکت نکنی و فکر کنی که این تقدیرت است و یا اینکه می‌توانی با توکل به خداوند و آموزش‌هایی که میگیری،یک حرکت در راستای صراط مستقیم ادامه بدهی.

ما در کنگره،همیشه در هر آموزشی این را پیدا می‌کنیم که نیروهای منفی درونمان را بشناسیم. و میگوید که شیطان، همیشه به زیباترین شکل ممکن می‌آید و ما باید نیروهای درونمان را بشناسیم و بتوانیم در زمان و مکان با کلام مناسب از آنها استفاده کنیم.

 

مسافر نیکوتین زهرا: 

وادی سوم به من می گوید اگر خودم تلاش نکنم کسی نمی تواند به من کمک کند . البته باید تفکر صحیح و جهت درست داشته باشد و با القا مثبت پیش بروم.

 

در ادامه تولد یک سال رهایی مسافر نیکوتین نسرین را جشن گرفتیم.

 

سخنان راهنما در مورد رهجو:

 تولد خانوم نسرین را تبریک گفتند و در ادامه فرمودند: سفر خوب دو قسمت دارد، یکی قسمت فنی و دیگری قسمت جهان بینی است.من بیشترین خوبی را از خانوم نسرین بعد از اینکه رها شد دیدم و بعد از اینکه رها شد و امتحان داد بسیار پیشرفت کرد. نسرین سفر خوبی داشت و بسیار فرمان بردار بود و امروز بسیار از ایشان راضی هستم و در حال خدمت کردن است . اگر تولد نسرین با این دستور جلسه هماهنگی پیدا کرده به این دلیل است که اینجا لژیون خود می باشد و با قرار گرفتن و خواستن به درمان می رسیم.

 

 

مسافر نیکوتین نسرین: 

من به دلیل مشکلات مسافرم و سفراشان هرگز به فکر درمان نبودم و اصلا به ضد ارزشهای خودم فکر نمی کردم . یک روز نا خواسته به لژیون ویلیام رفتم و برای اولین بار در این لژیون با صحبتهای خانم اعظم تحت تاثیر قرار گرفتم خواسته درمان پیدا کردم و فهمیدم ضد ارزش بسیار زیادی دارم سفر کردم .از  خانم اعظم بسیار تشکر میکنم ایشان خیلی به من کمک کردن بعد از رهایی برای امتحان ویلیام وایت شرکت کردم و قبول شدم و امروز حال خوشم را مدیون کنگره و خانم اعظم هستم.

 

تهیه گزارش : مسافر نیکوتین بهار

 

 

Share
تعداد بازدید از این مطلب : 2920
ادامه مطالب در آرشیو درمان سیگار
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
8 نظر  
  • دیسی اصغرازبوشهر
زمان ارسال
1397/09/26 12:19:32
باسلام ودعای خیربرای همه اعضای کنگره60.
  • مسافر نیکوتین منیره از تبریز
زمان ارسال
1397/09/19 0:20:9
سلام و درود بی نهایت خدمت خانم اعظم بزرگوار که با راهنمایی های عالی خود راه را برای رهجویانی مانند ما باز و هموار می نمایند . شاد و سلامت باشید 🌷 تبریک میگم خدمت خانم نسرین امیدوارم همواره موفق باشید🌺
  • همسفرمونا
زمان ارسال
1397/09/16 22:53:20
تبریک وشاد باش .راهتان پرنور
  • مسافر سیاوش
زمان ارسال
1397/09/16 20:26:27
خداقوت و خسته نباشید به تک تک همسفران محترم و تبریک خدمت خانم نسرین بابت تولد یک سال رهاییشون
  • همسفر الهام
زمان ارسال
1397/09/16 18:21:47
خدا قوت و تبریک فراوان
  • مرضیه همسفرداود-شعبه صالحی
زمان ارسال
1397/09/16 15:9:15
تبریک وخداقوت
  • مسافر فرهاد فیروزی
زمان ارسال
1397/09/15 14:27:38
سلام و درود به خانم جلالی عزیز تبریک به مسافر نیکوتین سرکار خانم نسرین. موفق باشید و پیروز
  • عذرا مسافر نیکوتین اهواز
زمان ارسال
1397/09/15 1:19:32
با سلام و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و رهجو یشان خانم نسرین تبریک وتهنیت،کسی که بر قله کوه ایستاده آنجا فرود نیامده؛ امید این راه پر رهرو همیشه سبز بماند با تشکر فراوان از گروه سایت کنگره خدا قوت.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب