تاریخ
چهار شنبه 22 دي 1395

گزارش ویلیام وایت همسفران کنگره 60؛ نمایندگی شادآباد

موضوع : درمان سیگار
زندگی همیشه پیش بینی هایی نیست که انسان با خود می کند، زیرا گاهی یک اتفاقاتی برای ما می افتد که به ظاهر خیلی دردناک است و از نظر ما یک بلا و مصیبت است ، ولی چیزی که تعیین کننده است در صراط مستقیم قرار گرفتن انسان است که با اعمالش شناخته نمی شود و به قلب انسان است ...
گزارش ویلیام وایت همسفران کنگره 60؛ نمایندگی شادآباد
 
گزارش لژیون ویلیام وایت همسفران؛ روز دوشنبه مورخ 1395/10/20 با دستور جلسه سیدی "موانع محبت 1" راس ساعت 14 با راهنمایی خانم سمانه آغاز به کار کرد.
 
 
 
 

خلاصه سخنان:

خانم سمانه: هر چه دانش ما در موضوع محبت بیشتر باشد به انسان در سختی‌ها و دشواری‌های عظیم  کمک می‌کند که محبت درونی خودمان است، معمولاً اتفاقاتی که انسان را خیلی شوکه می‌کند و ضربه وارد می‌کند می‌تواند خیلی سازنده هم باشد و باعث جهش شود.باید بدانیم زندگی همیشه پیش‌بینی‌هایی نیست که انسان با خود می‌کند، زیرا گاهی یک اتفاقاتی برای ما می‌افتد که به‌ظاهر خیلی دردناک است و ازنظر ما یک بلا و مصیبت است ، ولی چیزی که تعیین‌کننده است در صراط مستقیم قرار گرفتن انسان است که با اعمالش شناخته نمی‌شود و به قلب انسان است 

خانم مونادوست داشتن به انسان احساس می‌دهد، انرژی، انگیزه و توان حرکت می‌دهد و زمانی که انسان کسی را دوست دارد پاسخی دریافت می‌کند و برای رسیدن انسان به خلوص با گذراندن آزمایش‌های زیاد، درد و رنج و فرآیند جداسازی و خالص شدن اتفاق می‌افتد.

خانم سمانه: تزکیه اصولاً دردناک است و باید بدانیم غم بزرگ می‌تواند انسان را به بالاترین نقطه یا پایین‌ترین  نقطه سوق دهد، پس رنج و درد می‌تواند تبدیل به گنج شود و می‌تواند هم تبدیل به بزرگ‌ترین مصیبت شود و بستگی به نوع نگاه ما دارد، ولی برای خالص شدن الزامی است، عده‌ای ممکن است خودشان را بی‌لیاقت تصور کنند و یا در زمان مصرف نیکوتین خودم همیشه احساس گناه و پوچی می‌کردم ولی با آموزش‌های کنگره جواب درستی را برای درمانم پیدا کردم و توانستم به لطف خدا به مرحله بعد صعود کنم ولی اگر انسان جواب درستی پیدا نکند به سمت تاریکی می‌رود.

خانم ربابهجناب مهندس فرمودند: عامل‌هایی که باعث شد در سلامتی‌شان کمک کند را بیان کردند.

ورزش 2- آرامش جسم و روان .چون ناامیدی ، ترس عدم اعتماد ما رابین می‌برد 3- توکل و ایمان به خدا 4- جدایی از منفی گری ، زیرا اگر منفی گر باشیم خودمان در رنج و عذاب خواهیم بود و خودمان هیزم جهنم خودمان می‌شویم.موضوع بعدی این است که عشق چیزی نیست که به نفرت تبدیل شود البته خواسته، تمایل شدید بوده ولی قالب عشق نیست و برای رشد در محبت ابتدا با مرحله نابودی و خرابی روبه‌رو می‌شویم و باید آن ساختار مخرب، خراب شود و زمانی که خراب شد می‌توان جهش پیدا کرد و اینکه دانش مکمل باشد تا شخص به منبع روشنایی برسد و اگرنه در همان تاریکی می‌ماند.

خانم سمانه: شما اگر کسی را دوست دارید نمی‌توانید آن را مجبور به دوست داشتن کنید و اسیرش کنید و به  خاطر اسیر بودنش در خدمت ما قرار گیرد.چون اسمش محبت نیست ، چون اگر اعتمادبه‌نفس و قدرت تصمیم‌گیری کسی را بگیریم آن شخص برای ادامه حیات به ما وابسته می‌شود و اگر روزی بتواند از آن شرایط بیرون بیاید یک‌لحظه نمی‌ایستد.در دوست داشتن باید ببیند چه چیزی برای آن‌طرف مفید است؟ اینکه من چه می‌خواهم نیست، بلکه آنچه چیزی را دوست دارد؟

در آخر ما در کنگره آموزش می ببینیم به آغوش خانواده‌ی خود برگردیم.اگر باکسی مشکلی داریم موانع را برداریم و زمانی که با خانواده مشکل‌دارید هرگز جایگزین پیدا نکنید،چون کمکی به شما نمی‌کنند.

تهیه گزارش و تایپ: همسفر مریم

 

Share
تعداد بازدید از این مطلب : 1666
ادامه مطالب در آرشیو درمان سیگار
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
7 نظر  
  • شهلا
زمان ارسال
1395/10/27 5:21:58
خانم سمانه در مسیر کار و فعالیتان موفق باشید. خسته نباشید خانم مریم
  • محمدمحمودی
زمان ارسال
1395/10/24 19:16:26
خیلی خیلی بهتون خداقوت میگم و ایشالا که موفق و پایدار باشید....خیلی عالیه واقعا درمان سیگار....
  • همسفر مریم
زمان ارسال
1395/10/23 8:2:6
خدا قوت خدمت راهنمای ویلیام وایت خانم سمانه و به امید رهایی تمامی مسافرین سیگار
  • مسافر نیکوتین مونا لژیون خانم سمانه
زمان ارسال
1395/10/23 8:0:34
با عرض سلام و ادب خدمت راهنمای مهربانم خانم سمانه و سپاس فراوان بابت آموزشهای آموزنده شان.
  • مسافر جلال
زمان ارسال
1395/10/22 23:36:35
خداقوت ،به امید رهایی تمامی همسفرانی که در بند نیکوتین گرفتار هستندوخسته نباشید خدمت استاد محترم وخدمتگذاران در وبلاگ شعبه شاد اباد.
  • مسافر نیکوتین ربابه لژیون خانم سمانه
زمان ارسال
1395/10/22 17:7:31
سپاس فراوان خدمت راهنمای بزرگوار و مهربانم برای آموزش های خوبشان
  • همسفر حوریه
زمان ارسال
1395/10/22 14:35:20
خدا قوت خدمت خانم سمانه عزیز.به امید رهایی همه مردم جهان هز بند نیکوتین.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب
مشاهده آمار بازدید روزانه