تاریخ
سه شنبه 15 آبان 1397

کارگاه آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی آکادمی و جشن هفتمین سال رهایی مسافر سامان

موضوع : تولد رها یافتگان
نیرو و قدرت یک فرد زمانی مشخص می‌شود که وقتی‌ انرژی و نیرو دارد آن را هدر ندهد و بتواند به آن جهت بدهد.
کارگاه آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی آکادمی و جشن هفتمین سال رهایی مسافر سامان

سیزدهمین  جلسه از دوره شصت و نهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر و هم‌سفر در نمایندگی آکادمی با دستور جلسه " "رابطه معرکه‌گیری و یادگیری با استادی "کمک راهنمای محترم مسافر فرشیدو نگهبان "مسافر امیر"و دبیر "مسافر ریموند" که روز پنج‌شنبه مورخ 1397/08/10 رأس ساعت 17 شروع به کارکرد.

سخنان استاد:

دستور جلسه این هفته رابطه یادگیری و معرکه‌گیری است، من قبل از این‌که به کنگره بیایم چون هدفی برای زندگی‌ام مشخص نکرده بودم، هر مسئله‌ای که برایم اتفاق می‌افتاد شروع به معرکه‌گیری می‌کردم، این کار باعث می‌شد که  از هدفم دور بشوم، عاقبت این کار هم‌انحراف در مسیر کلی زندگی خودم شد. وقتی‌که انسان معرکه‌گیری را شروع می‌کند ناخودآگاه این کار جزو خصلت آن فرد می‌شود، کسی که در یکجا شروع کند خلاف قوانین و آموزش‌ها حرکت کند. قطعاً از مسیر خارج می‌شود و در حاشیه قرار می‌گیرد. حتی پیش خودش فکر می‌کند، آن کاری که من دارم انجام می‌دهم کمال ارزش است وقتی‌که انرژی دارد هدر می‌رود، هیچ‌چیزی نمی‌تواند آن انرژی را نگهداری. نیرو و قدرت یک فرد زمانی مشخص می‌شود که وقتی‌که انرژی و نیرو دارد آن را هدر ندهد و بتواند به آن جهت بدهد.

هر آدمی قطعاً سکون را دوست دارد به خاطر این‌که اگر به خواهد از آن حالتی که دارد دربیاید باید انرژی زیادی مصرف کند. مثلاً وقتی‌که من بفهمم حرکت من مشکل داشته در هر جایگاهی که باشم برای من سخت است و بنابراین نیازمند به راهنما هستم،  چون همیشه راهنما  به من یاد می‌دهد که مسیر را اشتباه نروم، قطعاً برای هر آدمی ناراحت‌کننده است که آن مسیری که پیموده اشتباه است و باید برگردد، خوب اگر من آن مسیری که می‌رفتم درست بود قطعاً آن را دوباره تکرار می‌کردم. این مسئله خیلی مهم است که اگر آن مطلبی که از طرف مرزبان یا راهنما به من گفته می‌شود در هر جایگاهی که باشم قطعاً رفتن من در آن مسیر برای من رستگاری می‌آورد. پیمودن این مسیر باعث می‌شود نیروی من جمع شود و جهت پیدا کند و این باعث می‌شود، برای کاری که انرژی گذاشتم یک ثمره شیرینی برداشت کنم. 

سخنان استاد مربوط به رهجو:

من هفتمین سال رهایی آقا سامان را تبریک می‌گویم من فکر می‌کنم سامان 8 سال پیش آمد کنگره، وقتی‌که فهمید کنگره چه جور جای است کنگره را رها نکرد. اولین اولویت سامان این بود که آموزش‌های که در کنگره می‌گیرد را  در زندگی‌اش کاربردی کند. همیشه دوست داشت در کنگره نقشی را بر عهده داشته باشد. در سفر اولش خدمت‌گزار بود وقتی به سفر دوم رسید مسئولیت نشریات پارک را به عهده گرفت و در آن قسمت خدمت کرد و کمک راهنمای امتحان داد و قبول شد و تمام مراحل زندگی‌اش را با موفقیت پشت سر گذاشت و من برای خودش و خانواده محترمش آرزوی موفقیت می‌کنم

اعلام سفر مسافر:

سلام دوستان سامان هستم مسافر آخرین آنتی ایکس مصرفی کراک، شیشه، قرص داروی درمان اپیوم خوراکی به روش DST  با کمک راهنمایی آقا فرشید مدت سفر اول 12 ماه مدت رهایی 7 سال 4 ماه در ضمن سفر سیگار کردم با کمک راهنمایی آقا فرشید مدت سفر 12 ماه مدت رهایی 2 سال 8 ماه 

آرزوی مسافر:

آرزو می‌کنم آن دانشگاهی که در نظر آقای مهندس است سریع تأسیس شود و من هم به‌عنوان خدمتگزار نقش کوچکی در آن داشته باشم.

ا

سخنان مسافر:

آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی ست کنگره راهی را آغاز نموده است که پایانش در اختیار ما نیست، سلام دوستان سامان هستم مسافر خدا شکر می‌کنم که فرصت بودن و خدمت کردن در کنگره را به من داد و خوشحالم امروز در خدمت شما عزیزان هستم. پیام این تولد این است که شخصی که مثل من یک مصرف‌کننده بوده می‌تواند این مسیر را طی کند و به درمان برسد و به شکرانه این قضیه امروز را جشن می‌گیریم. شاید کسانی که بیرون از کنگره در حال مصرف هستند به باورشان نمی‌گنجد که اعتیاد درمان قطعی دارد و این تولدها این پیام را می‌دهد که با متد DST و علم کنگره می‌شود از اعتیاد رها شد. هدف فقط قطع مصرف نیست، بلکه درست زندگی کردن و داشتن آرامش برای زندگی است.

من در زمان مصرف مانند بقیه مصرف‌کننده‌ها به این نتیجه رسیدم که اعتیاد درمانی ندارد و باید با این قضیه بسازم تا عمرم به پایان برسد، در وادی دوم به ما می‌گوید که از ذرات جرقه می‌توان به روشنایی رسید، از طرف دیگر داریم که دست‌های آسمانی القای افکار را انجام می‌دهند. چون من با تمام وجود خواستار این بودم  از دنیای اعتیاد خارج بشوم، بالاخره یک شخصی آدرس کنگره را به مادرم داد و من همراه خانواده‌ام وارد کنگره شدیم، آنجا اولین ذرات جرقه در زندگی من پیدا شد. ولی دنبال کردن جرقه تا رسیدن به نور یا همان رهایی، مسیری بود که باید خودم آن را طی می‌کردم تا به نتیجه برسم. من اعتقادم این است که کسانی که در کنگره 60 حضور دارند قطعاً لطف خداوند شامل حالشان شده است.

اعتیاد خیلی چیزها از من گرفت اما در مقابل چیزهای که به من داد شد ارزش آن را داشت که بگویم خوشحالم از اینکه تاریکی‌ها را تجربه کردم و وارد اعتیاد شدم و خارج شدم چون بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم که اگر من وارد اعتیاد نمی‌شدم شاید هم با کنگره اصلاً آشنا نمی‌شدم و زندگی من شاید دچار روزمرگی کار و زندگی و ازدواج می‌شد ولی این محبتی و عشقی  که در کنگره است آیا متوجه می‌شدم.

من از آقای مهندس تشکر می‌کنم به نظر من قدردانی در کنگره باید به‌گونه‌ای باشد که اگر من بگویم که آقای مهندس را دوست دارم باید فرمان‌ها ایشان هم دوست داشته باشم و راه ایشان را ادامه بدهم. از آقا امین استاد جهان‌بینی تشکر می‌کنم و از راهنمای عزیزم آقا فرشید و واقعاً آن صبر و محبتی که ایشان دارند همیشه چراغ راه من بود و باعث شد که من به درمان برسم.

سخنان راهنمای هم‌سفر: 

سلام دوستان حشمت هستم هم‌سفر  یک خاطره برای شما تعریف می‌کنم من با آقا فرشید 8 سال پیش در پارک طالقانی مرزبان بودیم و با ایشان آشنا بودم، اما تلفن ایشان را نداشتم و آقا سامان هم در آن موقع سقوط آزاد بودند و حالشان خیلی خراب بود و پدر آقا سامان به من زنگ زد و از من راهکار می‌خواستند و من هم‌پشت فرمان با یکی از راهنمایان کنگره بودم که مصرفشان قبلاً کراک بود گوشی را دادم به ایشان و گفتم راهنمایشان کنند. الآن خوشحالم که در این جایگاه ایشان را می‌بینم و امیدوارم در مسیرشان ثابت‌قدم باشند.

      

سخنان هم‌سفر:

سلام دوستان محسن هستم هم‌سفر خیلی خوشحالم که در پیش شما هستم، از آقای مهندس و خانم آنی و آقا فرشید و آقا حشمت و خانم حاج محمدی که ما را در این سفر راهنمایی کردند تشکر می‌کنم و آرزوی موفقیت برای همه ایشان دارم.

سخنان راهنمای هم سفر:

هفتمین سال رهایی آقا سامان را به آقای مهندس تبریک می گویم خدا قوت ویژه ای دارم خدمت آقا فرشید لژیون خیلی خوبی دارند و میوه های این لژیون یکی مثل آقا سامان که خدمتگزار است خدا قوت به آقا حشمت می گویم. فتح قله رهایی سخت هست اما میسر است. اما آن چیزی که سخت تر این است که، بتواند بر فراز آن قله باقی بماند و اثری از خودش به جا بگذارد، آقا سامان در  در کنگره خدمت می کند و رهجو برای کنگره پرورش می دهد و این همان اثری است که افرادی مثل آقا سامان از خودشان در کنگره باقی می گذارند. امیدوارم 5 عزیز تازه واردی که امروز وارد کنگره 60 در شعبه آکادمی شده اند. پیام تولد را دریافت کرده باشند و مطمئن باشند جای خوبی را انتخاب کرده اند و امیدوارم که شاهد تولد این عزیزان در کنگره باشیم. به همسفر آقا سامان تبریک می گویم و به همسر آقا سامان و قدم نو رسیده شان هم تبریک می گویم.

سخنان راهنمای هم‌سفر:

هفتمین سال رهایی آقا سامان را به آقای مهندس تبریک می‌گویم خدا قوت ویژه‌ای دارم خدمت آقا فرشید لژیون خیلی خوبی دارند و میوه‌های این لژیون یکی مثل آقا سامان که خدمتگزار است خدا قوت به آقا حشمت می‌گویم.فتح قله رهایی سخت هست اما میسر است؛ اما آن چیزی که سخت‌تر است، بتواند بر فراز آن قله باقی بماند و اثری از خودش جا بگذارد همین‌که آقا سامان در مسیر خدمت در کنگره قرار گرفت، خدمت می‌کند و رهجو برای کنگره پرورش می‌دهد و این همان اثری است که افرادی مثل آقا سامان از خودشان در کنگره باقی می‌گذارند. امیدوارم 5 عزیز تازه‌واردی که امروز وارد کنگره 60 در شعبه آکادمی شده‌اند. پیام تولد را دریافت کرده باشند و مطمئن باشند جای خوبی را انتخاب کرده‌اند و امیدوارم که شاهد تولد این عزیزان در کنگره باشیم.

سخنان هم‌سفر:

خدا را شکر می‌کنم که دوباره در جشن تولد 7 سال رهایی پسر عزیزم شرکت می‌کنم، اول‌ازهمه از بنیان‌گذار کنگره آقای مهندس تشکر می‌کنم . من خودم مانند هر مادر دیگری که تازه‌وارد کنگره می‌شود با مسافرش آرزو داشتم پسرم به کنگره وصل بشود و این اتفاق افتاد اما بعد از چند ماه بالا و پایین کردن بالاخره به کنگره وصل شد و چه عشقی بالاتر از کنگره که همان بند عشق است که بسته‌شده است.خدا را شکر می‌کنم که پسرم مصرف‌کننده شد، درست است تاوان سنگینی داده‌ایم اما خیلی چیزهای گران بهایی پیدا کردیم و توانستیم کنگره را پیدا کنیم؛ که می‌توانیم در مسیر انسانیت قدم برداریم و خودمان را تکمیل و کامل کنیم.

سخنان هم‌سفر:

سلام دوستان مریم هستم هم‌سفر سامان خیلی خوشحالم که در این جایگاه قرارگرفته‌ام و این روز را به سامان عزیز تبریک می‌گویم و از آقای مهندس و آقای تفرشی تشکر می‌کنم، خیلی خوشحالم آموزش‌های کنگره در زندگی ما تأثیر مثبت را به همراه داشته است. 

 
 
 
 
 
تنظیم کننده وبلاگ: مهران لژیون هشتم

 

Share
تعداد بازدید از این مطلب : 2598
ادامه مطالب در آرشیو تولد رها یافتگان
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
7 نظر  
  • علیرضا همدان
زمان ارسال
1397/08/16 9:25:49
تبریک به آقاسامان وخانواده محترمشان وخداقوت به جناب تفرشی عزیز
  • مسافر طیب_ شعبه تبریز_ لژیون پنجم
زمان ارسال
1397/08/15 15:29:59
تبریک خدمت عزیزان و تبریک ویژه به آقای فرشید که چنین شاگردانی پرورش داده اند. خدا قوت به گروه وبلاگ و آقای امین حمله داری
  • محسن لژیون ششم پرستار
زمان ارسال
1397/08/15 14:27:58
تبریک به آقا سامان و آقا فرشید کمک راهنمای محترم، ان شاالله در تمامی مراحل زندگی موفق باشید
  • امین حمله داری
زمان ارسال
1397/08/15 14:9:57
تبریک به برادر عزیزم آقا سامان که پیوند دوستی و محبتمان در زمین و آسمان هست و بسیار در کنارش آموخته و می آموزم، همچنین تبریک به خانواده محترمشان و تبریک و خدا قوت به راهنمای عزیز و بزرگوارمان اقا فرشید که انشالله همیشه تابنده باشند...
  • مسافرمحسن آبادان
زمان ارسال
1397/08/15 11:43:22
تبریک خدمت آقا فرشید و آقا سامان وهمسفرای محترمشون
  • شارود
زمان ارسال
1397/08/15 9:29:39
تبریک فراوان به آقا سامان عزیز و خداقوت و تبریک به آقا فرشید.مستدام باشید.
  • مسافر توحید
زمان ارسال
1397/08/15 7:28:36
خداقوت
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب