برنامه هفته بیست و چهارم دوازدهمین دوره مسابقات جشنواره عقاب طلایی آبان ماه 94
گروه های : 1 و 2 و 3 و 4 زمین شماره 1 جمعه : 95/6/12
شماره بازی
|
گروه
|
شماره لژیون
|
نام تیم
|
نتیجه
|
شماره لژیون
|
نام تیم
|
ساعت
|
نام داوران
|
1
|
2
|
4 استادمعین
|
میثم حاتمی
|
|
|
14 شاد آباد
|
ابراهیم صادقی
|
8
|
مهدی اخوان مهدی اعرابی
|
2
|
1
|
1 همسفران
|
علی مندابچی
|
|
|
5 شادآباد
|
مجید خانکی
|
8:30
|
ثارا... ذکایی مسعود حمیدیان
|
3
|
3
|
1 شهرک غرب
|
علی ضیایی
|
|
|
2 پرستار
|
علی کاشی
|
9
|
احسان نورعلی فرزاد تمجیدی
|
4
|
1
|
14 آکادمی
|
رضا فاضلی
|
|
|
2 استادمعین
|
امیرحسین باقری
|
9:30
|
محمد نصیری علی فهمی
|
5
|
4
|
10 زمزم
|
سهیل کلاته
|
|
|
12 ابن سینا
|
مجتبی بی غم
|
10
|
مجید باغستانی کیوان احمدنیا
|
6
|
2
|
4 شادآباد
|
حمید رمزی
|
|
|
17 ابن سینا
|
مجید قنبری
|
10:30
|
رضا تولایی یوسف شهبازی
|
7
|
3
|
5 ارتش
|
حسین فرهنگ
|
|
|
18 استادمعین
|
حسین موسوی
|
11
|
مهدی اخوان علیرضا مقدم
|
8
|
4
|
8 آکادمی
|
سیروس حسین زاده
|
|
|
2 قزوین
|
حمید محبی
|
11:30
|
رضا تولایی مجید بسطامی
|
نتایج هفته بیست و سوم دوازدهمین دوره مسابقات جشنواره عقاب طلایی آبان ماه 94
گروه های : 1 و 2 و 3 و 4 زمین شماره 1 جمعه : 95/5/22
شماره بازی
|
گروه
|
شماره لژیون
|
نام تیم
|
نتیجه
|
شماره لژیون
|
نام تیم
|
ساعت
|
نام داوران
|
1
|
1
|
1 همسفران
|
علی مندابچی
|
2
|
0
|
14 آکادمی
|
رضا فاضلی
|
8
|
بهادر سراری محمد نصیری
|
2
|
3
|
5 ارتش
|
حسین فرهنگ
|
1
|
2
|
1 شهرک غرب
|
علی ضیایی
|
8:30
|
محمد بهرام زاده احسان نورعلی
|
3
|
1
|
5 شادآباد
|
مجید خانکی
|
1
|
0
|
2 استادمعین
|
امیرحسین باقری
|
9
|
یوسف شهبازی نیما خرم
|
4
|
2
|
4 شادآباد
|
حمید رمزی
|
10
|
1
|
4 استادمعین
|
میثم حاتمی
|
9:30
|
رضا تولایی مهدی اعرابی
|
5
|
2
|
17 ابن سینا
|
مجید قنبری
|
1
|
1
|
14 شادآباد
|
ابراهیم صادقی
|
10
|
مهدی اخوان میثم گنجی
|
6
|
3
|
18 استادمعین
|
حسین موسوی
|
5
|
3
|
2 پرستار
|
علی کاشی
|
10:30
|
حمید رمزی علی بسطامی
|
7
|
4
|
10 زمزم
|
سهیل کلاته
|
0
|
3
|
8 آکادمی
|
سیروس حسین زاده
|
11
|
ثارا... ذکایی مسعود حمیدیان
|
8
|
4
|
12 ابن سینا
|
مجتبی بی غم
|
1
|
3
|
2 قزوین
|
حمید محبی
|
11:30
|
حمید زینالی کیوان احمدنیا
|
مجید قنبری از تیم 17 ابن سینا مجید قنبری (کارت زرد)
اصغر لک از تیم 2 پرستار علی کاشی (کارت زرد)
نورا... ذوالفقاری از تیم 2 قزوین حمید محبی (کارت زرد)
همراه داشتن کارت عضویت کنگره 60 هنگام برگزاری مسابقه برای همه اعضای تیم الزامی می باشد.
خواهشمند است کلیه بازیکنان و سرپرستان تیمها در ساعت مقرر برای انجام مسابقه خود در زمین حضور داشته باشند. مسابقات راس ساعت توسط داور سوت زده خواهد شد . کلیه تیمها موظف می باشند 15 دقیقه قبل از ساعت بازی سر زمین مربوطه مسابقه حضور داشته باشند و در صورت عدم حضور و تأخیر 3 بر صفر بازنده خواهند شد.
جدول بازی ها
گروه 1
ردیف
|
نام تیم
|
بازی
|
برد
|
باخت
|
مساوی
|
زده
|
خورده
|
تفاضل
|
امتیاز
|
1
|
1 همسفران علی مندابچی
|
1
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
+2
|
3
|
2
|
5 شاد آباد مجید خانکی
|
1
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
+1
|
3
|
3
|
2 استادمعین امیرحسین باقری
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
-1
|
0
|
4
|
14 آکادمی رضا فاضلی
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
-2
|
0
|
گروه 2
ردیف
|
نام تیم
|
بازی
|
برد
|
باخت
|
مساوی
|
زده
|
خورده
|
تفاضل
|
امتیاز
|
1
|
4 شادآباد حمید رمزی
|
1
|
1
|
0
|
0
|
10
|
1
|
+9
|
3
|
2
|
17 ابن سینا مجید قنبری
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
0
|
1
|
3
|
14 شادآباد ابراهیم صادقی
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
0
|
1
|
4
|
4 استادمعین میثم حاتمی
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
10
|
-9
|
0
|
گروه 3
ردیف
|
نام تیم
|
بازی
|
برد
|
باخت
|
مساوی
|
زده
|
خورده
|
تفاضل
|
امتیاز
|
1
|
18 استادمعین حسین موسوی
|
1
|
1
|
0
|
0
|
5
|
3
|
+2
|
3
|
2
|
1 شهرک غرب علی ضیایی
|
1
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
+1
|
3
|
3
|
5 ارتش حسین فرهنگ
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
2
|
-1
|
0
|
4
|
2 پرستار علی کاشی
|
1
|
0
|
1
|
0
|
3
|
5
|
-2
|
0
|
گروه 4
ردیف
|
نام تیم
|
بازی
|
برد
|
باخت
|
مساوی
|
زده
|
خورده
|
تفاضل
|
امتیاز
|
1
|
8 آکادمی سیروس حسین زاده
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
+3
|
3
|
2
|
2 قزوین حمید محبی
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
1
|
+2
|
3
|
3
|
12 ابن سینا مجتبی بی غم
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
3
|
-2
|
0
|
4
|
10 زمزم سهیل کلاته
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
3
|
-3
|
0
|
با تشکر : نگهبان فوتسال کنگره 60
مهدی اخوان
- تعداد بازدید از این مطلب :
1477