تاریخ
چهار شنبه 14 آذر 1397

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ نمایندگی رودهن

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
من هیچ‌چیزی درباره اعتیاد و درمان آن نمی‌دانستم و پس از مدتی که آمدم با صحبت‌هایی که راهنما درباره سی‌دی‌ها در لژیون بیان می‌کرد پی به اهمیت آن بردم و به این نتیجه رسیدم که سی‌دی‌ها بندی است که من را به کنگرهٔ 60 وصل می‌کند...
کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ نمایندگی رودهن

جلسه  نهم از دور دهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگرهٔ 60 روزهای سه‌شنبه ویژه آقایان مسافر مورخ 97/9/13 به استادی مسافر سعید و نگهبانی مسافر داود و دبیری مسافر رضا با دستور جلسه نقش سی‌دی‌ها در آموزش رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه هستم تا خدمت کنم و از نگهبان و دبیر تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.

درباره دستور جلسه، نقش سی‌دی‌ها در آموزش باید عرض کنم، در اوایل سفرم برای درمان اعتیاد در کنگرهٔ 60 از من خواسته شد که سی‌دی‌های آموزشی را گوش کنم و برداشتم از آن‌ها را بنویسم و این عمل برای من خیلی سخت بود برای اینکه منیت خاصی داشتم و به علت اینکه یک فرد تحصیل‌کرده بودم و دانشگاه را پشت سر گذاشته بودم فکر می‌کردم که خیلی می‌دانم اما درواقع من هیچ‌چیزی درباره اعتیاد و درمان آن نمی‌دانستم و پس از مدتی که آمدم با صحبت‌هایی که راهنما درباره سی‌دی‌ها در لژیون بیان می‌کرد پی به اهمیت آن بردم و به این نتیجه رسیدم که سی‌دی‌ها بندی است که من را به کنگرهٔ 60 وصل می‌کند و زمانی که به سی‌دی‌ها گوش می‌دهم می‌توانم آموزش بگیرم و به درمان برسم.

جناب مهندس در صحبت‌های خود دریکی از جلسات فرمودند درب تمام شعب کنگرهٔ 60 رو به بیرون باز می‌شود تا در مواقع ضروری بتوانیم مکان را به‌راحتی تخلیه نماییم؛ این مطلبی است که جناب مهندس به من آموزش می‌دهد و این من هستم که باید از این مطالب به نحو احسنت استفاده کنم تا بتوانم به دانایی لازم برسم، من چیزی در مورد اعتیاد نمی‌دانستم اما الآن که به درمان رسیده‌ام تا حدودی آن‌هم با آموزش‌هایی که از سی‌دی‌ها گرفتم توانسته‌ام اعتیاد را درک کنم.

در کنگرهٔ 60 پانصد و چهل عنوان سی دی داریم و هر سی دی خود به‌اندازه دو یا سه کتاب است که جناب مهندس دژاکام و استاد امین در اختیار من گذاشته‌اند تا از آن‌ها آموزش بگیرم و بتوانم با دانایی مشکلات خودم را مرتفع کنم، من قبل از ورودم به کنگرهٔ 60 توان مطالعه کردن را نداشتم اما در کنگرهٔ 60 باتدبیری که جناب مهندس برای من مسافر اندیشیدند این سی‌دی‌ها را برای من تهیه کردند تا کار من برای کسب آموزش آسان‌تر شود، من از سی‌دی‌ها و صحبت‌های جناب مهندس انرژی زیادی دریافت می‌کنم.

جناب مهندس خودشان را مسئول ما می‌دانند و تمام تلاششان را برای ما انجام می‌دهند تا بتوانیم به درمان و رهایی از اعتیاد برسیم اما آیا ما خودمان را مسئول می‌دانیم؟ با مطالب و آموزش‌هایی که در سی‌دی‌ها موجود است ما می‌توانیم مسئول خودمان و کارهای خودمان باشیم و زمانی که مسئول خودم باشم می‌توانم مسئول خانواده و تمام‌کارهایی که انجام می‌دهم باشم؛ جناب مهندس تمام زحماتی که می‌کشند و تلاشی که انجام می‌دهند همه آن‌ها برای خود ما است، کنگرهٔ 60 یک مکان مقدس و امن است، در جامعه فرد مصرف‌کننده جایی ندارد اما کنگرهٔ 60 فرد مصرف‌کننده را با آغوش باز می‌پذیرد تا به درمان برسد، در پایان باید بدانم که سی‌دی‌ها را چگونه گوش بدهم و بدانم چگونه از آن‌ها بهره لازم را ببرم.

 

خدمت گذاران نمایندگی

نگارنده: مسافر مهرداد و محمد
تایپ و ویراستار: مسافر عباس
عکاس: مسافر مهدی

 

 

Share
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
2 نظر  
  • مسافر سیاوش از لژیون کرمان
زمان ارسال
1397/09/16 20:22:23
خداقوت به عزیزان زحمتکش نمایندگی رودهن و آقا احمد
  • اکبر نمایندگی رودهن
زمان ارسال
1397/09/15 8:48:38
خداقوت سعید جان
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب